Statistieken SC Paderborn 07 2014

Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2014, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 31 punten op, oftewel 0,91 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,76.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 7 10 17 31 65 -34 31 0,91
Thuis 17 4 6 7 21 31 -10 18 1,06
Uit 17 3 4 10 10 34 -24 13 0,76
Punten per wedstrijd 0,91
Gescoord per wedstrijd 0,91
Tegen per wedstrijd 1,91
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken SC Paderborn 07

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 21% 24% 18%
Gelijk 29% 35% 24%
Verloren 50% 41% 59%
Gescoord per wedstrijd 0,91 1,24 0,59
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,91 1,82 2,00
De nul gehouden 18% 18% 18%
Niet gescoord 50% 29% 71%
Als eerste gescoord 24% 35% 12%

Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 scoorde 31 doelpunten, gemiddeld 0,91 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 99 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,91 1,24 0,59
Minstens 1 keer gescoord 50% 71% 29%
Minstens 2 keer gescoord 32% 41% 24%
Minstens 3 keer gescoord 9% 12% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 12% 12% 12%
Niet gescoord 50% 29% 71%

Tegendoelpunten SC Paderborn 07

Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 65 doelpunten, gemiddeld 1,91 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,91 1,82 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 82% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 56% 59% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 24% 35%
Minstens 4 tegendoelpunten 15% 6% 24%
De nul gehouden 18% 18% 18%

Over/under statistieken SC Paderborn 07

In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 2,82 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,82 3,06 2,59
Over 0.5 88% 88% 88%
Over 1.5 82% 88% 76%
Over 2.5 68% 76% 59%
Over 3.5 35% 41% 29%
Over 4.5 6% 6% 6%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 24%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 65% 24%
Beide ploegen scoren + winst 15% 18% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 24% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 59% 18%
Geen btts + over 2.5 29% 18% 41%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 29% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

SC Paderborn 07 scoorde 8 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 39 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 6% 6% 6%
Eerste helft gelijk 53% 59% 47%
Eerste helft verloren 41% 35% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,24 0,35 0,12
Tegen in de eerste helft 0,76 0,88 0,65
De nul gehouden in de eerste helft 41% 35% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 79% 71% 88%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 41% 24%
Tweede helft gelijk 21% 24% 18%
Tweede helft verloren 47% 35% 59%
Gescoord in de tweede helft 0,68 0,88 0,47
Tegen in de tweede helft 1,15 0,94 1,35
De nul gehouden in de tweede helft 35% 41% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 59% 47% 71%
Meeste doelpunten in de eerste helft 12% 24% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 35% 59%
Evenveel in beide helften 41% 41% 41%

Wanneer scoort SC Paderborn 07?

De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
3%
13%
6%
3%
13%
13%
19%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
11%
5%
6%
17%
6%
8%
17%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van SC Paderborn 07

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 4 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 4 12%
0 - 0 4 12%
0 - 3 4 12%
2 - 1 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 4 3 9%
3 - 1 2 6%
1 - 1 2 6%
0 - 1 2 6%
0 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.

SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook