Statistieken SC Paderborn 07 2016

Alle cijfers hieronder gaan over 3. Liga 2016, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,16 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,21 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,11.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 12 8 18 38 57 -19 44 1,16
Thuis 19 6 5 8 23 23 0 23 1,21
Uit 19 6 3 10 15 34 -19 21 1,11
Punten per wedstrijd 1,16
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 1,50
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken SC Paderborn 07

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 32% 32%
Gelijk 21% 26% 16%
Verloren 47% 42% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,21 0,79
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,21 1,79
De nul gehouden 21% 21% 21%
Niet gescoord 42% 37% 47%
Als eerste gescoord 37% 37% 37%

Doelpuntenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 scoorde 38 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 42% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,21 0,79
Minstens 1 keer gescoord 58% 63% 53%
Minstens 2 keer gescoord 21% 26% 16%
Minstens 3 keer gescoord 18% 26% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 16% 16% 16%
Niet gescoord 42% 37% 47%

Tegendoelpunten SC Paderborn 07

Aan de andere kant incasseerde SC Paderborn 07 57 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,21 1,79
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 79% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 32% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 11% 32%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 0% 11%
De nul gehouden 21% 21% 21%

Over/under statistieken SC Paderborn 07

In een wedstrijd van SC Paderborn 07 vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,50 2,42 2,58
Over 0.5 92% 89% 95%
Over 1.5 68% 68% 68%
Over 2.5 53% 47% 58%
Over 3.5 24% 26% 21%
Over 4.5 8% 5% 11%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij SC Paderborn 07

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 37%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 53% 37%
Beide ploegen scoren + winst 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 37% 26%
Geen btts + over 2.5 21% 11% 32%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

SC Paderborn 07 scoorde 17 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 26% 11%
Eerste helft gelijk 50% 53% 47%
Eerste helft verloren 32% 21% 42%
Gescoord in de eerste helft 0,45 0,53 0,37
Tegen in de eerste helft 0,66 0,37 0,95
De nul gehouden in de eerste helft 53% 68% 37%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 63% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 26% 21%
Tweede helft gelijk 37% 32% 42%
Tweede helft verloren 39% 42% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,55 0,68 0,42
Tegen in de tweede helft 0,84 0,84 0,84
De nul gehouden in de tweede helft 42% 42% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 61% 58% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 26% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 58% 47%
Evenveel in beide helften 16% 16% 16%

Wanneer scoort SC Paderborn 07?

De meeste doelpunten van SC Paderborn 07 vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
16%
3%
16%
3%
13%
13%
11%
13%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
14%
11%
7%
14%
16%
11%
7%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SC Paderborn 07

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van SC Paderborn 07

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen SC Paderborn 07

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 13%
0 - 1 5 13%
0 - 3 5 13%
3 - 1 4 11%
1 - 0 4 11%
1 - 2 4 11%
0 - 0 3 8%
4 - 2 1 3%
3 - 0 1 3%
3 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SC Paderborn 07.

SC Paderborn 07 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook