Statistieken NAC Breda 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2021, 2 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht NAC Breda

NAC Breda speelde 2 wedstrijden dit seizoen: 0 keer gewonnen, 0 keer gelijk en 2 keer verloren. Dat levert 0 punten op, oftewel 0,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 2 0 0 2 2 4 -2 0 0,00
Thuis 1 0 0 1 1 2 -1 0 0,00
Uit 1 0 0 1 1 2 -1 0 0,00
Punten per wedstrijd 0,00
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 2,00
De nul gehouden 0%

Basisstatistieken NAC Breda

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 0% 0% 0%
Gelijk 0% 0% 0%
Verloren 100% 100% 100%
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,00 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 2,00 2,00
De nul gehouden 0% 0% 0%
Niet gescoord 0% 0% 0%
Als eerste gescoord 0% 0% 0%

Doelpuntenstatistieken NAC Breda

NAC Breda scoorde 2 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 0% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,00 1,00
Minstens 1 keer gescoord 100% 100% 100%
Minstens 2 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 0% 0% 0%
Niet gescoord 0% 0% 0%

Tegendoelpunten NAC Breda

Aan de andere kant incasseerde NAC Breda 4 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 0% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 2,00 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 100% 100% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 100% 100% 100%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 0% 0% 0%

Over/under statistieken NAC Breda

In een wedstrijd van NAC Breda vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 100% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 0% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,00 3,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 100% 100%
Over 2.5 100% 100% 100%
Over 3.5 0% 0% 0%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij NAC Breda

In 100% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 100%, op verplaatsing tot 100%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 100% 100% 100%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 100% 100% 100%
Beide ploegen scoren + over 2.5 100% 100% 100%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 100% 100% 100%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

NAC Breda scoorde 0 doelpunten voor rust en 2 erna, en kreeg er 1 tegen in de eerste helft en 3 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 0% 0% 0%
Eerste helft gelijk 50% 0% 100%
Eerste helft verloren 50% 100% 0%
Gescoord in de eerste helft 0,00 0,00 0,00
Tegen in de eerste helft 0,50 1,00 0,00
De nul gehouden in de eerste helft 50% 0% 100%
Niet gescoord in de eerste helft 100% 100% 100%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 0% 0% 0%
Tweede helft gelijk 50% 100% 0%
Tweede helft verloren 50% 0% 100%
Gescoord in de tweede helft 1,00 1,00 1,00
Tegen in de tweede helft 1,50 1,00 2,00
De nul gehouden in de tweede helft 0% 0% 0%
Niet gescoord in de tweede helft 0% 0% 0%
Meeste doelpunten in de eerste helft 0% 0% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 100% 100% 100%
Evenveel in beide helften 0% 0% 0%

Wanneer scoort NAC Breda?

De meeste doelpunten van NAC Breda vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 50% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
50%
50%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
0%
0%
25%
0%
0%
0%
50%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken NAC Breda

NAC Breda trapte gemiddeld 3,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,50 3,00 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,50 0,00 9,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 0% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 0% 100%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 0% 100%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 0% 100%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 50% 0% 100%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 0% 0% 0%

Kaartenstatistieken NAC Breda

NAC Breda kreeg gemiddeld 1,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,50 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,00 2,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,50 1,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 50% 100% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van NAC Breda

De ploeg loste gemiddeld 13,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,00 13,00 13,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,00 3,00 5,00
Schoten naast per wedstrijd 7,00 7,00 7,00
Schoten tegen per wedstrijd 7,50 9,00 6,00
Balbezit 53,0 52,0 54,0

Meest voorkomende uitslagen NAC Breda

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 2 van de 2 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 2 100%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van NAC Breda.

NAC Breda · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook