Statistieken SC Paderborn 07 2023

Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2023, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 52 punten op, oftewel 1,53 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,59.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 15 7 12 54 54 0 52 1,53
Thuis 17 7 4 6 26 25 1 25 1,47
Uit 17 8 3 6 28 29 -1 27 1,59
Punten per wedstrijd 1,53
Gescoord per wedstrijd 1,59
Tegen per wedstrijd 1,59
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken SC Paderborn 07

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 44% 41% 47%
Gelijk 21% 24% 18%
Verloren 35% 35% 35%
Gescoord per wedstrijd 1,59 1,53 1,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,59 1,47 1,71
De nul gehouden 21% 24% 18%
Niet gescoord 15% 18% 12%
Als eerste gescoord 47% 53% 41%

Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 scoorde 54 doelpunten, gemiddeld 1,59 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,59 1,53 1,65
Minstens 1 keer gescoord 85% 82% 88%
Minstens 2 keer gescoord 50% 41% 59%
Minstens 3 keer gescoord 21% 24% 18%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 32% 29% 35%
Niet gescoord 15% 18% 12%

Tegendoelpunten SC Paderborn 07

Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 54 doelpunten, gemiddeld 1,59 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,59 1,47 1,71
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 76% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 41% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 26% 24% 29%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 6% 12%
De nul gehouden 21% 24% 18%

Over/under statistieken SC Paderborn 07

In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 74% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,18 3,00 3,35
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 85% 76% 94%
Over 2.5 74% 65% 82%
Over 3.5 38% 41% 35%
Over 4.5 18% 12% 24%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07

In 71% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 76%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 71% 65% 76%
Beide ploegen scoren + winst 29% 24% 35%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 18% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 24% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 62% 53% 71%
Geen btts + over 2.5 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 12% 35%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 38% 47% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

SC Paderborn 07 scoorde 21 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 29% 29%
Eerste helft gelijk 41% 47% 35%
Eerste helft verloren 29% 24% 35%
Gescoord in de eerste helft 0,62 0,53 0,71
Tegen in de eerste helft 0,74 0,53 0,94
De nul gehouden in de eerste helft 50% 65% 35%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 59% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 41% 35% 47%
Tweede helft gelijk 29% 29% 29%
Tweede helft verloren 29% 35% 24%
Gescoord in de tweede helft 0,97 1,00 0,94
Tegen in de tweede helft 0,85 0,94 0,76
De nul gehouden in de tweede helft 47% 47% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 32% 29% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 24% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 65% 41%
Evenveel in beide helften 18% 12% 24%

Wanneer scoort SC Paderborn 07?

De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
13%
7%
9%
4%
17%
11%
17%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
7%
6%
15%
20%
17%
6%
7%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,83 6,81 4,71
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,97 4,38 5,64
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 88% 86%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 88% 57%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 60% 75% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 31% 36%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 73% 81% 64%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 63% 75% 50%

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 1,79 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,24 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,79 1,65 1,94
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,06 0,24
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,24 2,00 2,47
Zelf over 1.5 kaarten 53% 41% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 24% 41%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 62% 53% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 35% 65%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 18% 24%

Schoten en xG van SC Paderborn 07

De ploeg loste gemiddeld 14,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,27 16,06 12,21
Schoten op doel per wedstrijd 4,93 5,44 4,36
Schoten naast per wedstrijd 5,97 6,94 4,86
Schoten tegen per wedstrijd 13,73 11,38 16,43
Balbezit 54,1 57,3 50,5

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 18%
1 - 2 4 12%
3 - 1 3 9%
1 - 1 3 9%
3 - 0 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 0 2 6%
4 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.

Spelersstatistieken SC Paderborn 07

Topschutters
Speler Doelpunten
Adriano Grimaldi 9
Florent Muslija 7
Filip Bilbija 5
Raphael Obermair 5
Koen Kostons 4

Adriano Grimaldi is dit seizoen de topschutter van SC Paderborn 07 (9). Daarachter volgen Florent Muslija (7) en Filip Bilbija (5).

Topschutters SC Paderborn 07

Meeste assists
Speler Assists
Raphael Obermair 6
Filip Bilbija 5
Robert Leipertz 4
Florent Muslija 4
Aaron Zehnter 4

Raphael Obermair gaf de meeste assists bij SC Paderborn 07 (6). Daarachter volgen Filip Bilbija (5) en Robert Leipertz (4).

Assists SC Paderborn 07

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Marcel Hoffmeier 34
Sirlord Conteh 34
Pelle Boevink 34
Sebastian Reinhard Klaas 33
David Kinsombi 33

Marcel Hoffmeier speelde de meeste wedstrijden voor SC Paderborn 07 (34). Daarachter volgen Sirlord Conteh (34) en Pelle Boevink (34).

Wedstrijden SC Paderborn 07

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Kai Klefisch 8
Adriano Grimaldi 7
Filip Bilbija 5
Raphael Obermair 5
Visar Musliu 4

Kai Klefisch pakte de meeste kaarten bij SC Paderborn 07 (8). Daarachter volgen Adriano Grimaldi (7) en Filip Bilbija (5).

Kaarten SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook