Statistieken PAU 2016
Alle cijfers hieronder gaan over Championnat National 2016, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht PAU
PAU speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 14 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,12 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,24 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 8 | 14 | 12 | 28 | 37 | -9 | 38 | 1,12 |
| Thuis | 17 | 4 | 9 | 4 | 14 | 14 | 0 | 21 | 1,24 |
| Uit | 17 | 4 | 5 | 8 | 14 | 23 | -9 | 17 | 1,00 |
Basisstatistieken PAU
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 24% | 24% | 24% |
| Gelijk | 41% | 53% | 29% |
| Verloren | 35% | 24% | 47% |
| Gescoord per wedstrijd | 0,82 | 0,82 | 0,82 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,09 | 0,82 | 1,35 |
| De nul gehouden | 35% | 35% | 35% |
| Niet gescoord | 41% | 41% | 41% |
| Als eerste gescoord | 43% | 40% | 47% |
Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).
Doelpuntenstatistieken PAU
PAU scoorde 28 doelpunten, gemiddeld 0,82 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 109 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 41% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 0,82 | 0,82 | 0,82 |
| Minstens 1 keer gescoord | 59% | 59% | 59% |
| Minstens 2 keer gescoord | 21% | 24% | 18% |
| Minstens 3 keer gescoord | 3% | 0% | 6% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 17% | 13% | 20% |
| Niet gescoord | 41% | 41% | 41% |
Tegendoelpunten PAU
Aan de andere kant incasseerde PAU 37 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. In 35% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,09 | 0,82 | 1,35 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 65% | 65% | 65% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 29% | 18% | 41% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 9% | 0% | 18% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 35% | 35% | 35% |
Over/under statistieken PAU
In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 1,91 doelpunten. In 32% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 12% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 1,91 | 1,65 | 2,18 |
| Over 0.5 | 82% | 76% | 88% |
| Over 1.5 | 62% | 59% | 65% |
| Over 2.5 | 32% | 24% | 41% |
| Over 3.5 | 12% | 6% | 18% |
| Over 4.5 | 3% | 0% | 6% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij PAU
In 41% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 35%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 41% | 47% | 35% |
| Beide ploegen scoren + winst | 6% | 12% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 29% | 18% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 12% | 6% | 18% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 24% | 24% | 24% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 0% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 13% | 13% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 17% | 27% | 7% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 7% | 0% |
Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (helften).
Statistieken per helft
PAU scoorde 13 doelpunten voor rust en 14 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 30% | 33% | 27% |
| Eerste helft gelijk | 43% | 47% | 40% |
| Eerste helft verloren | 27% | 20% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,43 | 0,47 | 0,40 |
| Tegen in de eerste helft | 0,50 | 0,33 | 0,67 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 63% | 67% | 60% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 60% | 60% | 60% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 27% | 20% | 33% |
| Tweede helft gelijk | 43% | 53% | 33% |
| Tweede helft verloren | 30% | 27% | 33% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,47 | 0,47 | 0,47 |
| Tegen in de tweede helft | 0,67 | 0,60 | 0,73 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 53% | 47% | 60% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 60% | 60% | 60% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 27% | 20% | 33% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 43% | 33% | 53% |
| Evenveel in beide helften | 30% | 47% | 13% |
Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.
Wanneer scoort PAU?
De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken PAU
Geen gegevens beschikbaar
Kaartenstatistieken PAU
PAU kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 0% | 0% | 0% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.
Schoten en xG van PAU
Geen gegevens beschikbaar
Meest voorkomende uitslagen PAU
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 | 18% |
| 0 - 0 | 6 | 18% |
| 0 - 1 | 4 | 12% |
| 1 - 0 | 3 | 9% |
| 1 - 2 | 3 | 9% |
| 2 - 0 | 2 | 6% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
| 3 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.
PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers