Statistieken SC Paderborn 07

Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2026, 8 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 speelde 8 wedstrijden dit seizoen: 2 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 9 punten op, oftewel 1,13 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,50 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,75.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 8 2 3 3 6 9 -3 9 1,13
Thuis 4 2 0 2 4 4 0 6 1,50
Uit 4 0 3 1 2 5 -3 3 0,75
Punten per wedstrijd 1,13
Gescoord per wedstrijd 0,75
Tegen per wedstrijd 1,13
De nul gehouden 38%

Basisstatistieken SC Paderborn 07

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 25% 50% 0%
Gelijk 38% 0% 75%
Verloren 38% 50% 25%
Gescoord per wedstrijd 0,75 1,00 0,50
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 1,00 1,25
De nul gehouden 38% 25% 50%
Niet gescoord 63% 50% 75%
Als eerste gescoord 38% 50% 25%

Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 scoorde 6 doelpunten, gemiddeld 0,75 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 120 minuten een doelpunt. In 25% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 63% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,75 1,00 0,50
Minstens 1 keer gescoord 38% 50% 25%
Minstens 2 keer gescoord 25% 25% 25%
Minstens 3 keer gescoord 13% 25% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 13% 25% 0%
Niet gescoord 63% 50% 75%

Tegendoelpunten SC Paderborn 07

Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 9 doelpunten, gemiddeld 1,13 per wedstrijd. In 38% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 1,00 1,25
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 75% 50%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 25% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 0% 25%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 38% 25% 50%

Over/under statistieken SC Paderborn 07

In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 1,88 doelpunten. In 38% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 1,88 2,00 1,75
Over 0.5 75% 100% 50%
Over 1.5 50% 50% 50%
Over 2.5 38% 25% 50%
Over 3.5 25% 25% 25%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07

In 25% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 25%, op verplaatsing tot 25%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 25% 25% 25%
Beide ploegen scoren + winst 13% 25% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 0% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 25% 25% 25%
Geen btts + over 2.5 13% 0% 25%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 13% 25% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

SC Paderborn 07 scoorde 4 doelpunten voor rust en 2 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 6 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 25% 25%
Eerste helft gelijk 38% 25% 50%
Eerste helft verloren 38% 50% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,50 0,50
Tegen in de eerste helft 0,38 0,50 0,25
De nul gehouden in de eerste helft 63% 50% 75%
Niet gescoord in de eerste helft 75% 75% 75%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 13% 25% 0%
Tweede helft gelijk 50% 50% 50%
Tweede helft verloren 38% 25% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,25 0,50 0,00
Tegen in de tweede helft 0,75 0,50 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 50% 50% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 75% 50% 100%
Meeste doelpunten in de eerste helft 13% 25% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 25% 25% 25%
Evenveel in beide helften 63% 50% 75%

Wanneer scoort SC Paderborn 07?

De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 33% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
17%
33%
0%
17%
0%
17%
0%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
0%
22%
0%
11%
11%
11%
11%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,7 toe. In 86% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,57 6,00 2,67
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,71 4,25 7,67
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 100% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 50% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 0% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 57% 100% 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 57% 100% 0%

Gebaseerd op 7 van de 8 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 1,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,50 bij de tegenstander. In 38% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,50 1,25 1,75
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,50 1,75 1,25
Zelf over 1.5 kaarten 38% 25% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 25% 25% 25%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 38% 50% 25%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 25% 25% 25%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 13% 25% 0%

Schoten en xG van SC Paderborn 07

De ploeg loste gemiddeld 14,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 24%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,00 16,75 10,33
Schoten op doel per wedstrijd 3,43 5,00 1,33
Schoten naast per wedstrijd 6,29 6,25 6,33
Schoten tegen per wedstrijd 16,86 16,25 17,67
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,00 1,16 0,79
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,70 1,43 2,07
Balbezit 48,6 51,8 44,3

Gebaseerd op 7 van de 8 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 2 van de 8 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 2 25%
3 - 1 1 13%
2 - 2 1 13%
1 - 0 1 13%
0 - 1 1 13%
0 - 2 1 13%
0 - 3 1 13%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.

Spelersstatistieken SC Paderborn 07

Topschutters
Speler Doelpunten
Stefano Marino 2
Steffen Tigges 2
Rayan Philippe 1
Santiago Castañeda 1

Stefano Marino is dit seizoen de topschutter van SC Paderborn 07 (2). Daarachter volgen Steffen Tigges (2) en Rayan Philippe (1).

Topschutters SC Paderborn 07

Meeste assists
Speler Assists
Felix Götze 1
Jonah Benedict Sticker 1
Laurin Curda 1
Steffen Tigges 1

Felix Götze gaf de meeste assists bij SC Paderborn 07 (1). Daarachter volgen Jonah Benedict Sticker (1) en Laurin Curda (1).

Assists SC Paderborn 07

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Gabriel Vidović 8
Jano ter Horst 8
Laurin Curda 8
Laurin Ulrich 8
Marvin Pieringer 8

Gabriel Vidović speelde de meeste wedstrijden voor SC Paderborn 07 (8). Daarachter volgen Jano ter Horst (8) en Laurin Curda (8).

Wedstrijden SC Paderborn 07

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jano ter Horst 2
Laurin Ulrich 2
Tjark Lasse Scheller 2
Laurin Curda 1
Marvin Pieringer 1

Jano ter Horst pakte de meeste kaarten bij SC Paderborn 07 (2). Daarachter volgen Laurin Ulrich (2) en Tjark Lasse Scheller (2).

Kaarten SC Paderborn 07

Aanvallend

Doelpunten + assists
Speler Totaal
1 Steffen Tigges 3
2 Stefano Marino 2
3 Felix Götze 1
3 Jonah Benedict Sticker 1
3 Laurin Curda 1
3 Rayan Philippe 1
3 Santiago Castañeda 1
Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Stefano Marino 2
1 Steffen Tigges 2
3 Rayan Philippe 1
3 Santiago Castañeda 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Stefano Marino 50,0%
2 Santiago Castañeda 38,5%
3 Steffen Tigges 33,3%
4 Marvin Pieringer 14,3%
5 Laurin Curda 11,1%

Vanaf 288 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Stefano Marino 20,0%
2 Steffen Tigges 13,3%
3 Santiago Castañeda 7,7%

Vanaf 288 gespeelde minuten

Passing

Sleutelpasses
Speler Totaal
1 Laurin Curda 14
2 Raphael Obermair 13
3 Laurin Ulrich 11
4 Gabriel Vidović 5
4 Marvin Pieringer 5
4 Tjark Lasse Scheller 5
7 Jano ter Horst 4
7 Rayan Philippe 4
7 Steffen Tigges 4
10 Felix Götze 3
Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Mattes Hansen 446
2 Tjark Lasse Scheller 443
3 Jano ter Horst 310
4 Santiago Castañeda 283
5 Nahuel Noll 271
6 Gabriel Vidović 252
7 Raphael Obermair 205
8 Laurin Curda 202
9 Laurin Ulrich 156
10 Marvin Pieringer 92
Passprecisie
Speler Totaal
1 Gabriel Vidović 92,3%
2 Mattes Hansen 89,4%
3 Tjark Lasse Scheller 87,4%
4 Jano ter Horst 85,4%
5 Santiago Castañeda 82,7%
6 Laurin Ulrich 79,2%
7 Raphael Obermair 78,5%
8 Laurin Curda 71,4%
9 Nahuel Noll 66,3%

Vanaf 288 gespeelde minuten

Verdedigend

Tackles
Speler Totaal
1 Laurin Curda 21
2 Jano ter Horst 18
2 Santiago Castañeda 18
4 Tjark Lasse Scheller 17
5 Mattes Hansen 14
6 Raphael Obermair 13
7 Laurin Ulrich 11
8 Gabriel Vidović 6
9 Steffen Tigges 5
10 Felix Götze 4
Intercepties
Speler Totaal
1 Santiago Castañeda 22
2 Jano ter Horst 16
3 Raphael Obermair 15
4 Mattes Hansen 14
5 Laurin Curda 9
6 Tjark Lasse Scheller 7
7 Laurin Ulrich 6
8 Felix Götze 5
9 Gabriel Vidović 4
10 Rayan Philippe 2
Geblokte schoten
Speler Totaal
1 Jano ter Horst 7
1 Santiago Castañeda 7
1 Tjark Lasse Scheller 7
4 Mattes Hansen 5
5 Laurin Curda 3
6 Gabriel Vidović 2
6 Marvin Pieringer 2
6 Rayan Philippe 2
6 Stefano Marino 2
10 Felix Götze 1
Duels gewonnen
Speler Totaal
1 Laurin Curda 62
2 Santiago Castañeda 51
3 Tjark Lasse Scheller 50
4 Jano ter Horst 40
5 Mattes Hansen 37
6 Steffen Tigges 34
7 Laurin Ulrich 33
8 Gabriel Vidović 27
9 Raphael Obermair 26
10 Marvin Pieringer 23
Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Tjark Lasse Scheller 62,5%
2 Mattes Hansen 60,7%
3 Raphael Obermair 59,1%
4 Santiago Castañeda 58,0%
5 Laurin Curda 55,4%
6 Jano ter Horst 53,3%
7 Steffen Tigges 49,3%
8 Gabriel Vidović 43,5%
9 Laurin Ulrich 41,3%
10 Marvin Pieringer 31,9%

Vanaf 288 gespeelde minuten

Voorbijgespeeld
Speler Totaal
1 Laurin Curda 7
2 Jano ter Horst 6
2 Laurin Ulrich 6
4 Mattes Hansen 5
5 Raphael Obermair 4
5 Santiago Castañeda 4
7 Oliver Batista Meier 3
7 Tjark Lasse Scheller 3
9 Gabriel Vidović 2
9 Tom Baack 2

Dribbels

Dribbels gelukt
Speler Totaal
1 Gabriel Vidović 9
2 Raphael Obermair 6
3 Jano ter Horst 5
3 Laurin Curda 5
3 Tom Baack 5
6 Tjark Lasse Scheller 4
7 Mattes Hansen 2
7 Rayan Philippe 2
7 Stefano Marino 2
7 Steffen Tigges 2
Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Gabriel Vidović 52,9%
2 Raphael Obermair 46,2%
3 Laurin Curda 35,7%
4 Laurin Ulrich 7,7%

Vanaf 288 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Nahuel Noll 3
Reddingen
Speler Totaal
1 Nahuel Noll 32
2 Mattes Hansen 1
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Nahuel Noll 78,0%

Vanaf 288 gespeelde minuten

Discipline

Gele kaarten
Speler Totaal
1 Jano ter Horst 2
1 Laurin Ulrich 2
1 Tjark Lasse Scheller 2
4 Laurin Curda 1
4 Marvin Pieringer 1
4 Mattes Hansen 1
4 Santiago Castañeda 1
4 Stefano Marino 1
4 Tom Baack 1
Fouten begaan
Speler Totaal
1 Marvin Pieringer 17
2 Laurin Curda 13
3 Jano ter Horst 10
4 Tjark Lasse Scheller 8
5 Santiago Castañeda 6
5 Stefano Marino 6
7 Laurin Ulrich 5
8 Gabriel Vidović 4
8 Mattes Hansen 4
10 Steffen Tigges 3
Fouten uitgelokt
Speler Totaal
1 Laurin Ulrich 16
2 Santiago Castañeda 15
3 Gabriel Vidović 11
4 Laurin Curda 9
5 Mattes Hansen 6
6 Stefano Marino 5
6 Steffen Tigges 5
6 Tjark Lasse Scheller 5
9 Jano ter Horst 4
9 Marvin Pieringer 4
Buitenspel
Speler Totaal
1 Marvin Pieringer 3
1 Stefano Marino 3
3 Laurin Curda 2
4 Raphael Obermair 1
4 Santiago Castañeda 1
4 Steffen Tigges 1

Speeltijd

Speelminuten
Speler Totaal
1 Nahuel Noll 720
1 Santiago Castañeda 720
3 Tjark Lasse Scheller 715
4 Laurin Curda 697
5 Raphael Obermair 693
6 Mattes Hansen 674
7 Jano ter Horst 662
8 Gabriel Vidović 620
9 Laurin Ulrich 554
10 Stefano Marino 515
Gemiddelde rating
Speler Totaal
1 Nahuel Noll 7,74
2 Tjark Lasse Scheller 7,16
3 Raphael Obermair 7,13
4 Santiago Castañeda 7,12
5 Laurin Curda 7,03
6 Mattes Hansen 7,02
7 Steffen Tigges 6,96
8 Gabriel Vidović 6,81
9 Jano ter Horst 6,65
10 Laurin Ulrich 6,62

Vanaf 288 gespeelde minuten

SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook