Statistieken NAC Breda 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2017, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht NAC Breda

NAC Breda speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 34 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,29 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 9 7 18 41 57 -16 34 1,00
Thuis 17 7 1 9 26 31 -5 22 1,29
Uit 17 2 6 9 15 26 -11 12 0,71
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 1,21
Tegen per wedstrijd 1,68
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken NAC Breda

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 41% 12%
Gelijk 21% 6% 35%
Verloren 53% 53% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,53 0,88
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,68 1,82 1,53
De nul gehouden 18% 12% 24%
Niet gescoord 29% 29% 29%
Als eerste gescoord 35% 41% 29%

Doelpuntenstatistieken NAC Breda

NAC Breda scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,21 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 75 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,53 0,88
Minstens 1 keer gescoord 71% 71% 71%
Minstens 2 keer gescoord 29% 41% 18%
Minstens 3 keer gescoord 12% 24% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 24% 35% 12%
Niet gescoord 29% 29% 29%

Tegendoelpunten NAC Breda

Aan de andere kant incasseerde NAC Breda 57 doelpunten, gemiddeld 1,68 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,68 1,82 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 88% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 41% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 18% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 12% 12% 12%
De nul gehouden 18% 12% 24%

Over/under statistieken NAC Breda

In een wedstrijd van NAC Breda vallen er gemiddeld 2,88 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,88 3,35 2,41
Over 0.5 94% 100% 88%
Over 1.5 74% 76% 71%
Over 2.5 56% 71% 41%
Over 3.5 32% 41% 24%
Over 4.5 15% 18% 12%
Over 5.5 9% 12% 6%

Beide ploegen scoren bij NAC Breda

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 59% 59%
Beide ploegen scoren + winst 15% 29% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 6% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 29% 24% 35%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 59% 41%
Geen btts + over 2.5 6% 12% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 35% 35% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

NAC Breda scoorde 18 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 35% 12%
Eerste helft gelijk 44% 35% 53%
Eerste helft verloren 32% 29% 35%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,65 0,41
Tegen in de eerste helft 0,74 0,76 0,71
De nul gehouden in de eerste helft 53% 53% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 56% 47% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 35% 12%
Tweede helft gelijk 35% 18% 53%
Tweede helft verloren 41% 47% 35%
Gescoord in de tweede helft 0,68 0,88 0,47
Tegen in de tweede helft 0,94 1,06 0,82
De nul gehouden in de tweede helft 41% 35% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 47% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 35% 35% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 59% 35%
Evenveel in beide helften 18% 6% 29%

Wanneer scoort NAC Breda?

De meeste doelpunten van NAC Breda vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
12%
12%
7%
20%
10%
5%
10%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
14%
7%
14%
7%
11%
14%
14%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken NAC Breda

NAC Breda trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,9 toe. In 84% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,22 4,81 3,63
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,88 5,75 8,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 81% 94%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 81% 88%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 63% 75%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 25% 19% 31%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 63% 69% 56%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 38% 50% 25%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken NAC Breda

NAC Breda kreeg gemiddeld 2,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,56 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,03 2,29 1,76
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,56 2,12 1,00
Zelf over 1.5 kaarten 71% 82% 59%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 41% 18%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 76% 29%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 38% 53% 24%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 29% 24%

Schoten en xG van NAC Breda

De ploeg loste gemiddeld 12,6 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,59 15,13 10,06
Schoten op doel per wedstrijd 4,41 5,25 3,56
Schoten naast per wedstrijd 5,19 6,19 4,19
Schoten tegen per wedstrijd 17,09 15,56 18,63
Balbezit 47,3 48,9 45,6

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen NAC Breda

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 18%
1 - 2 5 15%
1 - 1 3 9%
3 - 1 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%
1 - 4 2 6%
0 - 0 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van NAC Breda.

Spelersstatistieken NAC Breda

Topschutters
Speler Doelpunten
Thierry Ambrose 10
Umar Sadiq Mesbah 5
Rai Vloet 4
José Ángel Esmoris Tasende 3
Pablo Marí Villar 3

Thierry Ambrose is dit seizoen de topschutter van NAC Breda (10). Daarachter volgen Umar Sadiq Mesbah (5) en Rai Vloet (4).

Topschutters NAC Breda

Meeste assists
Speler Assists
José Ángel Esmoris Tasende 6
Thierry Ambrose 4
Mounir El Allouchi 3
Manuel García Alonso 2
Menno Koch 1

José Ángel Esmoris Tasende gaf de meeste assists bij NAC Breda (6). Daarachter volgen Thierry Ambrose (4) en Mounir El Allouchi (3).

Assists NAC Breda

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
José Ángel Esmoris Tasende 34
Manuel García Alonso 34
Mounir El Allouchi 33
Rai Vloet 31
Pablo Marí Villar 31

José Ángel Esmoris Tasende speelde de meeste wedstrijden voor NAC Breda (34). Daarachter volgen Manuel García Alonso (34) en Mounir El Allouchi (33).

Wedstrijden NAC Breda

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Arno Verschueren 8
Pablo Marí Villar 8
Rai Vloet 7
Bart Meijers 6
Karol Mets 5

Arno Verschueren pakte de meeste kaarten bij NAC Breda (8). Daarachter volgen Pablo Marí Villar (8) en Rai Vloet (7).

Kaarten NAC Breda

NAC Breda · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook