Statistieken NAC Breda 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2018, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht NAC Breda

NAC Breda speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 21 keer verloren. Dat levert 23 punten op, oftewel 0,68 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,29.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 5 8 21 29 74 -45 23 0,68
Thuis 17 4 6 7 18 30 -12 18 1,06
Uit 17 1 2 14 11 44 -33 5 0,29
Punten per wedstrijd 0,68
Gescoord per wedstrijd 0,85
Tegen per wedstrijd 2,18
De nul gehouden 12%

Basisstatistieken NAC Breda

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 15% 24% 6%
Gelijk 24% 35% 12%
Verloren 62% 41% 82%
Gescoord per wedstrijd 0,85 1,06 0,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,18 1,76 2,59
De nul gehouden 12% 18% 6%
Niet gescoord 50% 47% 53%
Als eerste gescoord 24% 35% 12%

Doelpuntenstatistieken NAC Breda

NAC Breda scoorde 29 doelpunten, gemiddeld 0,85 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 106 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,85 1,06 0,65
Minstens 1 keer gescoord 50% 53% 47%
Minstens 2 keer gescoord 26% 35% 18%
Minstens 3 keer gescoord 6% 12% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 24% 35% 12%
Niet gescoord 50% 47% 53%

Tegendoelpunten NAC Breda

Aan de andere kant incasseerde NAC Breda 74 doelpunten, gemiddeld 2,18 per wedstrijd. In 12% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,18 1,76 2,59
Minstens 1 tegendoelpunt 88% 82% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 65% 53% 76%
Minstens 3 tegendoelpunten 35% 29% 41%
Minstens 4 tegendoelpunten 21% 12% 29%
De nul gehouden 12% 18% 6%

Over/under statistieken NAC Breda

In een wedstrijd van NAC Breda vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 2,82 3,24
Over 0.5 91% 88% 94%
Over 1.5 88% 88% 88%
Over 2.5 62% 59% 65%
Over 3.5 29% 29% 29%
Over 4.5 21% 12% 29%
Over 5.5 9% 6% 12%

Beide ploegen scoren bij NAC Breda

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 47% 47%
Beide ploegen scoren + winst 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 24% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 6% 35%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 29% 41%
Geen btts + over 2.5 26% 29% 24%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 18% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 6% 12%

Statistieken per helft

NAC Breda scoorde 10 doelpunten voor rust en 19 erna, en kreeg er 30 tegen in de eerste helft en 44 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 12% 18% 6%
Eerste helft gelijk 32% 24% 41%
Eerste helft verloren 56% 59% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,29 0,35 0,24
Tegen in de eerste helft 0,88 0,88 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 32% 35% 29%
Niet gescoord in de eerste helft 71% 65% 76%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 35% 6%
Tweede helft gelijk 24% 24% 24%
Tweede helft verloren 56% 41% 71%
Gescoord in de tweede helft 0,56 0,71 0,41
Tegen in de tweede helft 1,29 0,88 1,71
De nul gehouden in de tweede helft 32% 47% 18%
Niet gescoord in de tweede helft 56% 47% 65%
Meeste doelpunten in de eerste helft 12% 6% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 41% 65%
Evenveel in beide helften 35% 53% 18%

Wanneer scoort NAC Breda?

De meeste doelpunten van NAC Breda vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
10%
3%
14%
7%
17%
10%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
8%
12%
9%
12%
18%
7%
12%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken NAC Breda

NAC Breda trapte gemiddeld 3,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,6 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,55 4,12 2,94
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,61 5,18 8,13
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 76% 81%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 65% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 48% 35% 63%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 12% 38%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 42% 53% 31%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 24% 35% 13%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken NAC Breda

NAC Breda kreeg gemiddeld 1,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,15 bij de tegenstander. In 38% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,47 1,59 1,35
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,06 0,18
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,15 1,53 0,76
Zelf over 1.5 kaarten 53% 53% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 24% 18%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 38% 47% 29%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 21% 29% 12%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 9% 18% 0%

Schoten en xG van NAC Breda

De ploeg loste gemiddeld 10,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,2 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,42 12,18 8,56
Schoten op doel per wedstrijd 3,24 3,53 2,94
Schoten naast per wedstrijd 4,61 5,29 3,88
Schoten tegen per wedstrijd 16,70 13,88 19,69
Balbezit 46,4 47,6 45,2

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen NAC Breda

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 5 15%
1 - 1 4 12%
0 - 3 4 12%
2 - 1 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 0 3 9%
0 - 4 2 6%
0 - 5 2 6%
4 - 2 1 3%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van NAC Breda.

Spelersstatistieken NAC Breda

Topschutters
Speler Doelpunten
Mitchell te Vrede 10
Mikhail Rosheuvel 5
Menno Koch 2
Giovanni Korte 2
Gianluca Nijholt 2

Mitchell te Vrede is dit seizoen de topschutter van NAC Breda (10). Daarachter volgen Mikhail Rosheuvel (5) en Menno Koch (2).

Topschutters NAC Breda

Meeste assists
Speler Assists
Mikhail Rosheuvel 6
Ramon Pascal Lundqvist 5
Gregory Leigh 3
Ivan Ilić 2
Mounir El Allouchi 2

Mikhail Rosheuvel gaf de meeste assists bij NAC Breda (6). Daarachter volgen Ramon Pascal Lundqvist (5) en Gregory Leigh (3).

Assists NAC Breda

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Menno Koch 33
Mikhail Rosheuvel 33
Benjamin van Leer 31
Mitchell te Vrede 30
Mounir El Allouchi 28

Menno Koch speelde de meeste wedstrijden voor NAC Breda (33). Daarachter volgen Mikhail Rosheuvel (33) en Benjamin van Leer (31).

Wedstrijden NAC Breda

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Gianluca Nijholt 8
Menno Koch 6
Arno Verschueren 6
Mounir El Allouchi 5
Mitchell te Vrede 5

Gianluca Nijholt pakte de meeste kaarten bij NAC Breda (8). Daarachter volgen Menno Koch (6) en Arno Verschueren (6).

Kaarten NAC Breda

NAC Breda · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook