Statistieken SC Paderborn 07 2018
Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2018, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht SC Paderborn 07
SC Paderborn 07 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 57 punten op, oftewel 1,68 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,12 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,24.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 16 | 9 | 9 | 76 | 50 | 26 | 57 | 1,68 |
| Thuis | 17 | 10 | 6 | 1 | 50 | 23 | 27 | 36 | 2,12 |
| Uit | 17 | 6 | 3 | 8 | 26 | 27 | -1 | 21 | 1,24 |
Basisstatistieken SC Paderborn 07
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 47% | 59% | 35% |
| Gelijk | 26% | 35% | 18% |
| Verloren | 26% | 6% | 47% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,24 | 2,94 | 1,53 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,47 | 1,35 | 1,59 |
| De nul gehouden | 18% | 35% | 0% |
| Niet gescoord | 21% | 12% | 29% |
| Als eerste gescoord | 47% | 59% | 35% |
Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07
SC Paderborn 07 scoorde 76 doelpunten, gemiddeld 2,24 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 40 minuten een doelpunt. In 62% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,24 | 2,94 | 1,53 |
| Minstens 1 keer gescoord | 79% | 88% | 71% |
| Minstens 2 keer gescoord | 62% | 82% | 41% |
| Minstens 3 keer gescoord | 41% | 65% | 18% |
| Minstens 4 keer gescoord | 24% | 35% | 12% |
| In beide helften gescoord | 35% | 47% | 24% |
| Niet gescoord | 21% | 12% | 29% |
Tegendoelpunten SC Paderborn 07
Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 50 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,47 | 1,35 | 1,59 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 82% | 65% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 44% | 41% | 47% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 15% | 18% | 12% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 6% | 12% | 0% |
| De nul gehouden | 18% | 35% | 0% |
Over/under statistieken SC Paderborn 07
In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 3,71 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,71 | 4,29 | 3,12 |
| Over 0.5 | 97% | 94% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 82% | 88% |
| Over 2.5 | 68% | 76% | 59% |
| Over 3.5 | 50% | 71% | 29% |
| Over 4.5 | 26% | 41% | 12% |
| Over 5.5 | 21% | 29% | 12% |
Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07
In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 71%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 65% | 59% | 71% |
| Beide ploegen scoren + winst | 32% | 29% | 35% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 29% | 18% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 9% | 0% | 18% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 59% | 59% | 59% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 18% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 24% | 24% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 47% | 59% | 35% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 15% | 24% | 6% |
Statistieken per helft
SC Paderborn 07 scoorde 24 doelpunten voor rust en 52 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 32% | 41% | 24% |
| Eerste helft gelijk | 38% | 41% | 35% |
| Eerste helft verloren | 29% | 18% | 41% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,71 | 0,88 | 0,53 |
| Tegen in de eerste helft | 0,53 | 0,41 | 0,65 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 53% | 65% | 41% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 53% | 47% | 59% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 50% | 65% | 35% |
| Tweede helft gelijk | 21% | 18% | 24% |
| Tweede helft verloren | 29% | 18% | 41% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,53 | 2,06 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,94 | 0,94 | 0,94 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 29% | 35% | 24% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 32% | 18% | 47% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 15% | 6% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 53% | 59% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 32% | 35% | 29% |
Wanneer scoort SC Paderborn 07?
De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07
SC Paderborn 07 trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,76 | 5,25 | 6,24 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,45 | 4,56 | 6,29 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 85% | 75% | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 70% | 63% | 76% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 45% | 38% | 53% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 30% | 19% | 41% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 73% | 75% | 71% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 58% | 50% | 65% |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken SC Paderborn 07
SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 2,21 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,53 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,21 | 1,88 | 2,53 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,09 | 0,00 | 0,18 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,53 | 2,65 | 2,41 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 74% | 65% | 82% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 44% | 29% | 59% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 71% | 71% | 71% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 53% | 47% | 59% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 41% | 35% | 47% |
Schoten en xG van SC Paderborn 07
De ploeg loste gemiddeld 17,3 schoten per wedstrijd, waarvan 6,2 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17,30 | 17,44 | 17,18 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,21 | 6,50 | 5,94 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,27 | 7,44 | 7,12 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,06 | 12,06 | 14,00 |
| Balbezit | 53,5 | 52,5 | 54,4 |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07
De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 3 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 3 | 9% |
| 2 - 1 | 3 | 9% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 0 - 1 | 3 | 9% |
| 0 - 2 | 3 | 9% |
| 4 - 4 | 2 | 6% |
| 1 - 1 | 2 | 6% |
| 1 - 2 | 2 | 6% |
| 6 - 0 | 1 | 3% |
| 6 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.
Spelersstatistieken SC Paderborn 07
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Phillipp Klement | 15 |
| Bernard Tekpetey | 10 |
| Sven Michel | 10 |
| Christopher Antwi-Adjej | 8 |
| Babacar Gueye | 6 |
Phillipp Klement is dit seizoen de topschutter van SC Paderborn 07 (15). Daarachter volgen Bernard Tekpetey (10) en Sven Michel (10).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Sebastian Vasiliadis | 9 |
| Phillipp Klement | 7 |
| Mohamed Dräger | 5 |
| Bernard Tekpetey | 4 |
| Uwe Hünemeier | 4 |
Sebastian Vasiliadis gaf de meeste assists bij SC Paderborn 07 (9). Daarachter volgen Phillipp Klement (7) en Mohamed Dräger (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Leopold Zingerle | 33 |
| Jamilu Collins | 33 |
| Bernard Tekpetey | 31 |
| Mohamed Dräger | 31 |
| Ben Zolinski | 31 |
Leopold Zingerle speelde de meeste wedstrijden voor SC Paderborn 07 (33). Daarachter volgen Jamilu Collins (33) en Bernard Tekpetey (31).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Klaus Gjasula | 12 |
| Bernard Tekpetey | 8 |
| Christian Strohdiek | 7 |
| Sebastian Schonlau | 7 |
| Mohamed Dräger | 7 |
Klaus Gjasula pakte de meeste kaarten bij SC Paderborn 07 (12). Daarachter volgen Bernard Tekpetey (8) en Christian Strohdiek (7).
SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers