Statistieken PAU 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht PAU

PAU speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 51 punten op, oftewel 1,34 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,42 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,26.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 13 12 13 60 57 3 51 1,34
Thuis 19 7 6 6 32 27 5 27 1,42
Uit 19 6 6 7 28 30 -2 24 1,26
Punten per wedstrijd 1,34
Gescoord per wedstrijd 1,58
Tegen per wedstrijd 1,50
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken PAU

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 34% 37% 32%
Gelijk 32% 32% 32%
Verloren 34% 32% 37%
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,68 1,47
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,42 1,58
De nul gehouden 18% 26% 11%
Niet gescoord 21% 16% 26%
Als eerste gescoord 45% 53% 37%

Doelpuntenstatistieken PAU

PAU scoorde 60 doelpunten, gemiddeld 1,58 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,68 1,47
Minstens 1 keer gescoord 79% 84% 74%
Minstens 2 keer gescoord 50% 53% 47%
Minstens 3 keer gescoord 21% 26% 16%
Minstens 4 keer gescoord 8% 5% 11%
In beide helften gescoord 34% 37% 32%
Niet gescoord 21% 16% 26%

Tegendoelpunten PAU

Aan de andere kant incasseerde PAU 57 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,42 1,58
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 74% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 47% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 16% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 5% 5%
De nul gehouden 18% 26% 11%

Over/under statistieken PAU

In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 3,08 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,08 3,11 3,05
Over 0.5 97% 100% 95%
Over 1.5 87% 89% 84%
Over 2.5 61% 58% 63%
Over 3.5 37% 32% 42%
Over 4.5 18% 16% 21%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij PAU

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 68%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 58% 68%
Beide ploegen scoren + winst 18% 11% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 32% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 42% 58%
Geen btts + over 2.5 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 21% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 50% 37% 63%
Beide ploegen scoren in beide helften 13% 16% 11%

Statistieken per helft

PAU scoorde 24 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 37% 47% 26%
Eerste helft gelijk 34% 26% 42%
Eerste helft verloren 29% 26% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,63 0,84 0,42
Tegen in de eerste helft 0,58 0,58 0,58
De nul gehouden in de eerste helft 55% 53% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 37% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 32% 26%
Tweede helft gelijk 45% 42% 47%
Tweede helft verloren 26% 26% 26%
Gescoord in de tweede helft 0,95 0,84 1,05
Tegen in de tweede helft 0,92 0,84 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 32% 42% 21%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 42% 32%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 37% 11%
Meeste doelpunten in de tweede helft 55% 42% 68%
Evenveel in beide helften 21% 21% 21%

Wanneer scoort PAU?

De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
5%
13%
5%
10%
12%
10%
13%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
12%
2%
9%
12%
18%
12%
7%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken PAU

PAU trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 57% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,43 5,44 3,47
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,76 3,83 5,63
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 78% 89% 68%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 57% 61% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 39% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 11% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 62% 72% 53%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 46% 61% 32%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken PAU

PAU kreeg gemiddeld 2,16 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,66 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,16 2,11 2,21
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,00 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,66 1,47 1,84
Zelf over 1.5 kaarten 74% 63% 84%
Zelf over 2.5 kaarten 42% 37% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 42% 58%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 37% 26% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 16% 26%

Schoten en xG van PAU

De ploeg loste gemiddeld 11,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,19 12,56 9,89
Schoten op doel per wedstrijd 4,27 4,56 4,00
Schoten naast per wedstrijd 4,14 4,67 3,63
Schoten tegen per wedstrijd 13,49 11,89 15,00
Balbezit 49,2 53,3 45,4

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen PAU

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 5 13%
1 - 1 5 13%
1 - 2 4 11%
0 - 2 3 8%
4 - 1 2 5%
3 - 0 2 5%
3 - 2 2 5%
2 - 0 2 5%
2 - 1 2 5%
2 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.

Spelersstatistieken PAU

Topschutters
Speler Doelpunten
Moussa Sylla 15
Mons Bassouamina 11
Khalid Boutaïb 9
Henri Saivet 8
Jean Ruiz 3

Moussa Sylla is dit seizoen de topschutter van PAU (15). Daarachter volgen Mons Bassouamina (11) en Khalid Boutaïb (9).

Topschutters PAU

Meeste assists
Speler Assists
Moussa Sylla 7
Henri Saivet 4
Iyad Mohamed 4
Jean Ruiz 3
Khalid Boutaïb 3

Moussa Sylla gaf de meeste assists bij PAU (7). Daarachter volgen Henri Saivet (4) en Iyad Mohamed (4).

Assists PAU

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Mehdi Jeannin 38
Bingourou Kamara 37
Jean Ruiz 36
Moussa Sylla 35
Mons Bassouamina 35

Mehdi Jeannin speelde de meeste wedstrijden voor PAU (38). Daarachter volgen Bingourou Kamara (37) en Jean Ruiz (36).

Wedstrijden PAU

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jean Ruiz 10
Sessi D'Almeida 8
Kouadio Ange Ahoussou 8
Xavier Laglais Kouassi 5
Steeve Beusnard 5

Jean Ruiz pakte de meeste kaarten bij PAU (10). Daarachter volgen Sessi D'Almeida (8) en Kouadio Ange Ahoussou (8).

Kaarten PAU

PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook