Statistieken KuPS 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2024, 27 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KuPS

KuPS speelde 27 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 56 punten op, oftewel 2,07 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,57 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,54.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 27 17 5 5 46 24 22 56 2,07
Thuis 14 12 0 2 30 10 20 36 2,57
Uit 13 5 5 3 16 14 2 20 1,54
Punten per wedstrijd 2,07
Gescoord per wedstrijd 1,70
Tegen per wedstrijd 0,89
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken KuPS

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 63% 86% 38%
Gelijk 19% 0% 38%
Verloren 19% 14% 23%
Gescoord per wedstrijd 1,70 2,14 1,23
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,89 0,71 1,08
De nul gehouden 30% 36% 23%
Niet gescoord 15% 7% 23%
Als eerste gescoord 67% 86% 46%

Doelpuntenstatistieken KuPS

KuPS scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 52% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,70 2,14 1,23
Minstens 1 keer gescoord 85% 93% 77%
Minstens 2 keer gescoord 52% 64% 38%
Minstens 3 keer gescoord 26% 43% 8%
Minstens 4 keer gescoord 7% 14% 0%
In beide helften gescoord 33% 43% 23%
Niet gescoord 15% 7% 23%

Tegendoelpunten KuPS

Aan de andere kant incasseerde KuPS 24 doelpunten, gemiddeld 0,89 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,89 0,71 1,08
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 64% 77%
Minstens 2 tegendoelpunten 15% 7% 23%
Minstens 3 tegendoelpunten 4% 0% 8%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 30% 36% 23%

Over/under statistieken KuPS

In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 2,59 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,59 2,86 2,31
Over 0.5 96% 100% 92%
Over 1.5 67% 71% 62%
Over 2.5 56% 64% 46%
Over 3.5 33% 36% 31%
Over 4.5 7% 14% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij KuPS

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 57%, op verplaatsing tot 62%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 57% 62%
Beide ploegen scoren + winst 37% 50% 23%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 0% 31%
Beide ploegen scoren + verlies 7% 7% 8%
Beide ploegen scoren + over 2.5 52% 57% 46%
Geen btts + over 2.5 4% 7% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 21% 15%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 36% 15%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 0% 8%

Statistieken per helft

KuPS scoorde 19 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 13 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 44% 57% 31%
Eerste helft gelijk 33% 29% 38%
Eerste helft verloren 22% 14% 31%
Gescoord in de eerste helft 0,70 0,86 0,54
Tegen in de eerste helft 0,41 0,36 0,46
De nul gehouden in de eerste helft 63% 71% 54%
Niet gescoord in de eerste helft 44% 36% 54%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 56% 64% 46%
Tweede helft gelijk 33% 36% 31%
Tweede helft verloren 11% 0% 23%
Gescoord in de tweede helft 1,00 1,29 0,69
Tegen in de tweede helft 0,48 0,36 0,62
De nul gehouden in de tweede helft 63% 64% 62%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 29% 46%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 36% 23%
Meeste doelpunten in de tweede helft 52% 64% 38%
Evenveel in beide helften 19% 0% 38%

Wanneer scoort KuPS?

De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
9%
13%
9%
15%
13%
7%
17%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
8%
17%
17%
8%
13%
8%
8%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KuPS

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken KuPS

KuPS kreeg gemiddeld 1,44 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,22 bij de tegenstander. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,44 1,64 1,23
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,07 0,08
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,22 1,79 2,69
Zelf over 1.5 kaarten 41% 50% 31%
Zelf over 2.5 kaarten 19% 14% 23%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 44% 43% 46%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 21% 31%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 19% 14% 23%

Schoten en xG van KuPS

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen KuPS

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 27 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 19%
3 - 1 4 15%
2 - 1 4 15%
0 - 1 3 11%
4 - 1 2 7%
2 - 2 2 7%
1 - 1 2 7%
3 - 0 1 4%
2 - 0 1 4%
1 - 2 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.

KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook