Statistieken KuPS 2015
Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2015, 33 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht KuPS
KuPS speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,15 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,50 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,82.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 33 | 9 | 11 | 13 | 32 | 40 | -8 | 38 | 1,15 |
| Thuis | 16 | 6 | 6 | 4 | 16 | 13 | 3 | 24 | 1,50 |
| Uit | 17 | 3 | 5 | 9 | 16 | 27 | -11 | 14 | 0,82 |
Basisstatistieken KuPS
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 27% | 38% | 18% |
| Gelijk | 33% | 38% | 29% |
| Verloren | 39% | 25% | 53% |
| Gescoord per wedstrijd | 0,97 | 1,00 | 0,94 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,21 | 0,81 | 1,59 |
| De nul gehouden | 27% | 50% | 6% |
| Niet gescoord | 30% | 25% | 35% |
| Als eerste gescoord | 39% | 44% | 35% |
Doelpuntenstatistieken KuPS
KuPS scoorde 32 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 93 minuten een doelpunt. In 18% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 30% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 0,97 | 1,00 | 0,94 |
| Minstens 1 keer gescoord | 70% | 75% | 65% |
| Minstens 2 keer gescoord | 18% | 19% | 18% |
| Minstens 3 keer gescoord | 9% | 6% | 12% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 12% | 13% | 12% |
| Niet gescoord | 30% | 25% | 35% |
Tegendoelpunten KuPS
Aan de andere kant incasseerde KuPS 40 doelpunten, gemiddeld 1,21 per wedstrijd. In 27% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,21 | 0,81 | 1,59 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 73% | 50% | 94% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 27% | 19% | 35% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 15% | 13% | 18% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 27% | 50% | 6% |
Over/under statistieken KuPS
In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 2,18 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,18 | 1,81 | 2,53 |
| Over 0.5 | 94% | 88% | 100% |
| Over 1.5 | 64% | 63% | 65% |
| Over 2.5 | 33% | 25% | 41% |
| Over 3.5 | 21% | 6% | 35% |
| Over 4.5 | 6% | 0% | 12% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij KuPS
In 48% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 38%, op verplaatsing tot 59%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 48% | 38% | 59% |
| Beide ploegen scoren + winst | 6% | 0% | 12% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 27% | 25% | 29% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 15% | 13% | 18% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 24% | 13% | 35% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 13% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 9% | 0% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 27% | 31% | 24% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 0% | 12% |
Statistieken per helft
KuPS scoorde 15 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 27% | 31% | 24% |
| Eerste helft gelijk | 36% | 44% | 29% |
| Eerste helft verloren | 36% | 25% | 47% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,45 | 0,38 | 0,53 |
| Tegen in de eerste helft | 0,48 | 0,25 | 0,71 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 55% | 75% | 35% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 67% | 69% | 65% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 21% | 25% | 18% |
| Tweede helft gelijk | 45% | 56% | 35% |
| Tweede helft verloren | 33% | 19% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,52 | 0,63 | 0,41 |
| Tegen in de tweede helft | 0,73 | 0,56 | 0,88 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 48% | 56% | 41% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 52% | 44% | 59% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 30% | 19% | 41% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 45% | 56% | 35% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 25% | 24% |
Wanneer scoort KuPS?
De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken KuPS
Geen gegevens beschikbaar
Kaartenstatistieken KuPS
KuPS kreeg gemiddeld 0,15 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,03 bij de tegenstander. In 3% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 0,15 | 0,31 | 0,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 0,03 | 0,06 | 0,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 3% | 6% | 0% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 3% | 6% | 0% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 3% | 6% | 0% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 3% | 6% | 0% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 3% | 6% | 0% |
Schoten en xG van KuPS
Geen gegevens beschikbaar
Meest voorkomende uitslagen KuPS
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 33 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 8 | 24% |
| 0 - 1 | 6 | 18% |
| 1 - 0 | 4 | 12% |
| 1 - 3 | 3 | 9% |
| 2 - 0 | 2 | 6% |
| 1 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
| 3 - 0 | 1 | 3% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
| 3 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.
KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers