Statistieken PAU
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2026, 11 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht PAU
PAU speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 20 punten op, oftewel 1,82 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,67 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 11 | 6 | 2 | 3 | 16 | 11 | 5 | 20 | 1,82 |
| Thuis | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 10 | 1,67 |
| Uit | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 10 | 2,00 |
Basisstatistieken PAU
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 55% | 50% | 60% |
| Gelijk | 18% | 17% | 20% |
| Verloren | 27% | 33% | 20% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,45 | 1,33 | 1,60 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| De nul gehouden | 18% | 17% | 20% |
| Niet gescoord | 27% | 33% | 20% |
| Als eerste gescoord | 64% | 50% | 80% |
Doelpuntenstatistieken PAU
PAU scoorde 16 doelpunten, gemiddeld 1,45 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 55% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,45 | 1,33 | 1,60 |
| Minstens 1 keer gescoord | 73% | 67% | 80% |
| Minstens 2 keer gescoord | 55% | 50% | 60% |
| Minstens 3 keer gescoord | 18% | 17% | 20% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 18% | 17% | 20% |
| Niet gescoord | 27% | 33% | 20% |
Tegendoelpunten PAU
Aan de andere kant incasseerde PAU 11 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 82% | 83% | 80% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 18% | 17% | 20% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 18% | 17% | 20% |
Over/under statistieken PAU
In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 2,45 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 27% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,45 | 2,33 | 2,60 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 64% | 67% | 60% |
| Over 2.5 | 45% | 33% | 60% |
| Over 3.5 | 27% | 17% | 40% |
| Over 4.5 | 9% | 17% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij PAU
In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 60%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 55% | 50% | 60% |
| Beide ploegen scoren + winst | 36% | 33% | 40% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 18% | 17% | 20% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 45% | 33% | 60% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18% | 17% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18% | 17% | 20% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 17% | 0% |
Statistieken per helft
PAU scoorde 7 doelpunten voor rust en 9 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 36% | 17% | 60% |
| Eerste helft gelijk | 45% | 50% | 40% |
| Eerste helft verloren | 18% | 33% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,64 | 0,33 | 1,00 |
| Tegen in de eerste helft | 0,36 | 0,50 | 0,20 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 64% | 50% | 80% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 55% | 67% | 40% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 45% | 50% | 40% |
| Tweede helft gelijk | 9% | 17% | 0% |
| Tweede helft verloren | 45% | 33% | 60% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,82 | 1,00 | 0,60 |
| Tegen in de tweede helft | 0,64 | 0,50 | 0,80 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 36% | 50% | 20% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 55% | 50% | 60% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 27% | 17% | 40% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 64% | 67% | 60% |
| Evenveel in beide helften | 9% | 17% | 0% |
Wanneer scoort PAU?
De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken PAU
PAU trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 40% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,80 | 4,80 | 2,80 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,60 | 3,20 | 6,00 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 90% | 80% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 40% | 40% | 40% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 10% | 0% | 20% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 50% | 80% | 20% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 30% | 60% | 0% |
Gebaseerd op 10 van de 11 wedstrijden.
Kaartenstatistieken PAU
PAU kreeg gemiddeld 2,45 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,45 | 2,83 | 2,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,00 | 2,17 | 1,80 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 73% | 83% | 60% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 45% | 50% | 40% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 82% | 100% | 60% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 64% | 83% | 40% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 9% | 17% | 0% |
Schoten en xG van PAU
De ploeg loste gemiddeld 13,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 31%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,30 | 17,00 | 9,60 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,10 | 5,20 | 3,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,20 | 7,80 | 4,60 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,40 | 8,00 | 14,80 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,14 | — | 2,14 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,78 | — | 1,78 |
| Balbezit | 46,4 | 59,0 | 33,8 |
Gebaseerd op 10 van de 11 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen PAU
De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 3 van de 11 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 3 | 27% |
| 2 - 1 | 2 | 18% |
| 3 - 1 | 1 | 9% |
| 3 - 2 | 1 | 9% |
| 2 - 0 | 1 | 9% |
| 2 - 2 | 1 | 9% |
| 1 - 0 | 1 | 9% |
| 1 - 1 | 1 | 9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.
Spelersstatistieken PAU
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Babacar Leye | 4 |
| Cheikh Fall | 3 |
| Hacene Benali | 3 |
| Lorenzo Rajot | 2 |
| Anthony Briançon | 1 |
Babacar Leye is dit seizoen de topschutter van PAU (4). Daarachter volgen Cheikh Fall (3) en Hacene Benali (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Jessy Benet | 3 |
| Lorenzo Rajot | 3 |
| Anthony Briançon | 2 |
| Jeremy Sebas | 2 |
| Babacar Leye | 1 |
Jessy Benet gaf de meeste assists bij PAU (3). Daarachter volgen Lorenzo Rajot (3) en Anthony Briançon (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Babacar Leye | 11 |
| Brice Maubleu | 11 |
| Cheikh Fall | 11 |
| Gaëtan Paquiez | 11 |
| Lorenzo Rajot | 11 |
Babacar Leye speelde de meeste wedstrijden voor PAU (11). Daarachter volgen Brice Maubleu (11) en Cheikh Fall (11).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Axel Bamba | 4 |
| Gaëtan Paquiez | 4 |
| Hacene Benali | 3 |
| Abdel Hakim Abdallah | 2 |
| Anthony Briançon | 2 |
Axel Bamba pakte de meeste kaarten bij PAU (4). Daarachter volgen Gaëtan Paquiez (4) en Hacene Benali (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Babacar Leye | 5 |
| 1 | Lorenzo Rajot | 5 |
| 3 | Jessy Benet | 4 |
| 4 | Anthony Briançon | 3 |
| 4 | Cheikh Fall | 3 |
| 4 | Hacene Benali | 3 |
| 7 | Jeremy Sebas | 2 |
| 8 | Bilal Brahimi | 1 |
| 8 | Mathys Tourraine | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Babacar Leye | 4 |
| 2 | Cheikh Fall | 3 |
| 2 | Hacene Benali | 3 |
| 4 | Lorenzo Rajot | 2 |
| 5 | Anthony Briançon | 1 |
| 5 | Bilal Brahimi | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jessy Benet | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheikh Fall | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Babacar Leye | 21 |
| 2 | Cheikh Fall | 17 |
| 3 | Hacene Benali | 14 |
| 4 | Lorenzo Rajot | 9 |
| 5 | Jessy Benet | 7 |
| 6 | Anthony Briançon | 6 |
| 6 | Axel Bamba | 6 |
| 6 | Tom Tony Pouilly | 6 |
| 9 | Jeremy Sebas | 4 |
| 10 | Alexis Lefebvre | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Babacar Leye | 11 |
| 2 | Cheikh Fall | 8 |
| 3 | Hacene Benali | 7 |
| 4 | Jessy Benet | 4 |
| 4 | Lorenzo Rajot | 4 |
| 6 | Anthony Briançon | 2 |
| 6 | Bilal Brahimi | 2 |
| 6 | Tom Saettel | 2 |
| 9 | Alexis Lefebvre | 1 |
| 9 | Axel Bamba | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Babacar Leye | 52,4% |
| 2 | Hacene Benali | 50,0% |
| 3 | Cheikh Fall | 47,1% |
| 4 | Lorenzo Rajot | 44,4% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lorenzo Rajot | 22,2% |
| 2 | Hacene Benali | 21,4% |
| 3 | Babacar Leye | 19,0% |
| 4 | Cheikh Fall | 17,6% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hacene Benali | 17 |
| 1 | Jessy Benet | 17 |
| 3 | Tom Tony Pouilly | 16 |
| 4 | Lorenzo Rajot | 14 |
| 5 | Mathys Tourraine | 8 |
| 6 | Babacar Leye | 6 |
| 7 | Tom Saettel | 5 |
| 8 | Gaëtan Paquiez | 4 |
| 8 | Giovani Versini | 4 |
| 10 | Abdel Hakim Abdallah | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gaëtan Paquiez | 513 |
| 2 | Tom Tony Pouilly | 360 |
| 3 | Anthony Briançon | 359 |
| 4 | Axel Bamba | 351 |
| 5 | Jessy Benet | 341 |
| 6 | Cheikh Fall | 217 |
| 7 | Lorenzo Rajot | 206 |
| 8 | Brice Maubleu | 188 |
| 9 | Abdel Hakim Abdallah | 144 |
| 10 | Mathys Tourraine | 139 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Briançon | 91,6% |
| 2 | Axel Bamba | 87,1% |
| 3 | Gaëtan Paquiez | 85,1% |
| 4 | Jessy Benet | 83,6% |
| 5 | Tom Tony Pouilly | 82,8% |
| 6 | Abdel Hakim Abdallah | 78,7% |
| 7 | Lorenzo Rajot | 77,7% |
| 8 | Cheikh Fall | 76,1% |
| 9 | Brice Maubleu | 68,6% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tom Tony Pouilly | 20 |
| 2 | Hacene Benali | 19 |
| 3 | Cheikh Fall | 18 |
| 4 | Jessy Benet | 16 |
| 5 | Mathys Tourraine | 9 |
| 6 | Lorenzo Rajot | 8 |
| 6 | Souleymane Basse | 8 |
| 8 | Abdel Hakim Abdallah | 7 |
| 8 | Anthony Briançon | 7 |
| 8 | Gaëtan Paquiez | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tom Tony Pouilly | 17 |
| 2 | Cheikh Fall | 11 |
| 3 | Axel Bamba | 10 |
| 3 | Gaëtan Paquiez | 10 |
| 3 | Jessy Benet | 10 |
| 6 | Abdel Hakim Abdallah | 6 |
| 6 | Anthony Briançon | 6 |
| 6 | Lorenzo Rajot | 6 |
| 9 | Jeremy Sebas | 3 |
| 9 | Souleymane Basse | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gaëtan Paquiez | 7 |
| 2 | Anthony Briançon | 3 |
| 3 | Axel Bamba | 1 |
| 3 | Cheikh Fall | 1 |
| 3 | Jessy Benet | 1 |
| 3 | Lorenzo Rajot | 1 |
| 3 | Rony Mimb Baheng | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hacene Benali | 66 |
| 2 | Cheikh Fall | 46 |
| 3 | Jessy Benet | 39 |
| 4 | Anthony Briançon | 35 |
| 5 | Tom Tony Pouilly | 33 |
| 6 | Gaëtan Paquiez | 32 |
| 7 | Lorenzo Rajot | 31 |
| 8 | Babacar Leye | 29 |
| 9 | Axel Bamba | 25 |
| 10 | Mathys Tourraine | 18 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Briançon | 63,6% |
| 2 | Axel Bamba | 55,6% |
| 3 | Cheikh Fall | 51,1% |
| 4 | Jessy Benet | 50,6% |
| 5 | Tom Tony Pouilly | 47,8% |
| 6 | Lorenzo Rajot | 47,7% |
| 7 | Hacene Benali | 47,5% |
| 8 | Gaëtan Paquiez | 46,4% |
| 9 | Babacar Leye | 41,4% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tom Tony Pouilly | 15 |
| 2 | Jessy Benet | 9 |
| 3 | Gaëtan Paquiez | 6 |
| 4 | Anthony Briançon | 5 |
| 4 | Cheikh Fall | 5 |
| 4 | Lorenzo Rajot | 5 |
| 7 | Hacene Benali | 4 |
| 7 | Tom Saettel | 4 |
| 9 | Mathys Tourraine | 3 |
| 10 | Luan Gadegbeku | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hacene Benali | 8 |
| 2 | Giovani Versini | 5 |
| 2 | Tom Saettel | 5 |
| 4 | Gaëtan Paquiez | 4 |
| 4 | Jessy Benet | 4 |
| 4 | Mathys Tourraine | 4 |
| 7 | Babacar Leye | 3 |
| 7 | Jeremy Sebas | 3 |
| 7 | Lorenzo Rajot | 3 |
| 10 | Axel Bamba | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hacene Benali | 32,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brice Maubleu | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brice Maubleu | 33 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brice Maubleu | 76,7% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Axel Bamba | 4 |
| 1 | Gaëtan Paquiez | 4 |
| 3 | Hacene Benali | 3 |
| 4 | Abdel Hakim Abdallah | 2 |
| 4 | Anthony Briançon | 2 |
| 6 | Bilal Brahimi | 1 |
| 6 | Cheikh Fall | 1 |
| 6 | Giovani Versini | 1 |
| 6 | Jeremy Sebas | 1 |
| 6 | Jessy Benet | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hacene Benali | 18 |
| 2 | Gaëtan Paquiez | 17 |
| 3 | Babacar Leye | 16 |
| 3 | Jessy Benet | 16 |
| 5 | Lorenzo Rajot | 15 |
| 6 | Cheikh Fall | 12 |
| 6 | Jeremy Sebas | 12 |
| 8 | Axel Bamba | 11 |
| 9 | Tom Tony Pouilly | 8 |
| 10 | Abdel Hakim Abdallah | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hacene Benali | 25 |
| 2 | Anthony Briançon | 13 |
| 3 | Gaëtan Paquiez | 11 |
| 3 | Tom Tony Pouilly | 11 |
| 5 | Babacar Leye | 10 |
| 5 | Cheikh Fall | 10 |
| 5 | Jessy Benet | 10 |
| 8 | Tom Saettel | 9 |
| 9 | Lorenzo Rajot | 7 |
| 10 | Jeremy Sebas | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Babacar Leye | 7 |
| 2 | Hacene Benali | 5 |
| 3 | Giovani Versini | 3 |
| 4 | Alexis Lefebvre | 2 |
| 4 | Cheikh Fall | 2 |
| 6 | Anthony Briançon | 1 |
| 6 | Jeremy Sebas | 1 |
| 6 | Jessy Benet | 1 |
| 6 | Lorenzo Rajot | 1 |
| 6 | Tom Tony Pouilly | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brice Maubleu | 990 |
| 2 | Gaëtan Paquiez | 922 |
| 3 | Jessy Benet | 840 |
| 4 | Cheikh Fall | 835 |
| 4 | Tom Tony Pouilly | 835 |
| 6 | Hacene Benali | 769 |
| 7 | Axel Bamba | 766 |
| 8 | Babacar Leye | 629 |
| 9 | Anthony Briançon | 617 |
| 10 | Lorenzo Rajot | 606 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brice Maubleu | 11 |
| 2 | Gaëtan Paquiez | 10 |
| 2 | Jessy Benet | 10 |
| 2 | Tom Tony Pouilly | 10 |
| 5 | Axel Bamba | 9 |
| 5 | Cheikh Fall | 9 |
| 5 | Hacene Benali | 9 |
| 8 | Anthony Briançon | 8 |
| 8 | Babacar Leye | 8 |
| 10 | Lorenzo Rajot | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Briançon | 7,36 |
| 2 | Jessy Benet | 7,15 |
| 3 | Brice Maubleu | 7,12 |
| 4 | Hacene Benali | 6,96 |
| 5 | Cheikh Fall | 6,93 |
| 6 | Gaëtan Paquiez | 6,90 |
| 7 | Lorenzo Rajot | 6,88 |
| 8 | Tom Tony Pouilly | 6,84 |
| 9 | Babacar Leye | 6,79 |
| 10 | Axel Bamba | 6,69 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers