Statistieken PAU 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2021, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht PAU

PAU speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 49 punten op, oftewel 1,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,89.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 14 7 17 41 49 -8 49 1,29
Thuis 19 10 2 7 25 20 5 32 1,68
Uit 19 4 5 10 16 29 -13 17 0,89
Punten per wedstrijd 1,29
Gescoord per wedstrijd 1,08
Tegen per wedstrijd 1,29
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken PAU

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 37% 53% 21%
Gelijk 18% 11% 26%
Verloren 45% 37% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,32 0,84
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,05 1,53
De nul gehouden 24% 37% 11%
Niet gescoord 32% 21% 42%
Als eerste gescoord 30% 44% 16%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken PAU

PAU scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,32 0,84
Minstens 1 keer gescoord 68% 79% 58%
Minstens 2 keer gescoord 32% 42% 21%
Minstens 3 keer gescoord 5% 5% 5%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 22% 33% 11%
Niet gescoord 32% 21% 42%

Tegendoelpunten PAU

Aan de andere kant incasseerde PAU 49 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,05 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 63% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 26% 42%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 11% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 5% 5%
De nul gehouden 24% 37% 11%

Over/under statistieken PAU

In een wedstrijd van PAU vallen er gemiddeld 2,37 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 16% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,37 2,37 2,37
Over 0.5 97% 100% 95%
Over 1.5 68% 68% 68%
Over 2.5 47% 47% 47%
Over 3.5 16% 16% 16%
Over 4.5 8% 5% 11%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij PAU

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 42% 53%
Beide ploegen scoren + winst 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 37% 37% 37%
Geen btts + over 2.5 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 22% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 11% 37%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

PAU scoorde 14 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 16% 28% 5%
Eerste helft gelijk 46% 33% 58%
Eerste helft verloren 38% 39% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,38 0,50 0,26
Tegen in de eerste helft 0,68 0,67 0,68
De nul gehouden in de eerste helft 49% 50% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 68% 50% 84%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 50% 16%
Tweede helft gelijk 43% 33% 53%
Tweede helft verloren 24% 17% 32%
Gescoord in de tweede helft 0,62 0,67 0,58
Tegen in de tweede helft 0,65 0,44 0,84
De nul gehouden in de tweede helft 62% 78% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 39% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 43% 50% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 43% 33% 53%
Evenveel in beide helften 14% 17% 11%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Wanneer scoort PAU?

De meeste doelpunten van PAU vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
8%
3%
19%
8%
22%
8%
8%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
16%
10%
10%
10%
10%
10%
4%
12%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken PAU

PAU trapte gemiddeld 3,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,95 4,05 3,84
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,32 3,21 5,42
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 58% 79%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 32% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 21% 32%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 11% 0% 21%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 55% 63% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 39% 42% 37%

Kaartenstatistieken PAU

PAU kreeg gemiddeld 1,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,68 bij de tegenstander. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,97 1,89 2,05
Rode kaarten per wedstrijd 0,16 0,17 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,68 2,00 1,37
Zelf over 1.5 kaarten 65% 56% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 30% 28% 32%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 54% 56% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 41% 56% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 33% 16%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Schoten en xG van PAU

De ploeg loste gemiddeld 10,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,16 12,63 7,68
Schoten op doel per wedstrijd 3,34 4,16 2,53
Schoten naast per wedstrijd 4,16 4,84 3,47
Schoten tegen per wedstrijd 11,66 10,47 12,84
Balbezit 47,8 49,5 46,0

Meest voorkomende uitslagen PAU

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 7 18%
2 - 1 5 13%
1 - 0 4 11%
1 - 1 4 11%
1 - 2 4 11%
2 - 0 3 8%
0 - 3 3 8%
2 - 2 2 5%
1 - 4 2 5%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van PAU.

PAU · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook