Statistieken SC Paderborn 07 2021

Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2021, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 51 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,12 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,88.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 13 12 9 56 44 12 51 1,50
Thuis 17 4 7 6 26 24 2 19 1,12
Uit 17 9 5 3 30 20 10 32 1,88
Punten per wedstrijd 1,50
Gescoord per wedstrijd 1,65
Tegen per wedstrijd 1,29
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken SC Paderborn 07

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 38% 24% 53%
Gelijk 35% 41% 29%
Verloren 26% 35% 18%
Gescoord per wedstrijd 1,65 1,53 1,76
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,41 1,18
De nul gehouden 24% 18% 29%
Niet gescoord 26% 18% 35%
Als eerste gescoord 53% 47% 59%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 scoorde 56 doelpunten, gemiddeld 1,65 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 55 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,65 1,53 1,76
Minstens 1 keer gescoord 74% 82% 65%
Minstens 2 keer gescoord 50% 47% 53%
Minstens 3 keer gescoord 29% 24% 35%
Minstens 4 keer gescoord 12% 0% 24%
In beide helften gescoord 38% 40% 35%
Niet gescoord 26% 18% 35%

Tegendoelpunten SC Paderborn 07

Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 44 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,41 1,18
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 82% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 41% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 12% 12% 12%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 24% 18% 29%

Over/under statistieken SC Paderborn 07

In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 2,94 doelpunten. In 59% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,94 2,94 2,94
Over 0.5 88% 94% 82%
Over 1.5 76% 82% 71%
Over 2.5 59% 59% 59%
Over 3.5 32% 29% 35%
Over 4.5 21% 12% 29%
Over 5.5 12% 12% 12%

Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07

In 62% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 62% 71% 53%
Beide ploegen scoren + winst 26% 12% 41%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 35% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 24% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 53% 47%
Geen btts + over 2.5 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 27% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 40% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 13% 13% 12%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

SC Paderborn 07 scoorde 29 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 38% 33% 41%
Eerste helft gelijk 44% 47% 41%
Eerste helft verloren 19% 20% 18%
Gescoord in de eerste helft 0,91 0,60 1,18
Tegen in de eerste helft 0,47 0,47 0,47
De nul gehouden in de eerste helft 63% 53% 71%
Niet gescoord in de eerste helft 44% 47% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 31% 40% 24%
Tweede helft gelijk 31% 13% 47%
Tweede helft verloren 38% 47% 29%
Gescoord in de tweede helft 0,75 0,93 0,59
Tegen in de tweede helft 0,88 1,07 0,71
De nul gehouden in de tweede helft 41% 40% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 44% 27% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 7% 41%
Meeste doelpunten in de tweede helft 38% 47% 29%
Evenveel in beide helften 38% 47% 29%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort SC Paderborn 07?

De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
9%
15%
11%
9%
9%
11%
6%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
0%
12%
9%
5%
19%
21%
7%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,4 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,18 5,06 3,25
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,39 6,76 3,94
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 94% 56%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 88% 31%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 71% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 35% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 58% 65% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 39% 53% 25%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 1,72 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,50 bij de tegenstander. In 72% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,72 2,07 1,41
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,13 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,50 2,67 2,35
Zelf over 1.5 kaarten 56% 73% 41%
Zelf over 2.5 kaarten 28% 40% 18%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 72% 73% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 53% 60% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 28% 47% 12%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van SC Paderborn 07

De ploeg loste gemiddeld 12,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,94 14,00 11,81
Schoten op doel per wedstrijd 4,91 5,12 4,69
Schoten naast per wedstrijd 4,94 5,41 4,44
Schoten tegen per wedstrijd 14,39 15,53 13,19
Balbezit 52,3 52,4 52,3

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 4 12%
0 - 0 4 12%
2 - 1 3 9%
2 - 2 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 1 3 9%
4 - 1 2 6%
3 - 0 2 6%
4 - 2 1 3%
4 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.

SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook