Statistieken SC Paderborn 07 2015

Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2015, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 28 punten op, oftewel 0,82 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,76 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,88.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 6 10 18 28 55 -27 28 0,82
Thuis 17 2 7 8 13 28 -15 13 0,76
Uit 17 4 3 10 15 27 -12 15 0,88
Punten per wedstrijd 0,82
Gescoord per wedstrijd 0,82
Tegen per wedstrijd 1,62
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken SC Paderborn 07

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 18% 12% 24%
Gelijk 29% 41% 18%
Verloren 53% 47% 59%
Gescoord per wedstrijd 0,82 0,76 0,88
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,65 1,59
De nul gehouden 24% 29% 18%
Niet gescoord 50% 53% 47%
Als eerste gescoord 35% 41% 29%

Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 scoorde 28 doelpunten, gemiddeld 0,82 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 109 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,82 0,76 0,88
Minstens 1 keer gescoord 50% 47% 53%
Minstens 2 keer gescoord 21% 18% 24%
Minstens 3 keer gescoord 6% 6% 6%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 9% 12% 6%
Niet gescoord 50% 53% 47%

Tegendoelpunten SC Paderborn 07

Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 55 doelpunten, gemiddeld 1,62 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,65 1,59
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 71% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 35% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 24% 24% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 18% 24% 12%
De nul gehouden 24% 29% 18%

Over/under statistieken SC Paderborn 07

In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 2,44 doelpunten. In 38% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,44 2,41 2,47
Over 0.5 88% 82% 94%
Over 1.5 68% 65% 71%
Over 2.5 38% 35% 41%
Over 3.5 21% 24% 18%
Over 4.5 12% 12% 12%
Over 5.5 9% 12% 6%

Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07

In 38% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 41%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 38% 35% 41%
Beide ploegen scoren + winst 6% 0% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 24% 18% 29%
Geen btts + over 2.5 15% 18% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 6% 0% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

SC Paderborn 07 scoorde 13 doelpunten voor rust en 15 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 35% 18%
Eerste helft gelijk 41% 47% 35%
Eerste helft verloren 32% 18% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,38 0,35 0,41
Tegen in de eerste helft 0,71 0,53 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 65% 82% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 68% 65% 71%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 12% 12% 12%
Tweede helft gelijk 35% 24% 47%
Tweede helft verloren 53% 65% 41%
Gescoord in de tweede helft 0,44 0,41 0,47
Tegen in de tweede helft 0,91 1,12 0,71
De nul gehouden in de tweede helft 41% 35% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 74% 76% 71%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 6% 41%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 41% 47%
Evenveel in beide helften 32% 53% 12%

Wanneer scoort SC Paderborn 07?

De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
11%
11%
11%
7%
18%
4%
4%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
15%
7%
11%
11%
5%
13%
11%
11%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,68 5,19 4,13
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,19 4,69 5,73
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 88% 80%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 69% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 45% 38% 53%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 23% 19% 27%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 65% 81% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 61% 75% 47%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 2,24 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,76 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,24 1,71 2,76
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,18 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,76 2,00 1,53
Zelf over 1.5 kaarten 79% 59% 100%
Zelf over 2.5 kaarten 44% 29% 59%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 62% 59% 65%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 32% 29% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 12% 29%

Schoten en xG van SC Paderborn 07

De ploeg loste gemiddeld 9,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 51%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,26 10,56 7,87
Schoten op doel per wedstrijd 4,74 5,38 4,07
Schoten naast per wedstrijd 4,52 5,19 3,80
Schoten tegen per wedstrijd 10,42 9,38 11,53
Balbezit 49,3 50,9 47,5

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 7 21%
1 - 1 5 15%
2 - 0 4 12%
1 - 2 4 12%
0 - 0 4 12%
0 - 4 3 9%
4 - 3 1 3%
4 - 4 1 3%
2 - 1 1 3%
1 - 4 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.

SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook