Statistieken SC Paderborn 07 2019

Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2019, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 22 keer verloren. Dat levert 20 punten op, oftewel 0,59 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 4 8 22 37 74 -37 20 0,59
Thuis 17 2 2 13 21 46 -25 8 0,47
Uit 17 2 6 9 16 28 -12 12 0,71
Punten per wedstrijd 0,59
Gescoord per wedstrijd 1,09
Tegen per wedstrijd 2,18
De nul gehouden 15%

Basisstatistieken SC Paderborn 07

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 12% 12% 12%
Gelijk 24% 12% 35%
Verloren 65% 76% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,09 1,24 0,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,18 2,71 1,65
De nul gehouden 15% 6% 24%
Niet gescoord 24% 6% 41%
Als eerste gescoord 26% 29% 24%

Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 scoorde 37 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,09 1,24 0,94
Minstens 1 keer gescoord 76% 94% 59%
Minstens 2 keer gescoord 29% 29% 29%
Minstens 3 keer gescoord 3% 0% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 9% 12% 6%
Niet gescoord 24% 6% 41%

Tegendoelpunten SC Paderborn 07

Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 74 doelpunten, gemiddeld 2,18 per wedstrijd. In 15% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,18 2,71 1,65
Minstens 1 tegendoelpunt 85% 94% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 62% 71% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 44% 53% 35%
Minstens 4 tegendoelpunten 15% 29% 0%
De nul gehouden 15% 6% 24%

Over/under statistieken SC Paderborn 07

In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 3,26 doelpunten. In 59% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,26 3,94 2,59
Over 0.5 94% 100% 88%
Over 1.5 85% 94% 76%
Over 2.5 59% 76% 41%
Over 3.5 38% 53% 24%
Over 4.5 32% 41% 24%
Over 5.5 15% 24% 6%

Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07

In 68% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 88%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 68% 88% 47%
Beide ploegen scoren + winst 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 47% 71% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 76% 29%
Geen btts + over 2.5 6% 0% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 35% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 41% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

SC Paderborn 07 scoorde 16 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 38 tegen in de eerste helft en 36 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 12% 12% 12%
Eerste helft gelijk 35% 24% 47%
Eerste helft verloren 53% 65% 41%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,53 0,41
Tegen in de eerste helft 1,12 1,41 0,82
De nul gehouden in de eerste helft 32% 18% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 53% 76%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 18% 24%
Tweede helft gelijk 41% 41% 41%
Tweede helft verloren 38% 41% 35%
Gescoord in de tweede helft 0,62 0,71 0,53
Tegen in de tweede helft 1,06 1,29 0,82
De nul gehouden in de tweede helft 44% 41% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 41% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 38% 53% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 38% 29% 47%
Evenveel in beide helften 24% 18% 29%

Wanneer scoort SC Paderborn 07?

De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
8%
5%
5%
14%
14%
11%
16%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
16%
8%
12%
14%
5%
14%
7%
9%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,4 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,18 5,12 5,24
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,41 6,29 6,53
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 94% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 82% 76%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 65% 59% 71%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 35% 29%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 65% 59% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 56% 53% 59%

Kaartenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 2,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,97 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,47 2,76 2,18
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,12 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,97 2,41 1,53
Zelf over 1.5 kaarten 71% 82% 59%
Zelf over 2.5 kaarten 56% 59% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 82% 59%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 59% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 29% 41% 18%

Schoten en xG van SC Paderborn 07

De ploeg loste gemiddeld 12,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,68 13,41 11,94
Schoten op doel per wedstrijd 3,79 4,00 3,59
Schoten naast per wedstrijd 5,38 5,24 5,53
Schoten tegen per wedstrijd 14,56 15,47 13,65
Balbezit 45,6 48,0 43,2

Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07

De vaakst voorkomende uitslag is 2-3, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 3 5 15%
1 - 1 5 15%
1 - 2 4 12%
2 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
1 - 5 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 1 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.

SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook