Statistieken KuPS 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2025, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KuPS

KuPS speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 67 punten op, oftewel 2,09 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,31 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,88.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 20 7 5 62 34 28 67 2,09
Thuis 16 12 1 3 36 21 15 37 2,31
Uit 16 8 6 2 26 13 13 30 1,88
Punten per wedstrijd 2,09
Gescoord per wedstrijd 1,94
Tegen per wedstrijd 1,06
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken KuPS

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 63% 75% 50%
Gelijk 22% 6% 38%
Verloren 16% 19% 13%
Gescoord per wedstrijd 1,94 2,25 1,63
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,06 1,31 0,81
De nul gehouden 34% 31% 38%
Niet gescoord 16% 13% 19%
Als eerste gescoord 56% 63% 50%

Doelpuntenstatistieken KuPS

KuPS scoorde 62 doelpunten, gemiddeld 1,94 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 46 minuten een doelpunt. In 56% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 16% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,94 2,25 1,63
Minstens 1 keer gescoord 84% 88% 81%
Minstens 2 keer gescoord 56% 63% 50%
Minstens 3 keer gescoord 38% 50% 25%
Minstens 4 keer gescoord 9% 13% 6%
In beide helften gescoord 41% 50% 31%
Niet gescoord 16% 13% 19%

Tegendoelpunten KuPS

Aan de andere kant incasseerde KuPS 34 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,06 1,31 0,81
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 69% 63%
Minstens 2 tegendoelpunten 28% 44% 13%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 13% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 34% 31% 38%

Over/under statistieken KuPS

In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 34% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,56 2,44
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 81% 81% 81%
Over 2.5 56% 69% 44%
Over 3.5 34% 44% 25%
Over 4.5 19% 38% 0%
Over 5.5 6% 13% 0%

Beide ploegen scoren bij KuPS

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 56% 50%
Beide ploegen scoren + winst 31% 44% 19%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 6% 31%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 50% 25%
Geen btts + over 2.5 19% 19% 19%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 38% 44% 31%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 13% 0%

Statistieken per helft

KuPS scoorde 25 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 44% 63% 25%
Eerste helft gelijk 41% 19% 63%
Eerste helft verloren 16% 19% 13%
Gescoord in de eerste helft 0,78 1,13 0,44
Tegen in de eerste helft 0,41 0,56 0,25
De nul gehouden in de eerste helft 72% 69% 75%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 31% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 56% 56% 56%
Tweede helft gelijk 22% 13% 31%
Tweede helft verloren 22% 31% 13%
Gescoord in de tweede helft 1,16 1,13 1,19
Tegen in de tweede helft 0,66 0,75 0,56
De nul gehouden in de tweede helft 47% 38% 56%
Niet gescoord in de tweede helft 28% 31% 25%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 38% 6%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 44% 63%
Evenveel in beide helften 25% 19% 31%

Wanneer scoort KuPS?

De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
11%
6%
6%
16%
13%
8%
15%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
6%
15%
3%
6%
18%
6%
24%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KuPS

KuPS trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 83% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,33 5,80 5,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,50 5,40 5,57
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 100% 86%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 100% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 40% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 40% 29%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 75% 80% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 75% 80% 71%

Gebaseerd op 12 van de 32 wedstrijden.

Kaartenstatistieken KuPS

KuPS kreeg gemiddeld 1,66 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,56 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,66 1,75 1,56
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,56 1,63 1,50
Zelf over 1.5 kaarten 44% 38% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 19% 19% 19%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 44% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 31% 38% 25%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 16% 25% 6%

Schoten en xG van KuPS

De ploeg loste gemiddeld 12,6 schoten per wedstrijd, waarvan 5,3 op doel. Dat is een precisie van 42%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,58 12,40 12,71
Schoten op doel per wedstrijd 5,25 5,20 5,29
Schoten naast per wedstrijd 4,17 4,00 4,29
Schoten tegen per wedstrijd 12,08 12,60 11,71
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,73 1,76 1,71
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,29 1,64 1,03
Balbezit 53,2 50,4 55,1

Gebaseerd op 12 van de 32 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen KuPS

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 16%
1 - 0 4 13%
3 - 0 3 9%
3 - 1 3 9%
3 - 2 3 9%
2 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
0 - 3 2 6%
6 - 2 1 3%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.

Spelersstatistieken KuPS

Topschutters
Speler Doelpunten
Mohamed Toure 6
Piotr Parzyszek 5
Otto Ruoppi 3
Petteri Pennanen 2
Agon Sadiku 2

Mohamed Toure is dit seizoen de topschutter van KuPS (6). Daarachter volgen Piotr Parzyszek (5) en Otto Ruoppi (3).

Topschutters KuPS

Meeste assists
Speler Assists
Jaakko Oksanen 3
Otto Ruoppi 3
Saku Savolainen 2
Paulius Golubickas 1
Jerry Voutilainen 1

Jaakko Oksanen gaf de meeste assists bij KuPS (3). Daarachter volgen Otto Ruoppi (3) en Saku Savolainen (2).

Assists KuPS

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Otto Ruoppi 11
Doni Arifi 10
Petteri Pennanen 10
Mohamed Toure 10
Saku Savolainen 9

Otto Ruoppi speelde de meeste wedstrijden voor KuPS (11). Daarachter volgen Doni Arifi (10) en Petteri Pennanen (10).

Wedstrijden KuPS

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Ibrahim Cissé 2
Paulo Ricardo Ferreira 2
Johannes Kreidl 2
Samuli Miettinen 2
Pa Momodou Konate 1

Ibrahim Cissé pakte de meeste kaarten bij KuPS (2). Daarachter volgen Paulo Ricardo Ferreira (2) en Johannes Kreidl (2).

Kaarten KuPS

KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook