Statistieken PAU 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Championnat National 2017, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht PAU

PAU speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 40 punten op, oftewel 1,25 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,13 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,38.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 9 13 10 43 37 6 40 1,25
Thuis 16 4 6 6 22 20 2 18 1,13
Uit 16 5 7 4 21 17 4 22 1,38
Punten per wedstrijd 1,25
Gescoord per wedstrijd 1,34
Tegen per wedstrijd 1,16
De nul gehouden 31%

Basisstatistieken PAU

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 28% 25% 31%
Gelijk 41% 38% 44%
Verloren 31% 38% 25%
Gescoord per wedstrijd 1,34 1,38 1,31
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 1,25 1,06
De nul gehouden 31% 31% 31%
Niet gescoord 25% 25% 25%
Als eerste gescoord 48% 50% 47%

Gebaseerd op 29 van de 32 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken PAU

PAU scoorde 43 doelpunten, gemiddeld 1,34 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 67 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,34 1,38 1,31
Minstens 1 keer gescoord 75% 75% 75%
Minstens 2 keer gescoord 38% 38% 38%
Minstens 3 keer gescoord 13% 13% 13%
Minstens 4 keer gescoord 9% 13% 6%
In beide helften gescoord 14% 14% 13%
Niet gescoord 25% 25% 25%

Tegendoelpunten PAU

Aan de andere kant incasseerde PAU 37 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. In 31% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 1,25 1,06
Minstens 1 tegendoelpunt 69% 69% 69%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 38% 38%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 13% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 31% 31% 31%

Over/under statistieken PAU

In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 41% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,50 2,63 2,38
Over 0.5 91% 88% 94%
Over 1.5 75% 69% 81%
Over 2.5 41% 50% 31%
Over 3.5 31% 38% 25%
Over 4.5 13% 19% 6%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij PAU

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 56% 50%
Beide ploegen scoren + winst 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 31% 25% 38%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 25% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 44% 25%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 29% 20%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 21% 27%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 7% 0%

Gebaseerd op 29 van de 32 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

PAU scoorde 20 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 28% 29% 27%
Eerste helft gelijk 45% 43% 47%
Eerste helft verloren 28% 29% 27%
Gescoord in de eerste helft 0,69 0,86 0,53
Tegen in de eerste helft 0,55 0,64 0,47
De nul gehouden in de eerste helft 52% 50% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 52% 43% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 34% 29% 40%
Tweede helft gelijk 28% 29% 27%
Tweede helft verloren 38% 43% 33%
Gescoord in de tweede helft 0,79 0,71 0,87
Tegen in de tweede helft 0,72 0,79 0,67
De nul gehouden in de tweede helft 41% 43% 40%
Niet gescoord in de tweede helft 52% 57% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 43% 27%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 43% 53%
Evenveel in beide helften 17% 14% 20%

Gebaseerd op 29 van de 32 wedstrijden.

Wanneer scoort PAU?

De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
12%
9%
12%
12%
19%
12%
14%
2%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
8%
11%
5%
16%
5%
19%
16%
5%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken PAU

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken PAU

PAU kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 29 van de 32 wedstrijden.

Schoten en xG van PAU

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen PAU

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 19%
2 - 2 4 13%
2 - 0 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 0 3 9%
0 - 1 3 9%
4 - 0 2 6%
1 - 0 2 6%
0 - 2 2 6%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.

PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook