Statistieken NAC Breda 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht NAC Breda

NAC Breda speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 56 punten op, oftewel 1,47 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,42.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 15 11 12 63 56 7 56 1,47
Thuis 19 8 5 6 29 27 2 29 1,53
Uit 19 7 6 6 34 29 5 27 1,42
Punten per wedstrijd 1,47
Gescoord per wedstrijd 1,66
Tegen per wedstrijd 1,47
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken NAC Breda

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 42% 37%
Gelijk 29% 26% 32%
Verloren 32% 32% 32%
Gescoord per wedstrijd 1,66 1,53 1,79
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,47 1,42 1,53
De nul gehouden 18% 26% 11%
Niet gescoord 11% 5% 16%
Als eerste gescoord 53% 58% 47%

Doelpuntenstatistieken NAC Breda

NAC Breda scoorde 63 doelpunten, gemiddeld 1,66 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 42% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,66 1,53 1,79
Minstens 1 keer gescoord 89% 95% 84%
Minstens 2 keer gescoord 42% 42% 42%
Minstens 3 keer gescoord 24% 16% 32%
Minstens 4 keer gescoord 8% 0% 16%
In beide helften gescoord 21% 21% 21%
Niet gescoord 11% 5% 16%

Tegendoelpunten NAC Breda

Aan de andere kant incasseerde NAC Breda 56 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,47 1,42 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 74% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 47% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 16% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 5% 0%
De nul gehouden 18% 26% 11%

Over/under statistieken NAC Breda

In een wedstrijd van NAC Breda vallen er gemiddeld 3,13 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,13 2,95 3,32
Over 0.5 97% 95% 100%
Over 1.5 84% 84% 84%
Over 2.5 61% 63% 58%
Over 3.5 50% 42% 58%
Over 4.5 21% 11% 32%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij NAC Breda

In 74% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 74%, op verplaatsing tot 74%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 74% 74% 74%
Beide ploegen scoren + winst 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 26% 21% 32%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 32% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 58% 63% 53%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 5% 0%

Statistieken per helft

NAC Breda scoorde 27 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 32% 26% 37%
Eerste helft gelijk 34% 42% 26%
Eerste helft verloren 34% 32% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,63 0,79
Tegen in de eerste helft 0,74 0,68 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 53% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 47% 47% 47%
Tweede helft gelijk 18% 21% 16%
Tweede helft verloren 34% 32% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,95 0,89 1,00
Tegen in de tweede helft 0,74 0,74 0,74
De nul gehouden in de tweede helft 45% 47% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 32% 42%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 26% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 37% 47%
Evenveel in beide helften 32% 37% 26%

Wanneer scoort NAC Breda?

De meeste doelpunten van NAC Breda vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
5%
8%
5%
24%
10%
16%
11%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
11%
11%
11%
9%
7%
13%
14%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken NAC Breda

NAC Breda trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,9 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,12 6,13 4,18
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,88 3,94 3,82
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 94% 59%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 63% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 44% 29%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 25% 6%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 73% 88% 59%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 64% 81% 47%

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken NAC Breda

NAC Breda kreeg gemiddeld 1,79 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,89 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,79 1,42 2,16
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,05 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,89 2,16 1,63
Zelf over 1.5 kaarten 50% 32% 68%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 16% 37%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 47% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 32% 37% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 26% 16%

Schoten en xG van NAC Breda

De ploeg loste gemiddeld 13,7 schoten per wedstrijd, waarvan 4,5 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,70 15,38 12,12
Schoten op doel per wedstrijd 4,52 4,38 4,65
Schoten naast per wedstrijd 6,03 7,50 4,65
Schoten tegen per wedstrijd 11,03 10,44 11,59
Balbezit 52,5 57,3 47,9

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen NAC Breda

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
1 - 3 5 13%
3 - 2 4 11%
2 - 2 4 11%
1 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
4 - 1 2 5%
3 - 1 2 5%
2 - 0 2 5%
0 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van NAC Breda.

Spelersstatistieken NAC Breda

Topschutters
Speler Doelpunten
Dominik Janosek 11
Sigurd Hauso Haugen 7
Aimé Omgba 7
Tom Boere 5
Martin Koscelník 4

Dominik Janosek is dit seizoen de topschutter van NAC Breda (11). Daarachter volgen Sigurd Hauso Haugen (7) en Aimé Omgba (7).

Topschutters NAC Breda

Meeste assists
Speler Assists
Dominik Janosek 10
Aimé Omgba 5
Tom Boere 4
Matthew Garbett 3
Jan Van den Bergh 2

Dominik Janosek gaf de meeste assists bij NAC Breda (10). Daarachter volgen Aimé Omgba (5) en Tom Boere (4).

Assists NAC Breda

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Dominik Janosek 38
Boyd Lucassen 38
Jan Van den Bergh 35
Tom Boere 35
Martin Koscelník 34

Dominik Janosek speelde de meeste wedstrijden voor NAC Breda (38). Daarachter volgen Boyd Lucassen (38) en Jan Van den Bergh (35).

Wedstrijden NAC Breda

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jan Van den Bergh 11
Boy Kemper 8
Matthew Garbett 6
Manel Royo Castell 5
Patriot Sejdiu 5

Jan Van den Bergh pakte de meeste kaarten bij NAC Breda (11). Daarachter volgen Boy Kemper (8) en Matthew Garbett (6).

Kaarten NAC Breda

NAC Breda · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook