Statistieken KuPS 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2014, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KuPS

KuPS speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,33 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,75 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 11 11 11 44 44 0 44 1,33
Thuis 16 8 4 4 22 16 6 28 1,75
Uit 17 3 7 7 22 28 -6 16 0,94
Punten per wedstrijd 1,33
Gescoord per wedstrijd 1,33
Tegen per wedstrijd 1,33
De nul gehouden 39%

Basisstatistieken KuPS

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 50% 18%
Gelijk 33% 25% 41%
Verloren 33% 25% 41%
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,38 1,29
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,00 1,65
De nul gehouden 39% 50% 29%
Niet gescoord 21% 19% 24%
Als eerste gescoord 55% 63% 47%

Doelpuntenstatistieken KuPS

KuPS scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 68 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,38 1,29
Minstens 1 keer gescoord 79% 81% 76%
Minstens 2 keer gescoord 33% 31% 35%
Minstens 3 keer gescoord 15% 13% 18%
Minstens 4 keer gescoord 6% 13% 0%
In beide helften gescoord 12% 13% 12%
Niet gescoord 21% 19% 24%

Tegendoelpunten KuPS

Aan de andere kant incasseerde KuPS 44 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. In 39% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,00 1,65
Minstens 1 tegendoelpunt 61% 50% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 42% 31% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 13% 29%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 39% 50% 29%

Over/under statistieken KuPS

In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 2,67 doelpunten. In 42% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,67 2,38 2,94
Over 0.5 91% 94% 88%
Over 1.5 73% 63% 82%
Over 2.5 42% 31% 53%
Over 3.5 36% 31% 41%
Over 4.5 12% 13% 12%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij KuPS

In 48% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 38%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 48% 38% 59%
Beide ploegen scoren + winst 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 19% 29%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 13% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 25% 41%
Geen btts + over 2.5 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 19% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 33% 25% 41%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

KuPS scoorde 15 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 25% 18%
Eerste helft gelijk 45% 50% 41%
Eerste helft verloren 33% 25% 41%
Gescoord in de eerste helft 0,45 0,63 0,29
Tegen in de eerste helft 0,67 0,50 0,82
De nul gehouden in de eerste helft 58% 63% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 67% 63% 71%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 30% 38% 24%
Tweede helft gelijk 45% 44% 47%
Tweede helft verloren 24% 19% 29%
Gescoord in de tweede helft 0,88 0,75 1,00
Tegen in de tweede helft 0,67 0,50 0,82
De nul gehouden in de tweede helft 55% 69% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 44% 41%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 38% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 44% 41%
Evenveel in beide helften 27% 19% 35%

Wanneer scoort KuPS?

De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
14%
0%
7%
14%
7%
18%
16%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
18%
14%
11%
9%
11%
5%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KuPS

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken KuPS

KuPS kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van KuPS

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen KuPS

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 15%
1 - 1 5 15%
1 - 3 4 12%
2 - 2 3 9%
0 - 0 3 9%
0 - 2 3 9%
3 - 0 2 6%
2 - 0 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.

KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook