Statistieken PAU 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Championnat National 2019, 25 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht PAU

PAU speelde 25 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 48 punten op, oftewel 1,92 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,15 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,67.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 25 13 9 3 43 20 23 48 1,92
Thuis 13 8 4 1 34 12 22 28 2,15
Uit 12 5 5 2 9 8 1 20 1,67
Punten per wedstrijd 1,92
Gescoord per wedstrijd 1,72
Tegen per wedstrijd 0,80
De nul gehouden 56%

Basisstatistieken PAU

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 52% 62% 42%
Gelijk 36% 31% 42%
Verloren 12% 8% 17%
Gescoord per wedstrijd 1,72 2,62 0,75
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,80 0,92 0,67
De nul gehouden 56% 46% 67%
Niet gescoord 20% 0% 42%
Als eerste gescoord 60% 77% 42%

Doelpuntenstatistieken PAU

PAU scoorde 43 doelpunten, gemiddeld 1,72 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 52 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,72 2,62 0,75
Minstens 1 keer gescoord 80% 100% 58%
Minstens 2 keer gescoord 44% 69% 17%
Minstens 3 keer gescoord 24% 46% 0%
Minstens 4 keer gescoord 12% 23% 0%
In beide helften gescoord 24% 38% 8%
Niet gescoord 20% 0% 42%

Tegendoelpunten PAU

Aan de andere kant incasseerde PAU 20 doelpunten, gemiddeld 0,80 per wedstrijd. In 56% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,80 0,92 0,67
Minstens 1 tegendoelpunt 44% 54% 33%
Minstens 2 tegendoelpunten 20% 23% 17%
Minstens 3 tegendoelpunten 12% 15% 8%
Minstens 4 tegendoelpunten 4% 0% 8%
De nul gehouden 56% 46% 67%

Over/under statistieken PAU

In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 2,52 doelpunten. In 48% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,52 3,54 1,42
Over 0.5 80% 100% 58%
Over 1.5 64% 92% 33%
Over 2.5 48% 62% 33%
Over 3.5 24% 38% 8%
Over 4.5 20% 31% 8%
Over 5.5 12% 23% 0%

Beide ploegen scoren bij PAU

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 54%, op verplaatsing tot 33%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 54% 33%
Beide ploegen scoren + winst 16% 15% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 31% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 8% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 31% 33%
Geen btts + over 2.5 16% 31% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 15% 17%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 38% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 8% 0%

Statistieken per helft

PAU scoorde 13 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 8 tegen in de eerste helft en 12 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 38% 8%
Eerste helft gelijk 64% 54% 75%
Eerste helft verloren 12% 8% 17%
Gescoord in de eerste helft 0,52 0,77 0,25
Tegen in de eerste helft 0,32 0,23 0,42
De nul gehouden in de eerste helft 72% 77% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 60% 46% 75%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 48% 54% 42%
Tweede helft gelijk 44% 38% 50%
Tweede helft verloren 8% 8% 8%
Gescoord in de tweede helft 1,20 1,85 0,50
Tegen in de tweede helft 0,48 0,69 0,25
De nul gehouden in de tweede helft 76% 62% 92%
Niet gescoord in de tweede helft 36% 15% 58%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 31% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 62% 33%
Evenveel in beide helften 24% 8% 42%

Wanneer scoort PAU?

De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
12%
9%
5%
14%
12%
14%
12%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
0%
10%
10%
15%
35%
10%
5%
5%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken PAU

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken PAU

PAU kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,16 0,08 0,25
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van PAU

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen PAU

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 5 van de 25 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 5 20%
1 - 0 4 16%
2 - 1 3 12%
1 - 1 3 12%
3 - 0 2 8%
7 - 0 1 4%
4 - 0 1 4%
4 - 2 1 4%
3 - 3 1 4%
2 - 0 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.

PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook