Statistieken PAU 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2020, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht PAU

PAU speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,16 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,63.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 11 11 16 42 49 -7 44 1,16
Thuis 19 9 5 5 26 19 7 32 1,68
Uit 19 2 6 11 16 30 -14 12 0,63
Punten per wedstrijd 1,16
Gescoord per wedstrijd 1,11
Tegen per wedstrijd 1,29
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken PAU

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 47% 11%
Gelijk 29% 26% 32%
Verloren 42% 26% 58%
Gescoord per wedstrijd 1,11 1,37 0,84
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,00 1,58
De nul gehouden 24% 37% 11%
Niet gescoord 39% 32% 47%
Als eerste gescoord 32% 47% 16%

Doelpuntenstatistieken PAU

PAU scoorde 42 doelpunten, gemiddeld 1,11 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 81 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 39% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,11 1,37 0,84
Minstens 1 keer gescoord 61% 68% 53%
Minstens 2 keer gescoord 29% 37% 21%
Minstens 3 keer gescoord 16% 21% 11%
Minstens 4 keer gescoord 5% 11% 0%
In beide helften gescoord 16% 21% 11%
Niet gescoord 39% 32% 47%

Tegendoelpunten PAU

Aan de andere kant incasseerde PAU 49 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,00 1,58
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 63% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 21% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 16% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 24% 37% 11%

Over/under statistieken PAU

In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 2,39 doelpunten. In 42% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,39 2,37 2,42
Over 0.5 92% 89% 95%
Over 1.5 68% 68% 68%
Over 2.5 42% 37% 47%
Over 3.5 21% 21% 21%
Over 4.5 11% 11% 11%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij PAU

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 42% 47%
Beide ploegen scoren + winst 13% 21% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 16% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 29% 26% 32%
Geen btts + over 2.5 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 26% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

PAU scoorde 18 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 32% 11%
Eerste helft gelijk 37% 47% 26%
Eerste helft verloren 42% 21% 63%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,53 0,42
Tegen in de eerste helft 0,61 0,32 0,89
De nul gehouden in de eerste helft 53% 74% 32%
Niet gescoord in de eerste helft 71% 68% 74%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 37% 26%
Tweede helft gelijk 32% 32% 32%
Tweede helft verloren 37% 32% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,63 0,84 0,42
Tegen in de tweede helft 0,68 0,68 0,68
De nul gehouden in de tweede helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 42% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 21% 47%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 58% 32%
Evenveel in beide helften 21% 21% 21%

Wanneer scoort PAU?

De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
10%
5%
17%
12%
17%
7%
12%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
8%
14%
12%
8%
18%
12%
4%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken PAU

PAU trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,53 4,84 4,21
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,18 4,89 5,47
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 84% 68%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 79% 58%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 47% 37%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 16% 21%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 58% 68% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 53% 58% 47%

Kaartenstatistieken PAU

PAU kreeg gemiddeld 2,34 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,82 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,34 2,32 2,37
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,00 0,26
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,82 1,74 1,89
Zelf over 1.5 kaarten 79% 74% 84%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 42% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 63% 68%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 55% 53% 58%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 21% 32%

Schoten en xG van PAU

De ploeg loste gemiddeld 9,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,74 9,84 9,63
Schoten op doel per wedstrijd 3,26 3,53 3,00
Schoten naast per wedstrijd 4,45 4,16 4,74
Schoten tegen per wedstrijd 12,66 13,11 12,21
Balbezit 43,5 42,5 44,5

Meest voorkomende uitslagen PAU

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 7 18%
1 - 1 6 16%
0 - 0 3 8%
0 - 3 3 8%
3 - 0 2 5%
2 - 0 2 5%
2 - 2 2 5%
1 - 0 2 5%
1 - 2 2 5%
0 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.

PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook