Statistieken KuPS 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2022, 27 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KuPS

KuPS speelde 27 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 57 punten op, oftewel 2,11 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,43 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,77.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 27 17 6 4 43 21 22 57 2,11
Thuis 14 10 4 0 27 8 19 34 2,43
Uit 13 7 2 4 16 13 3 23 1,77
Punten per wedstrijd 2,11
Gescoord per wedstrijd 1,59
Tegen per wedstrijd 0,78
De nul gehouden 44%

Basisstatistieken KuPS

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 63% 71% 54%
Gelijk 22% 29% 15%
Verloren 15% 0% 31%
Gescoord per wedstrijd 1,59 1,93 1,23
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,78 0,57 1,00
De nul gehouden 44% 50% 38%
Niet gescoord 15% 21% 8%
Als eerste gescoord 65% 71% 58%

Gebaseerd op 26 van de 27 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken KuPS

KuPS scoorde 43 doelpunten, gemiddeld 1,59 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,59 1,93 1,23
Minstens 1 keer gescoord 85% 79% 92%
Minstens 2 keer gescoord 44% 64% 23%
Minstens 3 keer gescoord 19% 29% 8%
Minstens 4 keer gescoord 7% 14% 0%
In beide helften gescoord 31% 43% 17%
Niet gescoord 15% 21% 8%

Tegendoelpunten KuPS

Aan de andere kant incasseerde KuPS 21 doelpunten, gemiddeld 0,78 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,78 0,57 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 56% 50% 62%
Minstens 2 tegendoelpunten 19% 7% 31%
Minstens 3 tegendoelpunten 4% 0% 8%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 44% 50% 38%

Over/under statistieken KuPS

In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 2,37 doelpunten. In 48% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 19% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,37 2,50 2,23
Over 0.5 89% 79% 100%
Over 1.5 70% 71% 69%
Over 2.5 48% 50% 46%
Over 3.5 19% 29% 8%
Over 4.5 7% 14% 0%
Over 5.5 4% 7% 0%

Beide ploegen scoren bij KuPS

In 52% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 54%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 52% 50% 54%
Beide ploegen scoren + winst 30% 43% 15%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 7% 15%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 0% 23%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 43% 38%
Geen btts + over 2.5 7% 7% 8%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 14% 17%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 23% 21% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 7% 0%

Gebaseerd op 26 van de 27 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

KuPS scoorde 19 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 64% 33%
Eerste helft gelijk 35% 29% 42%
Eerste helft verloren 15% 7% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,73 0,93 0,50
Tegen in de eerste helft 0,38 0,21 0,58
De nul gehouden in de eerste helft 69% 79% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 36% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 43% 33%
Tweede helft gelijk 42% 43% 42%
Tweede helft verloren 19% 14% 25%
Gescoord in de tweede helft 0,88 1,00 0,75
Tegen in de tweede helft 0,42 0,36 0,50
De nul gehouden in de tweede helft 62% 64% 58%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 43% 42%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 21% 42%
Meeste doelpunten in de tweede helft 35% 29% 42%
Evenveel in beide helften 35% 50% 17%

Gebaseerd op 26 van de 27 wedstrijden.

Wanneer scoort KuPS?

De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 14% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
7%
7%
12%
12%
10%
14%
12%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
14%
5%
14%
14%
24%
10%
5%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KuPS

KuPS trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,31 6,11 4,29
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,75 3,78 6,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 56% 86%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 56% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 56% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 44% 29%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 63% 56% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 38% 44% 29%

Gebaseerd op 16 van de 27 wedstrijden.

Kaartenstatistieken KuPS

KuPS kreeg gemiddeld 1,62 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,19 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,62 2,00 1,17
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,00 0,17
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,19 2,50 1,83
Zelf over 1.5 kaarten 46% 57% 33%
Zelf over 2.5 kaarten 23% 29% 17%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 62% 71% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 46% 64% 25%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 23% 21% 25%

Gebaseerd op 26 van de 27 wedstrijden.

Schoten en xG van KuPS

De ploeg loste gemiddeld 11,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 45%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,25 12,22 10,00
Schoten op doel per wedstrijd 5,06 5,56 4,43
Schoten naast per wedstrijd 4,56 4,67 4,43
Schoten tegen per wedstrijd 8,63 7,22 10,43
Balbezit 57,0 58,3 55,2

Gebaseerd op 16 van de 27 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen KuPS

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 5 van de 27 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 5 19%
1 - 0 5 19%
1 - 1 3 11%
0 - 0 3 11%
2 - 0 2 7%
1 - 2 2 7%
5 - 1 1 4%
4 - 0 1 4%
3 - 0 1 4%
3 - 1 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.

KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook