Statistieken KuPS 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2017, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KuPS

KuPS speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 56 punten op, oftewel 1,70 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 16 8 9 51 36 15 56 1,70
Thuis 16 9 4 3 27 18 9 31 1,94
Uit 17 7 4 6 24 18 6 25 1,47
Punten per wedstrijd 1,70
Gescoord per wedstrijd 1,55
Tegen per wedstrijd 1,09
De nul gehouden 15%

Basisstatistieken KuPS

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 48% 56% 41%
Gelijk 24% 25% 24%
Verloren 27% 19% 35%
Gescoord per wedstrijd 1,55 1,69 1,41
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,09 1,13 1,06
De nul gehouden 15% 19% 12%
Niet gescoord 24% 13% 35%
Als eerste gescoord 45% 50% 41%

Doelpuntenstatistieken KuPS

KuPS scoorde 51 doelpunten, gemiddeld 1,55 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 58 minuten een doelpunt. In 52% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,55 1,69 1,41
Minstens 1 keer gescoord 76% 88% 65%
Minstens 2 keer gescoord 52% 63% 41%
Minstens 3 keer gescoord 21% 19% 24%
Minstens 4 keer gescoord 6% 0% 12%
In beide helften gescoord 21% 25% 18%
Niet gescoord 24% 13% 35%

Tegendoelpunten KuPS

Aan de andere kant incasseerde KuPS 36 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. In 15% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,09 1,13 1,06
Minstens 1 tegendoelpunt 85% 81% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 24% 31% 18%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 15% 19% 12%

Over/under statistieken KuPS

In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 2,64 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,64 2,81 2,47
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 76% 88% 65%
Over 2.5 58% 69% 47%
Over 3.5 24% 19% 29%
Over 4.5 9% 6% 12%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij KuPS

In 64% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 69%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 64% 69% 59%
Beide ploegen scoren + winst 36% 38% 35%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 25% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 52% 56% 47%
Geen btts + over 2.5 6% 13% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 19% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 42% 44% 41%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

KuPS scoorde 20 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 27% 25% 29%
Eerste helft gelijk 52% 56% 47%
Eerste helft verloren 21% 19% 24%
Gescoord in de eerste helft 0,61 0,56 0,65
Tegen in de eerste helft 0,39 0,38 0,41
De nul gehouden in de eerste helft 64% 69% 59%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 56% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 36% 44% 29%
Tweede helft gelijk 42% 38% 47%
Tweede helft verloren 21% 19% 24%
Gescoord in de tweede helft 0,94 1,13 0,76
Tegen in de tweede helft 0,70 0,75 0,65
De nul gehouden in de tweede helft 36% 38% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 31% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 27% 19% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 55% 56% 53%
Evenveel in beide helften 18% 25% 12%

Wanneer scoort KuPS?

De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
8%
12%
12%
4%
4%
18%
10%
27%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
8%
6%
17%
3%
8%
22%
11%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KuPS

KuPS trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,1 toe. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,15 5,29 5,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,08 3,57 4,67
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 86% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 54% 57% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 31% 29% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 8% 0% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 77% 57% 100%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 69% 57% 83%

Gebaseerd op 13 van de 33 wedstrijden.

Kaartenstatistieken KuPS

KuPS kreeg gemiddeld 0,70 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,85 bij de tegenstander. In 18% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,70 0,38 1,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,85 0,56 1,12
Zelf over 1.5 kaarten 15% 0% 29%
Zelf over 2.5 kaarten 12% 0% 24%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 18% 0% 35%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 9% 0% 18%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 6% 0% 12%

Schoten en xG van KuPS

De ploeg loste gemiddeld 10,6 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 53%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,62 12,71 8,17
Schoten op doel per wedstrijd 5,62 6,71 4,33
Schoten naast per wedstrijd 5,00 6,00 3,83
Schoten tegen per wedstrijd 6,15 6,43 5,83
Balbezit 53,2 53,3 53,0

Gebaseerd op 13 van de 33 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen KuPS

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 7 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 7 21%
0 - 1 5 15%
1 - 1 4 12%
2 - 2 3 9%
4 - 1 2 6%
3 - 0 2 6%
3 - 1 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.

KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook