Statistieken SC Paderborn 07 2024

Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 55 punten op, oftewel 1,62 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,59 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,65.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 15 10 9 56 46 10 55 1,62
Thuis 17 8 3 6 30 23 7 27 1,59
Uit 17 7 7 3 26 23 3 28 1,65
Punten per wedstrijd 1,62
Gescoord per wedstrijd 1,65
Tegen per wedstrijd 1,35
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken SC Paderborn 07

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 44% 47% 41%
Gelijk 29% 18% 41%
Verloren 26% 35% 18%
Gescoord per wedstrijd 1,65 1,76 1,53
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,35 1,35 1,35
De nul gehouden 26% 29% 24%
Niet gescoord 15% 12% 18%
Als eerste gescoord 47% 53% 41%

Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 scoorde 56 doelpunten, gemiddeld 1,65 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 55 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,65 1,76 1,53
Minstens 1 keer gescoord 85% 88% 82%
Minstens 2 keer gescoord 53% 53% 53%
Minstens 3 keer gescoord 21% 24% 18%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 38% 41% 35%
Niet gescoord 15% 12% 18%

Tegendoelpunten SC Paderborn 07

Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 46 doelpunten, gemiddeld 1,35 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,35 1,35 1,35
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 71% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 47% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 12% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 26% 29% 24%

Over/under statistieken SC Paderborn 07

In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,12 2,88
Over 0.5 91% 88% 94%
Over 1.5 88% 88% 88%
Over 2.5 62% 71% 53%
Over 3.5 26% 24% 29%
Over 4.5 18% 18% 18%
Over 5.5 9% 12% 6%

Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07

In 68% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 68% 71% 65%
Beide ploegen scoren + winst 26% 29% 24%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 6% 35%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 35% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 65% 41%
Geen btts + over 2.5 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 32% 41% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 47% 41% 53%
Beide ploegen scoren in beide helften 18% 18% 18%

Statistieken per helft

SC Paderborn 07 scoorde 18 doelpunten voor rust en 38 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 18% 18%
Eerste helft gelijk 59% 47% 71%
Eerste helft verloren 24% 35% 12%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,65 0,41
Tegen in de eerste helft 0,59 0,82 0,35
De nul gehouden in de eerste helft 50% 35% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 47% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 41% 47% 35%
Tweede helft gelijk 44% 41% 47%
Tweede helft verloren 15% 12% 18%
Gescoord in de tweede helft 1,12 1,12 1,12
Tegen in de tweede helft 0,76 0,53 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 44% 53% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 24% 24% 24%
Meeste doelpunten in de eerste helft 18% 29% 6%
Meeste doelpunten in de tweede helft 59% 47% 71%
Evenveel in beide helften 24% 24% 24%

Wanneer scoort SC Paderborn 07?

De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
9%
2%
7%
18%
9%
13%
13%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
11%
9%
4%
17%
11%
13%
11%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 88% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,00 5,93 6,10
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,79 5,07 4,40
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 93% 90%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 86% 90%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 71% 40%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 21% 14% 30%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 83% 86% 80%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 64% 70%

Gebaseerd op 24 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,26 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,71 2,29
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,24 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,26 2,35 2,18
Zelf over 1.5 kaarten 62% 59% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 41% 35% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 47% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 29% 24% 35%

Schoten en xG van SC Paderborn 07

De ploeg loste gemiddeld 15,9 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,92 16,71 14,80
Schoten op doel per wedstrijd 5,63 5,57 5,70
Schoten naast per wedstrijd 6,08 6,36 5,70
Schoten tegen per wedstrijd 12,17 12,71 11,40
Balbezit 51,5 52,1 50,6

Gebaseerd op 24 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 15%
1 - 2 5 15%
2 - 0 4 12%
2 - 1 4 12%
0 - 0 3 9%
3 - 1 2 6%
3 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%
5 - 3 1 3%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.

Spelersstatistieken SC Paderborn 07

Topschutters
Speler Doelpunten
Filip Bilbija 9
Adriano Grimaldi 8
Raphael Obermair 6
Ilyas Ansah 6
Sven Michel 4

Filip Bilbija is dit seizoen de topschutter van SC Paderborn 07 (9). Daarachter volgen Adriano Grimaldi (8) en Raphael Obermair (6).

Topschutters SC Paderborn 07

Meeste assists
Speler Assists
Aaron Zehnter 11
Filip Bilbija 6
Raphael Obermair 6
Ilyas Ansah 4
Adriano Grimaldi 3

Aaron Zehnter gaf de meeste assists bij SC Paderborn 07 (11). Daarachter volgen Filip Bilbija (6) en Raphael Obermair (6).

Assists SC Paderborn 07

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Marcus Schubert 33
Raphael Obermair 33
Luca Herrmann 33
Filip Bilbija 32
Laurin Curda 32

Marcus Schubert speelde de meeste wedstrijden voor SC Paderborn 07 (33). Daarachter volgen Raphael Obermair (33) en Luca Herrmann (33).

Wedstrijden SC Paderborn 07

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Laurin Curda 8
Tjark Lasse Scheller 6
Ilyas Ansah 6
Felix Götze 5
Sven Michel 5

Laurin Curda pakte de meeste kaarten bij SC Paderborn 07 (8). Daarachter volgen Tjark Lasse Scheller (6) en Ilyas Ansah (6).

Kaarten SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook