Statistieken NAC Breda 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2016, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht NAC Breda

NAC Breda speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 64 punten op, oftewel 1,68 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,37.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 19 7 12 65 50 15 64 1,68
Thuis 19 11 5 3 34 19 15 38 2,00
Uit 19 8 2 9 31 31 0 26 1,37
Punten per wedstrijd 1,68
Gescoord per wedstrijd 1,71
Tegen per wedstrijd 1,32
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken NAC Breda

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 58% 42%
Gelijk 18% 26% 11%
Verloren 32% 16% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,71 1,79 1,63
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,00 1,63
De nul gehouden 34% 42% 26%
Niet gescoord 18% 21% 16%
Als eerste gescoord 50% 53% 47%

Doelpuntenstatistieken NAC Breda

NAC Breda scoorde 65 doelpunten, gemiddeld 1,71 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,71 1,79 1,63
Minstens 1 keer gescoord 82% 79% 84%
Minstens 2 keer gescoord 47% 47% 47%
Minstens 3 keer gescoord 26% 37% 16%
Minstens 4 keer gescoord 16% 16% 16%
In beide helften gescoord 34% 37% 32%
Niet gescoord 18% 21% 16%

Tegendoelpunten NAC Breda

Aan de andere kant incasseerde NAC Breda 50 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,00 1,63
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 58% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 42% 26% 58%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 16% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 34% 42% 26%

Over/under statistieken NAC Breda

In een wedstrijd van NAC Breda vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 34% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 2,79 3,26
Over 0.5 89% 84% 95%
Over 1.5 79% 63% 95%
Over 2.5 55% 47% 63%
Over 3.5 34% 42% 26%
Over 4.5 21% 26% 16%
Over 5.5 13% 11% 16%

Beide ploegen scoren bij NAC Breda

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 53% 63%
Beide ploegen scoren + winst 26% 32% 21%
Beide ploegen scoren + gelijk 8% 11% 5%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 11% 37%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 47% 58%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 47% 42% 53%
Beide ploegen scoren in beide helften 16% 16% 16%

Statistieken per helft

NAC Breda scoorde 26 doelpunten voor rust en 39 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 37% 37% 37%
Eerste helft gelijk 32% 37% 26%
Eerste helft verloren 32% 26% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,68 0,63 0,74
Tegen in de eerste helft 0,55 0,47 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 55% 63% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 47% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 42% 16%
Tweede helft gelijk 55% 53% 58%
Tweede helft verloren 16% 5% 26%
Gescoord in de tweede helft 1,03 1,16 0,89
Tegen in de tweede helft 0,76 0,53 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 39% 53% 26%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 37% 37%
Meeste doelpunten in de eerste helft 18% 26% 11%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 37% 58%
Evenveel in beide helften 34% 37% 32%

Wanneer scoort NAC Breda?

De meeste doelpunten van NAC Breda vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
6%
14%
9%
11%
9%
12%
8%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
10%
6%
16%
12%
14%
12%
12%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken NAC Breda

NAC Breda trapte gemiddeld 3,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,50 7,00 0,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,00 8,00 4,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 50% 100% 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 100% 0%

Gebaseerd op 2 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken NAC Breda

NAC Breda kreeg gemiddeld 0,71 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,03 bij de tegenstander. In 26% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,71 0,58 0,84
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,11 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,03 1,00 1,05
Zelf over 1.5 kaarten 18% 16% 21%
Zelf over 2.5 kaarten 11% 5% 16%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 26% 21% 32%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 16% 16% 16%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 8% 11% 5%

Schoten en xG van NAC Breda

De ploeg loste gemiddeld 7,0 schoten per wedstrijd, waarvan 2,0 op doel. Dat is een precisie van 29%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 7,00 12,00 2,00
Schoten op doel per wedstrijd 2,00 3,00 1,00
Schoten naast per wedstrijd 2,50 4,00 1,00
Schoten tegen per wedstrijd 16,00 11,00 21,00
Balbezit 48,0 59,0 37,0

Gebaseerd op 2 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen NAC Breda

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 6 16%
2 - 0 4 11%
1 - 0 4 11%
0 - 0 4 11%
3 - 1 3 8%
0 - 2 3 8%
4 - 1 2 5%
4 - 3 2 5%
2 - 1 2 5%
1 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van NAC Breda.

Spelersstatistieken NAC Breda

Topschutters
Speler Doelpunten
Cyriel Dessers 1

Cyriel Dessers is dit seizoen de topschutter van NAC Breda (1).

Topschutters NAC Breda

Meeste assists
Speler Assists
Jeff Stans 1

Jeff Stans gaf de meeste assists bij NAC Breda (1).

Assists NAC Breda

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Arno Verschueren 3
Shane O'Neill 3
Cyriel Dessers 3
Jorn Brondeel 3
Jeff Stans 3

Arno Verschueren speelde de meeste wedstrijden voor NAC Breda (3). Daarachter volgen Shane O'Neill (3) en Cyriel Dessers (3).

Wedstrijden NAC Breda

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Shane O'Neill 1
Cyriel Dessers 1
Jeff Stans 1
Olivier Rommens 1
Grad Damen 1

Shane O'Neill pakte de meeste kaarten bij NAC Breda (1). Daarachter volgen Cyriel Dessers (1) en Jeff Stans (1).

Kaarten NAC Breda

NAC Breda · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook