Statistieken PAU 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2025, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht PAU
PAU speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 45 punten op, oftewel 1,32 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,18 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 12 | 9 | 13 | 48 | 62 | -14 | 45 | 1,32 |
| Thuis | 17 | 5 | 5 | 7 | 22 | 28 | -6 | 20 | 1,18 |
| Uit | 17 | 7 | 4 | 6 | 26 | 34 | -8 | 25 | 1,47 |
Basisstatistieken PAU
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 35% | 29% | 41% |
| Gelijk | 26% | 29% | 24% |
| Verloren | 38% | 41% | 35% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,41 | 1,29 | 1,53 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,82 | 1,65 | 2,00 |
| De nul gehouden | 29% | 24% | 35% |
| Niet gescoord | 18% | 24% | 12% |
| Als eerste gescoord | 56% | 59% | 53% |
Doelpuntenstatistieken PAU
PAU scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,41 | 1,29 | 1,53 |
| Minstens 1 keer gescoord | 82% | 76% | 88% |
| Minstens 2 keer gescoord | 41% | 41% | 41% |
| Minstens 3 keer gescoord | 18% | 12% | 24% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 24% | 18% | 29% |
| Niet gescoord | 18% | 24% | 12% |
Tegendoelpunten PAU
Aan de andere kant incasseerde PAU 62 doelpunten, gemiddeld 1,82 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,82 | 1,65 | 2,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 71% | 76% | 65% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 53% | 59% | 47% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 32% | 29% | 35% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 15% | 0% | 29% |
| De nul gehouden | 29% | 24% | 35% |
Over/under statistieken PAU
In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 3,24 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,24 | 2,94 | 3,53 |
| Over 0.5 | 97% | 94% | 100% |
| Over 1.5 | 82% | 88% | 76% |
| Over 2.5 | 68% | 71% | 65% |
| Over 3.5 | 38% | 29% | 47% |
| Over 4.5 | 15% | 6% | 24% |
| Over 5.5 | 15% | 6% | 24% |
Beide ploegen scoren bij PAU
In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 56% | 59% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 9% | 12% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 24% | 24% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 24% | 24% | 24% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 47% | 53% | 41% |
| Geen btts + over 2.5 | 21% | 18% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 24% | 18% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 24% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 6% | 12% |
Statistieken per helft
PAU scoorde 28 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 33 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 35% | 41% | 29% |
| Eerste helft gelijk | 26% | 24% | 29% |
| Eerste helft verloren | 38% | 35% | 41% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,82 | 0,82 | 0,82 |
| Tegen in de eerste helft | 0,97 | 0,71 | 1,24 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 47% | 53% | 41% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 44% | 47% | 41% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 24% | 18% | 29% |
| Tweede helft gelijk | 35% | 29% | 41% |
| Tweede helft verloren | 41% | 53% | 29% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,59 | 0,47 | 0,71 |
| Tegen in de tweede helft | 0,85 | 0,94 | 0,76 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 35% | 59% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 59% | 41% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 50% | 41% | 59% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 26% | 41% | 12% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 18% | 29% |
Wanneer scoort PAU?
De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.
Hoekschopstatistieken PAU
PAU trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,00 | 5,92 | 4,14 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,74 | 3,54 | 5,86 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 93% | 100% | 86% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 69% | 57% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 30% | 23% | 36% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 19% | 8% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 70% | 100% | 43% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 52% | 77% | 29% |
Gebaseerd op 27 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken PAU
PAU kreeg gemiddeld 2,21 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,85 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,21 | 2,18 | 2,24 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,18 | 0,24 | 0,12 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,85 | 1,76 | 1,94 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 79% | 82% | 76% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 41% | 41% | 41% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 74% | 76% | 71% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 53% | 41% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 24% | 24% | 24% |
Schoten en xG van PAU
De ploeg loste gemiddeld 11,9 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,93 | 12,69 | 11,21 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,85 | 3,77 | 3,93 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,59 | 4,77 | 4,43 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,30 | 8,38 | 12,07 |
| Balbezit | 52,6 | 56,5 | 48,9 |
Gebaseerd op 27 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen PAU
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 | 15% |
| 2 - 2 | 4 | 12% |
| 1 - 1 | 3 | 9% |
| 1 - 2 | 3 | 9% |
| 0 - 3 | 3 | 9% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 2 - 0 | 2 | 6% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 1 - 3 | 2 | 6% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.
Spelersstatistieken PAU
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Kyliane Dong | 6 |
| Antonin Bobichon | 4 |
| Omar Sissoko | 4 |
| Tom Tony Pouilly | 3 |
| Rayan Touzghar | 3 |
Kyliane Dong is dit seizoen de topschutter van PAU (6). Daarachter volgen Antonin Bobichon (4) en Omar Sissoko (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Antonin Bobichon | 3 |
| Kyliane Dong | 3 |
| Rayan Touzghar | 3 |
| Neil Glossoa | 3 |
| Julien Anziani | 2 |
Antonin Bobichon gaf de meeste assists bij PAU (3). Daarachter volgen Kyliane Dong (3) en Rayan Touzghar (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Rayan Touzghar | 31 |
| Joseph Kalulu Kyatengwa | 31 |
| Antonin Bobichon | 29 |
| Ousmane Kanté | 29 |
| Tom Tony Pouilly | 29 |
Rayan Touzghar speelde de meeste wedstrijden voor PAU (31). Daarachter volgen Joseph Kalulu Kyatengwa (31) en Antonin Bobichon (29).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Daylam Meddah | 11 |
| Rayan Touzghar | 6 |
| Omar Sadik | 6 |
| Anthony Briançon | 5 |
| Setigui Karamoko | 5 |
Daylam Meddah pakte de meeste kaarten bij PAU (11). Daarachter volgen Rayan Touzghar (6) en Omar Sadik (6).
PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers