Statistieken NAC Breda 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2014, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht NAC Breda

NAC Breda speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 28 punten op, oftewel 0,82 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,82 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,82.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 6 10 18 36 68 -32 28 0,82
Thuis 17 3 5 9 19 32 -13 14 0,82
Uit 17 3 5 9 17 36 -19 14 0,82
Punten per wedstrijd 0,82
Gescoord per wedstrijd 1,06
Tegen per wedstrijd 2,00
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken NAC Breda

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 18% 18% 18%
Gelijk 29% 29% 29%
Verloren 53% 53% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,06 1,12 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,88 2,12
De nul gehouden 21% 12% 29%
Niet gescoord 35% 35% 35%
Als eerste gescoord 26% 29% 24%

Doelpuntenstatistieken NAC Breda

NAC Breda scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 85 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 35% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,06 1,12 1,00
Minstens 1 keer gescoord 65% 65% 65%
Minstens 2 keer gescoord 26% 29% 24%
Minstens 3 keer gescoord 9% 12% 6%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 12% 12% 12%
Niet gescoord 35% 35% 35%

Tegendoelpunten NAC Breda

Aan de andere kant incasseerde NAC Breda 68 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,88 2,12
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 88% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 41% 59%
Minstens 3 tegendoelpunten 32% 24% 41%
Minstens 4 tegendoelpunten 18% 18% 18%
De nul gehouden 21% 12% 29%

Over/under statistieken NAC Breda

In een wedstrijd van NAC Breda vallen er gemiddeld 3,06 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,06 3,00 3,12
Over 0.5 88% 94% 82%
Over 1.5 68% 71% 65%
Over 2.5 47% 41% 53%
Over 3.5 38% 35% 41%
Over 4.5 26% 18% 35%
Over 5.5 18% 18% 18%

Beide ploegen scoren bij NAC Breda

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 59% 53%
Beide ploegen scoren + winst 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 29% 24% 35%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 41% 47%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 24% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

NAC Breda scoorde 16 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 39 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 18% 18%
Eerste helft gelijk 38% 41% 35%
Eerste helft verloren 44% 41% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,53 0,41
Tegen in de eerste helft 0,85 0,82 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 44% 53% 35%
Niet gescoord in de eerste helft 62% 59% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 24% 24%
Tweede helft gelijk 32% 29% 35%
Tweede helft verloren 44% 47% 41%
Gescoord in de tweede helft 0,59 0,59 0,59
Tegen in de tweede helft 1,15 1,06 1,24
De nul gehouden in de tweede helft 38% 29% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 62% 65% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 24% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 41% 47%
Evenveel in beide helften 29% 35% 24%

Wanneer scoort NAC Breda?

De meeste doelpunten van NAC Breda vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
8%
6%
22%
8%
8%
8%
14%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
13%
10%
10%
3%
10%
16%
12%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken NAC Breda

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken NAC Breda

NAC Breda kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van NAC Breda

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen NAC Breda

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 4 12%
0 - 0 4 12%
0 - 1 4 12%
1 - 0 3 9%
0 - 2 3 9%
2 - 2 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 6 2 6%
4 - 3 1 3%
4 - 5 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van NAC Breda.

NAC Breda · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook