Statistieken NAC Breda 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht NAC Breda

NAC Breda speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 33 punten op, oftewel 0,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,41 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,53.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 8 9 17 34 58 -24 33 0,97
Thuis 17 6 6 5 21 22 -1 24 1,41
Uit 17 2 3 12 13 36 -23 9 0,53
Punten per wedstrijd 0,97
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 1,71
De nul gehouden 15%

Basisstatistieken NAC Breda

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 24% 35% 12%
Gelijk 26% 35% 18%
Verloren 50% 29% 71%
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,24 0,76
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,71 1,29 2,12
De nul gehouden 15% 24% 6%
Niet gescoord 29% 12% 47%
Als eerste gescoord 53% 59% 47%

Doelpuntenstatistieken NAC Breda

NAC Breda scoorde 34 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,24 0,76
Minstens 1 keer gescoord 71% 88% 53%
Minstens 2 keer gescoord 24% 24% 24%
Minstens 3 keer gescoord 3% 6% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 15% 12% 18%
Niet gescoord 29% 12% 47%

Tegendoelpunten NAC Breda

Aan de andere kant incasseerde NAC Breda 58 doelpunten, gemiddeld 1,71 per wedstrijd. In 15% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,71 1,29 2,12
Minstens 1 tegendoelpunt 85% 76% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 29% 59%
Minstens 3 tegendoelpunten 26% 18% 35%
Minstens 4 tegendoelpunten 12% 6% 18%
De nul gehouden 15% 24% 6%

Over/under statistieken NAC Breda

In een wedstrijd van NAC Breda vallen er gemiddeld 2,71 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,71 2,53 2,88
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 79% 76% 82%
Over 2.5 50% 47% 53%
Over 3.5 26% 18% 35%
Over 4.5 15% 12% 18%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij NAC Breda

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 71% 47%
Beide ploegen scoren + winst 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 29% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 41% 35%
Geen btts + over 2.5 12% 6% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 24% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

NAC Breda scoorde 16 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 35% 18%
Eerste helft gelijk 38% 41% 35%
Eerste helft verloren 35% 24% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,59 0,35
Tegen in de eerste helft 0,71 0,53 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 56% 65% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 59% 53% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 35% 12%
Tweede helft gelijk 29% 29% 29%
Tweede helft verloren 47% 35% 59%
Gescoord in de tweede helft 0,53 0,65 0,41
Tegen in de tweede helft 1,00 0,76 1,24
De nul gehouden in de tweede helft 32% 47% 18%
Niet gescoord in de tweede helft 56% 47% 65%
Meeste doelpunten in de eerste helft 35% 35% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 41% 47%
Evenveel in beide helften 21% 24% 18%

Wanneer scoort NAC Breda?

De meeste doelpunten van NAC Breda vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
21%
6%
9%
6%
15%
3%
12%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
9%
9%
14%
9%
10%
14%
10%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken NAC Breda

NAC Breda trapte gemiddeld 4,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,06 4,65 3,44
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,79 4,88 6,75
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 94% 88% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 64% 65% 63%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 41% 38%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 12% 19%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 64% 76% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 45% 53% 38%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken NAC Breda

NAC Breda kreeg gemiddeld 1,85 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,41 bij de tegenstander. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,85 1,88 1,82
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,24 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,41 1,71 1,12
Zelf over 1.5 kaarten 65% 71% 59%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 29% 24%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 44% 47% 41%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 29% 18%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 18% 24% 12%

Schoten en xG van NAC Breda

De ploeg loste gemiddeld 11,6 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,58 13,06 10,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,73 4,35 3,06
Schoten naast per wedstrijd 4,79 4,94 4,63
Schoten tegen per wedstrijd 15,52 13,82 17,31
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,17 1,34 0,99
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,69 1,28 2,12
Balbezit 44,5 46,5 42,5

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen NAC Breda

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 7 21%
2 - 1 3 9%
1 - 0 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 1 3 9%
1 - 3 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%
4 - 1 1 3%
2 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van NAC Breda.

Spelersstatistieken NAC Breda

Topschutters
Speler Doelpunten
Elías Már Ómarsson 8
Leo Sauer 7
Clint Leemans 3
Kacper Kostorz 3
Jan Van den Bergh 2

Elías Már Ómarsson is dit seizoen de topschutter van NAC Breda (8). Daarachter volgen Leo Sauer (7) en Clint Leemans (3).

Topschutters NAC Breda

Meeste assists
Speler Assists
Jan Van den Bergh 4
Dominik Janosek 4
Clint Leemans 4
Boy Kemper 3
Raul Paula 2

Jan Van den Bergh gaf de meeste assists bij NAC Breda (4). Daarachter volgen Dominik Janosek (4) en Clint Leemans (4).

Assists NAC Breda

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Dominik Janosek 34
Elías Már Ómarsson 34
Daniel Bielica 34
Casper Staring 34
Enes Mahmutovic 33

Dominik Janosek speelde de meeste wedstrijden voor NAC Breda (34). Daarachter volgen Elías Már Ómarsson (34) en Daniel Bielica (34).

Wedstrijden NAC Breda

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Leo Greiml 13
Jan Van den Bergh 11
Boy Kemper 9
Boyd Lucassen 6
Maximilien Balard 6

Leo Greiml pakte de meeste kaarten bij NAC Breda (13). Daarachter volgen Jan Van den Bergh (11) en Boy Kemper (9).

Kaarten NAC Breda

NAC Breda · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook