Statistieken KuPS 2021
Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2021, 27 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht KuPS
KuPS speelde 27 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 58 punten op, oftewel 2,15 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,07 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,23.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 27 | 17 | 7 | 3 | 46 | 20 | 26 | 58 | 2,15 |
| Thuis | 14 | 8 | 5 | 1 | 21 | 7 | 14 | 29 | 2,07 |
| Uit | 13 | 9 | 2 | 2 | 25 | 13 | 12 | 29 | 2,23 |
Basisstatistieken KuPS
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 63% | 57% | 69% |
| Gelijk | 26% | 36% | 15% |
| Verloren | 11% | 7% | 15% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,70 | 1,50 | 1,92 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,74 | 0,50 | 1,00 |
| De nul gehouden | 52% | 64% | 38% |
| Niet gescoord | 15% | 21% | 8% |
| Als eerste gescoord | 63% | 57% | 69% |
Doelpuntenstatistieken KuPS
KuPS scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 52% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,70 | 1,50 | 1,92 |
| Minstens 1 keer gescoord | 85% | 79% | 92% |
| Minstens 2 keer gescoord | 52% | 50% | 54% |
| Minstens 3 keer gescoord | 19% | 14% | 23% |
| Minstens 4 keer gescoord | 11% | 7% | 15% |
| In beide helften gescoord | 26% | 14% | 38% |
| Niet gescoord | 15% | 21% | 8% |
Tegendoelpunten KuPS
Aan de andere kant incasseerde KuPS 20 doelpunten, gemiddeld 0,74 per wedstrijd. In 52% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,74 | 0,50 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 48% | 36% | 62% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 22% | 14% | 31% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 4% | 0% | 8% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 52% | 64% | 38% |
Over/under statistieken KuPS
In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 2,44 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,44 | 2,00 | 2,92 |
| Over 0.5 | 89% | 79% | 100% |
| Over 1.5 | 63% | 64% | 62% |
| Over 2.5 | 44% | 43% | 46% |
| Over 3.5 | 26% | 14% | 38% |
| Over 4.5 | 15% | 0% | 31% |
| Over 5.5 | 7% | 0% | 15% |
Beide ploegen scoren bij KuPS
In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 36%, op verplaatsing tot 54%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 44% | 36% | 54% |
| Beide ploegen scoren + winst | 22% | 14% | 31% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 15% | 14% | 15% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 7% | 7% | 8% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 37% | 29% | 46% |
| Geen btts + over 2.5 | 7% | 14% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 26% | 21% | 31% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 15% | 7% | 23% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7% | 0% | 15% |
Statistieken per helft
KuPS scoorde 23 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 48% | 50% | 46% |
| Eerste helft gelijk | 37% | 36% | 38% |
| Eerste helft verloren | 15% | 14% | 15% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,85 | 0,93 | 0,77 |
| Tegen in de eerste helft | 0,41 | 0,36 | 0,46 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 63% | 64% | 62% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 41% | 43% | 38% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 41% | 29% | 54% |
| Tweede helft gelijk | 44% | 64% | 23% |
| Tweede helft verloren | 15% | 7% | 23% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,85 | 0,57 | 1,15 |
| Tegen in de tweede helft | 0,33 | 0,14 | 0,54 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 74% | 86% | 62% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 48% | 64% | 31% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 37% | 50% | 23% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 37% | 21% | 54% |
| Evenveel in beide helften | 26% | 29% | 23% |
Wanneer scoort KuPS?
De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 13% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken KuPS
KuPS trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,7 toe. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,58 | 4,80 | 4,33 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,74 | 3,40 | 4,11 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 79% | 80% | 78% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 42% | 40% | 44% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 16% | 10% | 22% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 68% | 70% | 67% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 53% | 60% | 44% |
Gebaseerd op 19 van de 27 wedstrijden.
Kaartenstatistieken KuPS
KuPS kreeg gemiddeld 1,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,63 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,67 | 1,57 | 1,77 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,63 | 2,64 | 2,62 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 52% | 43% | 62% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 15% | 14% | 15% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 71% | 62% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 44% | 43% | 46% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 26% | 29% | 23% |
Schoten en xG van KuPS
De ploeg loste gemiddeld 9,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 48%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9,16 | 10,20 | 8,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,37 | 4,60 | 4,11 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,79 | 5,60 | 3,89 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 6,42 | 5,90 | 7,00 |
| Balbezit | 56,7 | 55,4 | 58,5 |
Gebaseerd op 19 van de 27 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen KuPS
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 27 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 6 | 22% |
| 2 - 0 | 3 | 11% |
| 2 - 1 | 3 | 11% |
| 0 - 0 | 3 | 11% |
| 2 - 2 | 2 | 7% |
| 1 - 1 | 2 | 7% |
| 5 - 1 | 1 | 4% |
| 4 - 0 | 1 | 4% |
| 4 - 2 | 1 | 4% |
| 3 - 0 | 1 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.
KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers