Statistieken PAU 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2022, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht PAU

PAU speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 47 punten op, oftewel 1,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,26 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,21.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 12 11 15 40 52 -12 47 1,24
Thuis 19 6 6 7 20 27 -7 24 1,26
Uit 19 6 5 8 20 25 -5 23 1,21
Punten per wedstrijd 1,24
Gescoord per wedstrijd 1,05
Tegen per wedstrijd 1,37
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken PAU

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 32% 32%
Gelijk 29% 32% 26%
Verloren 39% 37% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,05 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,42 1,32
De nul gehouden 26% 32% 21%
Niet gescoord 32% 37% 26%
Als eerste gescoord 47% 42% 53%

Doelpuntenstatistieken PAU

PAU scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,05 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 86 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,05 1,05
Minstens 1 keer gescoord 68% 63% 74%
Minstens 2 keer gescoord 29% 37% 21%
Minstens 3 keer gescoord 8% 5% 11%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 21% 26% 16%
Niet gescoord 32% 37% 26%

Tegendoelpunten PAU

Aan de andere kant incasseerde PAU 52 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,42 1,32
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 68% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 37% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 16% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 11% 5%
De nul gehouden 26% 32% 21%

Over/under statistieken PAU

In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 2,42 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,42 2,47 2,37
Over 0.5 95% 89% 100%
Over 1.5 61% 53% 68%
Over 2.5 37% 42% 32%
Over 3.5 24% 26% 21%
Over 4.5 13% 11% 16%
Over 5.5 5% 11% 0%

Beide ploegen scoren bij PAU

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 42% 53%
Beide ploegen scoren + winst 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 37% 26%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 32% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 5%

Statistieken per helft

PAU scoorde 19 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 26% 32%
Eerste helft gelijk 32% 32% 32%
Eerste helft verloren 39% 42% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,42 0,58
Tegen in de eerste helft 0,63 0,63 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 50% 47% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 58% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 21% 21%
Tweede helft gelijk 45% 53% 37%
Tweede helft verloren 34% 26% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,55 0,63 0,47
Tegen in de tweede helft 0,74 0,79 0,68
De nul gehouden in de tweede helft 50% 58% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 53% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 37% 37% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 42% 37%
Evenveel in beide helften 24% 21% 26%

Wanneer scoort PAU?

De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
18%
13%
5%
8%
10%
5%
20%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
8%
12%
15%
8%
10%
10%
17%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken PAU

PAU trapte gemiddeld 4,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 51% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,08 4,79 3,33
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,70 3,32 6,17
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 65% 58% 72%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 51% 47% 56%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 16% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 11% 5% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 65% 89% 39%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 43% 58% 28%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken PAU

PAU kreeg gemiddeld 2,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,95 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,03 1,68 2,37
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,05 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,95 2,26 1,63
Zelf over 1.5 kaarten 71% 68% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 34% 21% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 63% 68% 58%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 55% 53% 58%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 16% 32%

Schoten en xG van PAU

De ploeg loste gemiddeld 10,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,97 11,37 8,50
Schoten op doel per wedstrijd 3,49 3,95 3,00
Schoten naast per wedstrijd 3,97 4,42 3,50
Schoten tegen per wedstrijd 11,95 9,47 14,56
Balbezit 48,0 51,4 44,4

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen PAU

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 7 18%
1 - 1 6 16%
0 - 1 6 16%
2 - 2 3 8%
3 - 2 2 5%
2 - 1 2 5%
1 - 2 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 2 2 5%
3 - 4 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.

Spelersstatistieken PAU

Topschutters
Speler Doelpunten
Mons Bassouamina 1

Mons Bassouamina is dit seizoen de topschutter van PAU (1).

Topschutters PAU

Meeste assists
Speler Assists
Steeve Beusnard 1

Steeve Beusnard gaf de meeste assists bij PAU (1).

Assists PAU

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Eddy Sylvestre 2
Jean Ruiz 2
Xavier Laglais Kouassi 2
Sessi D'Almeida 2
Henri Saivet 2

Eddy Sylvestre speelde de meeste wedstrijden voor PAU (2). Daarachter volgen Jean Ruiz (2) en Xavier Laglais Kouassi (2).

Wedstrijden PAU

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Eddy Sylvestre 1
Jean Lambert Evans 1

Eddy Sylvestre pakte de meeste kaarten bij PAU (1). Daarachter volgt Jean Lambert Evans (1).

Kaarten PAU

PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook