Statistieken PAU 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2024, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht PAU
PAU speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 42 punten op, oftewel 1,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,71 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,76.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 10 | 12 | 12 | 39 | 53 | -14 | 42 | 1,24 |
| Thuis | 17 | 8 | 5 | 4 | 20 | 19 | 1 | 29 | 1,71 |
| Uit | 17 | 2 | 7 | 8 | 19 | 34 | -15 | 13 | 0,76 |
Basisstatistieken PAU
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 29% | 47% | 12% |
| Gelijk | 35% | 29% | 41% |
| Verloren | 35% | 24% | 47% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,15 | 1,18 | 1,12 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,56 | 1,12 | 2,00 |
| De nul gehouden | 26% | 41% | 12% |
| Niet gescoord | 26% | 24% | 29% |
| Als eerste gescoord | 44% | 53% | 35% |
Doelpuntenstatistieken PAU
PAU scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,15 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,15 | 1,18 | 1,12 |
| Minstens 1 keer gescoord | 74% | 76% | 71% |
| Minstens 2 keer gescoord | 29% | 24% | 35% |
| Minstens 3 keer gescoord | 9% | 12% | 6% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 6% | 0% |
| In beide helften gescoord | 21% | 18% | 24% |
| Niet gescoord | 26% | 24% | 29% |
Tegendoelpunten PAU
Aan de andere kant incasseerde PAU 53 doelpunten, gemiddeld 1,56 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,56 | 1,12 | 2,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 74% | 59% | 88% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 44% | 29% | 59% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 24% | 12% | 35% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 9% | 6% | 12% |
| De nul gehouden | 26% | 41% | 12% |
Over/under statistieken PAU
In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 2,71 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,71 | 2,29 | 3,12 |
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 74% | 65% | 82% |
| Over 2.5 | 47% | 35% | 59% |
| Over 3.5 | 38% | 24% | 53% |
| Over 4.5 | 15% | 12% | 18% |
| Over 5.5 | 3% | 0% | 6% |
Beide ploegen scoren bij PAU
In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 65%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 53% | 41% | 65% |
| Beide ploegen scoren + winst | 9% | 12% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 29% | 24% | 35% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 15% | 6% | 24% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 35% | 24% | 47% |
| Geen btts + over 2.5 | 12% | 12% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 26% | 18% | 35% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 29% | 18% | 41% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 12% | 6% | 18% |
Statistieken per helft
PAU scoorde 16 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 21% | 29% | 12% |
| Eerste helft gelijk | 53% | 53% | 53% |
| Eerste helft verloren | 26% | 18% | 35% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,47 | 0,47 | 0,47 |
| Tegen in de eerste helft | 0,65 | 0,47 | 0,82 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 53% | 65% | 41% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 56% | 53% | 59% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 26% | 35% | 18% |
| Tweede helft gelijk | 41% | 41% | 41% |
| Tweede helft verloren | 32% | 24% | 41% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,68 | 0,71 | 0,65 |
| Tegen in de tweede helft | 0,91 | 0,65 | 1,18 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 38% | 59% | 18% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 53% | 47% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 21% | 24% | 18% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 44% | 47% | 41% |
| Evenveel in beide helften | 35% | 29% | 41% |
Wanneer scoort PAU?
De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.
Hoekschopstatistieken PAU
PAU trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,19 | 5,24 | 5,13 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,75 | 4,12 | 5,47 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 97% | 94% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 56% | 41% | 73% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 38% | 29% | 47% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 9% | 6% | 13% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 75% | 76% | 73% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 59% | 65% | 53% |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken PAU
PAU kreeg gemiddeld 2,24 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,94 bij de tegenstander. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,24 | 1,41 | 3,06 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,15 | 0,18 | 0,12 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,94 | 2,06 | 1,82 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 62% | 41% | 82% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 38% | 18% | 59% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 68% | 65% | 71% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 41% | 29% | 53% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 21% | 12% | 29% |
Schoten en xG van PAU
De ploeg loste gemiddeld 13,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,48 | 15,47 | 11,38 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,36 | 5,00 | 3,69 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,61 | 6,24 | 4,94 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,88 | 11,12 | 12,69 |
| Balbezit | 48,3 | 49,3 | 47,2 |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen PAU
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 6 | 18% |
| 1 - 1 | 6 | 18% |
| 2 - 2 | 4 | 12% |
| 1 - 3 | 3 | 9% |
| 0 - 2 | 3 | 9% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 5 | 2 | 6% |
| 4 - 1 | 1 | 3% |
| 3 - 0 | 1 | 3% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.
Spelersstatistieken PAU
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Pathé Mboup | 9 |
| Khalid Boutaïb | 7 |
| Antoine Mille | 5 |
| Kandet Diawara | 4 |
| Antonin Bobichon | 2 |
Pathé Mboup is dit seizoen de topschutter van PAU (9). Daarachter volgen Khalid Boutaïb (7) en Antoine Mille (5).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Antonin Bobichon | 5 |
| Thérence Koudou | 5 |
| Antoine Mille | 4 |
| Pathé Mboup | 3 |
| Jean Ruiz | 2 |
Antonin Bobichon gaf de meeste assists bij PAU (5). Daarachter volgen Thérence Koudou (5) en Antoine Mille (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Antoine Mille | 33 |
| Xavier Laglais Kouassi | 32 |
| Thérence Koudou | 32 |
| Pathé Mboup | 32 |
| Ousmane Kanté | 31 |
Antoine Mille speelde de meeste wedstrijden voor PAU (33). Daarachter volgen Xavier Laglais Kouassi (32) en Thérence Koudou (32).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Pathé Mboup | 11 |
| Jean Ruiz | 8 |
| Antoine Mille | 8 |
| Bingourou Kamara | 5 |
| Ousmane Kanté | 5 |
Pathé Mboup pakte de meeste kaarten bij PAU (11). Daarachter volgen Jean Ruiz (8) en Antoine Mille (8).
PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers