Statistieken NAC Breda 2019
Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2019, 12 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht NAC Breda
NAC Breda speelde 12 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 23 punten op, oftewel 1,92 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,67.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 13 | 7 | 23 | 1,92 |
| Thuis | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 13 | 2,17 |
| Uit | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | 1 | 10 | 1,67 |
Basisstatistieken NAC Breda
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 58% | 67% | 50% |
| Gelijk | 17% | 17% | 17% |
| Verloren | 25% | 17% | 33% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,67 | 1,67 | 1,67 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,08 | 0,67 | 1,50 |
| De nul gehouden | 42% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 8% | 17% | 0% |
| Als eerste gescoord | 58% | 67% | 50% |
Doelpuntenstatistieken NAC Breda
NAC Breda scoorde 20 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,67 | 1,67 | 1,67 |
| Minstens 1 keer gescoord | 92% | 83% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 50% | 33% | 67% |
| Minstens 3 keer gescoord | 8% | 17% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 8% | 17% | 0% |
| In beide helften gescoord | 25% | 17% | 33% |
| Niet gescoord | 8% | 17% | 0% |
Tegendoelpunten NAC Breda
Aan de andere kant incasseerde NAC Breda 13 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,08 | 0,67 | 1,50 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 58% | 50% | 67% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 33% | 17% | 50% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 8% | 0% | 17% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 8% | 0% | 17% |
| De nul gehouden | 42% | 50% | 33% |
Over/under statistieken NAC Breda
In een wedstrijd van NAC Breda vallen er gemiddeld 2,75 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,75 | 2,33 | 3,17 |
| Over 0.5 | 92% | 83% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 50% | 83% |
| Over 2.5 | 58% | 50% | 67% |
| Over 3.5 | 25% | 17% | 33% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| Over 5.5 | 17% | 17% | 17% |
Beide ploegen scoren bij NAC Breda
In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 67%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 58% | 50% | 67% |
| Beide ploegen scoren + winst | 25% | 33% | 17% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 8% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 25% | 17% | 33% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 58% | 50% | 67% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 8% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 42% | 33% | 50% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8% | 0% | 17% |
Statistieken per helft
NAC Breda scoorde 6 doelpunten voor rust en 14 erna, en kreeg er 5 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 17% | 17% | 17% |
| Eerste helft gelijk | 58% | 67% | 50% |
| Eerste helft verloren | 25% | 17% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,50 | 0,67 | 0,33 |
| Tegen in de eerste helft | 0,42 | 0,33 | 0,50 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 75% | 83% | 67% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 75% | 83% | 67% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 58% | 67% | 50% |
| Tweede helft gelijk | 25% | 33% | 17% |
| Tweede helft verloren | 17% | 0% | 33% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,17 | 1,00 | 1,33 |
| Tegen in de tweede helft | 0,67 | 0,33 | 1,00 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 58% | 67% | 50% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 8% | 17% | 0% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 17% | 33% | 0% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 58% | 50% | 67% |
| Evenveel in beide helften | 25% | 17% | 33% |
Wanneer scoort NAC Breda?
De meeste doelpunten van NAC Breda vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken NAC Breda
Geen gegevens beschikbaar
Kaartenstatistieken NAC Breda
NAC Breda kreeg gemiddeld 1,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,25 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,67 | 2,00 | 1,33 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,17 | 0,17 | 0,17 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,25 | 2,83 | 1,67 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 58% | 67% | 50% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 25% | 33% | 17% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 83% | 50% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 58% | 83% | 33% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 17% | 33% | 0% |
Schoten en xG van NAC Breda
Geen gegevens beschikbaar
Meest voorkomende uitslagen NAC Breda
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 3 van de 12 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 3 | 25% |
| 2 - 1 | 2 | 17% |
| 1 - 2 | 2 | 17% |
| 5 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 0 | 1 | 8% |
| 2 - 2 | 1 | 8% |
| 2 - 4 | 1 | 8% |
| 0 - 0 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van NAC Breda.
NAC Breda · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers