Statistieken KuPS
Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2026, 31 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht KuPS
KuPS speelde 31 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 53 punten op, oftewel 1,71 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,80 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,63.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 31 | 14 | 11 | 6 | 46 | 31 | 15 | 53 | 1,71 |
| Thuis | 15 | 7 | 6 | 2 | 24 | 16 | 8 | 27 | 1,80 |
| Uit | 16 | 7 | 5 | 4 | 22 | 15 | 7 | 26 | 1,63 |
Basisstatistieken KuPS
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 45% | 47% | 44% |
| Gelijk | 35% | 40% | 31% |
| Verloren | 19% | 13% | 25% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,48 | 1,60 | 1,38 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,00 | 1,07 | 0,94 |
| De nul gehouden | 29% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 23% | 20% | 25% |
| Als eerste gescoord | 55% | 60% | 50% |
Doelpuntenstatistieken KuPS
KuPS scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,48 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 45% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,48 | 1,60 | 1,38 |
| Minstens 1 keer gescoord | 77% | 80% | 75% |
| Minstens 2 keer gescoord | 45% | 47% | 44% |
| Minstens 3 keer gescoord | 19% | 27% | 13% |
| Minstens 4 keer gescoord | 6% | 7% | 6% |
| In beide helften gescoord | 19% | 20% | 19% |
| Niet gescoord | 23% | 20% | 25% |
Tegendoelpunten KuPS
Aan de andere kant incasseerde KuPS 31 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,00 | 1,07 | 0,94 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 71% | 67% | 75% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 19% | 20% | 19% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 6% | 13% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 7% | 0% |
| De nul gehouden | 29% | 33% | 25% |
Over/under statistieken KuPS
In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 2,48 doelpunten. In 35% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 23% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,48 | 2,67 | 2,31 |
| Over 0.5 | 94% | 87% | 100% |
| Over 1.5 | 77% | 73% | 81% |
| Over 2.5 | 35% | 40% | 31% |
| Over 3.5 | 23% | 27% | 19% |
| Over 4.5 | 10% | 20% | 0% |
| Over 5.5 | 6% | 13% | 0% |
Beide ploegen scoren bij KuPS
In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 50%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 55% | 60% | 50% |
| Beide ploegen scoren + winst | 23% | 27% | 19% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 29% | 27% | 31% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 3% | 7% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 29% | 33% | 25% |
| Geen btts + over 2.5 | 6% | 7% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 19% | 27% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 19% | 20% | 19% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 13% | 0% |
Statistieken per helft
KuPS scoorde 30 doelpunten voor rust en 16 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 52% | 53% | 50% |
| Eerste helft gelijk | 29% | 33% | 25% |
| Eerste helft verloren | 19% | 13% | 25% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,97 | 1,13 | 0,81 |
| Tegen in de eerste helft | 0,42 | 0,47 | 0,38 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 65% | 67% | 63% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 39% | 33% | 44% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 19% | 20% | 19% |
| Tweede helft gelijk | 48% | 47% | 50% |
| Tweede helft verloren | 32% | 33% | 31% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,52 | 0,47 | 0,56 |
| Tegen in de tweede helft | 0,58 | 0,60 | 0,56 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 48% | 47% | 50% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 65% | 67% | 63% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 35% | 40% | 31% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 29% | 27% | 31% |
| Evenveel in beide helften | 35% | 33% | 38% |
Wanneer scoort KuPS?
De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.
Hoekschopstatistieken KuPS
KuPS trapte gemiddeld 6,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,24 | 6,92 | 5,50 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,76 | 3,85 | 3,67 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 80% | 85% | 75% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 68% | 69% | 67% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 48% | 54% | 42% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 24% | 31% | 17% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 72% | 77% | 67% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 60% | 62% | 58% |
Gebaseerd op 25 van de 31 wedstrijden.
Kaartenstatistieken KuPS
KuPS kreeg gemiddeld 1,35 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,81 bij de tegenstander. In 45% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,35 | 1,00 | 1,69 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,10 | 0,00 | 0,19 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,81 | 1,80 | 1,81 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 42% | 33% | 50% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 16% | 0% | 31% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 45% | 33% | 56% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 26% | 20% | 31% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 16% | 7% | 25% |
Schoten en xG van KuPS
De ploeg loste gemiddeld 14,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,2 op doel. Dat is een precisie van 35%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,84 | 15,77 | 13,83 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,16 | 5,46 | 4,83 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,08 | 5,46 | 4,67 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,08 | 10,00 | 10,17 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,75 | 2,09 | 1,46 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,37 | 1,30 | 1,44 |
| Balbezit | 55,4 | 56,4 | 54,4 |
Gebaseerd op 25 van de 31 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen KuPS
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 31 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 8 | 26% |
| 2 - 0 | 3 | 10% |
| 2 - 1 | 3 | 10% |
| 0 - 1 | 3 | 10% |
| 3 - 1 | 2 | 6% |
| 1 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
| 4 - 3 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.
Spelersstatistieken KuPS
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Jaime José Moreno Ciorciari | 7 |
| Bob Nii Armah | 4 |
| Joslyn Luyeye-Lutumba | 3 |
| Petteri Pennanen | 3 |
| Gustav Engvall | 2 |
Jaime José Moreno Ciorciari is dit seizoen de topschutter van KuPS (7). Daarachter volgen Bob Nii Armah (4) en Joslyn Luyeye-Lutumba (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Petteri Pennanen | 3 |
| Akseli Puukko | 1 |
| Clinton Antwi | 1 |
| Gustav Engvall | 1 |
| Jaime José Moreno Ciorciari | 1 |
Petteri Pennanen gaf de meeste assists bij KuPS (3). Daarachter volgen Akseli Puukko (1) en Clinton Antwi (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Clinton Antwi | 18 |
| Valentín Román Gasc | 17 |
| Johannes Kreidl | 16 |
| Joslyn Luyeye-Lutumba | 16 |
| Saku Savolainen | 16 |
Clinton Antwi speelde de meeste wedstrijden voor KuPS (18). Daarachter volgen Valentín Román Gasc (17) en Johannes Kreidl (16).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Valentín Román Gasc | 6 |
| Arttu Lötjönen | 3 |
| Akseli Puukko | 2 |
| Brahima Magassa | 2 |
| Clinton Antwi | 2 |
Valentín Román Gasc pakte de meeste kaarten bij KuPS (6). Daarachter volgen Arttu Lötjönen (3) en Akseli Puukko (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jaime José Moreno Ciorciari | 8 |
| 2 | Petteri Pennanen | 6 |
| 3 | Bob Nii Armah | 4 |
| 3 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 4 |
| 5 | Gustav Engvall | 3 |
| 6 | Otto Ruoppi | 2 |
| 6 | Saku Savolainen | 2 |
| 6 | Valentín Román Gasc | 2 |
| 9 | Akseli Puukko | 1 |
| 9 | Clinton Antwi | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jaime José Moreno Ciorciari | 5 |
| 2 | Bob Nii Armah | 4 |
| 3 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 3 |
| 3 | Petteri Pennanen | 3 |
| 5 | Gustav Engvall | 2 |
| 6 | Otto Ruoppi | 1 |
| 6 | Piotr Parzyszek | 1 |
| 6 | Saku Savolainen | 1 |
| 6 | Tommi Jyry | 1 |
| 6 | Valentín Román Gasc | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jaime José Moreno Ciorciari | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jaime José Moreno Ciorciari | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jaime José Moreno Ciorciari | 37 |
| 2 | Petteri Pennanen | 30 |
| 3 | Bob Nii Armah | 27 |
| 4 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 19 |
| 4 | Valentín Román Gasc | 19 |
| 6 | Gustav Engvall | 18 |
| 7 | Piotr Parzyszek | 16 |
| 8 | Ayman Aiki | 6 |
| 8 | Clinton Antwi | 6 |
| 8 | Saku Savolainen | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jaime José Moreno Ciorciari | 20 |
| 2 | Petteri Pennanen | 13 |
| 3 | Bob Nii Armah | 12 |
| 4 | Gustav Engvall | 11 |
| 5 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 8 |
| 5 | Piotr Parzyszek | 8 |
| 7 | Valentín Román Gasc | 7 |
| 8 | Ayman Aiki | 2 |
| 8 | Hope Calvin Ddamulira Kabuye | 2 |
| 10 | Akseli Puukko | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gustav Engvall | 61,1% |
| 2 | Jaime José Moreno Ciorciari | 54,1% |
| 3 | Bob Nii Armah | 44,4% |
| 4 | Petteri Pennanen | 43,3% |
| 5 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 42,1% |
| 6 | Valentín Román Gasc | 36,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jaime José Moreno Ciorciari | 18,9% |
| 2 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 15,8% |
| 3 | Bob Nii Armah | 14,8% |
| 4 | Gustav Engvall | 11,1% |
| 5 | Petteri Pennanen | 10,0% |
| 6 | Valentín Román Gasc | 5,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Clinton Antwi | 25 |
| 2 | Otto Ruoppi | 23 |
| 2 | Petteri Pennanen | 23 |
| 4 | Valentín Román Gasc | 14 |
| 5 | Bob Nii Armah | 10 |
| 5 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 10 |
| 7 | Jaime José Moreno Ciorciari | 8 |
| 7 | Saku Savolainen | 8 |
| 9 | Gustav Engvall | 7 |
| 10 | Saku Heiskanen | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Petteri Pennanen | 792 |
| 2 | Valentín Román Gasc | 791 |
| 3 | Clinton Antwi | 788 |
| 4 | Taneli Hämäläinen | 764 |
| 5 | Johannes Kreidl | 614 |
| 6 | Arttu Lötjönen | 533 |
| 7 | Kasim Adams Nuhu | 399 |
| 8 | Brahima Magassa | 390 |
| 9 | Bob Nii Armah | 372 |
| 10 | Saku Savolainen | 305 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Petteri Pennanen | 92,2% |
| 2 | Kasim Adams Nuhu | 90,9% |
| 3 | Brahima Magassa | 90,1% |
| 4 | Arttu Lötjönen | 89,0% |
| 5 | Taneli Hämäläinen | 88,9% |
| 6 | Valentín Román Gasc | 88,1% |
| 7 | Bob Nii Armah | 84,7% |
| 8 | Clinton Antwi | 82,8% |
| 9 | Otto Ruoppi | 81,7% |
| 10 | Gustav Engvall | 78,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentín Román Gasc | 22 |
| 2 | Taneli Hämäläinen | 14 |
| 3 | Bob Nii Armah | 13 |
| 3 | Saku Savolainen | 13 |
| 5 | Petteri Pennanen | 12 |
| 6 | Clinton Antwi | 11 |
| 6 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 11 |
| 8 | Brahima Magassa | 10 |
| 9 | Tommi Jyry | 9 |
| 10 | Arttu Lötjönen | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentín Román Gasc | 24 |
| 2 | Taneli Hämäläinen | 14 |
| 3 | Clinton Antwi | 12 |
| 4 | Petteri Pennanen | 11 |
| 5 | Kasim Adams Nuhu | 10 |
| 6 | Bob Nii Armah | 9 |
| 7 | Brahima Magassa | 8 |
| 8 | Saku Savolainen | 7 |
| 9 | Arttu Lötjönen | 6 |
| 9 | Hope Calvin Ddamulira Kabuye | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Petteri Pennanen | 12 |
| 2 | Bob Nii Armah | 6 |
| 2 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 6 |
| 2 | Valentín Román Gasc | 6 |
| 5 | Gustav Engvall | 4 |
| 6 | Jaime José Moreno Ciorciari | 3 |
| 6 | Piotr Parzyszek | 3 |
| 8 | Brahima Magassa | 2 |
| 8 | Samuel Pasanen | 2 |
| 8 | Taneli Hämäläinen | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bob Nii Armah | 86 |
| 2 | Valentín Román Gasc | 72 |
| 3 | Jaime José Moreno Ciorciari | 65 |
| 4 | Taneli Hämäläinen | 64 |
| 5 | Brahima Magassa | 51 |
| 6 | Petteri Pennanen | 49 |
| 7 | Saku Savolainen | 46 |
| 8 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 44 |
| 9 | Clinton Antwi | 43 |
| 10 | Gustav Engvall | 37 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kasim Adams Nuhu | 60,7% |
| 2 | Petteri Pennanen | 54,4% |
| 3 | Brahima Magassa | 52,6% |
| 4 | Arttu Lötjönen | 52,2% |
| 5 | Taneli Hämäläinen | 52,0% |
| 6 | Saku Savolainen | 45,1% |
| 7 | Bob Nii Armah | 44,8% |
| 8 | Valentín Román Gasc | 43,1% |
| 9 | Clinton Antwi | 40,6% |
| 10 | Jaime José Moreno Ciorciari | 39,9% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bob Nii Armah | 5 |
| 1 | Petteri Pennanen | 5 |
| 3 | Clinton Antwi | 4 |
| 3 | Valentín Román Gasc | 4 |
| 5 | Hope Calvin Ddamulira Kabuye | 3 |
| 5 | Saku Savolainen | 3 |
| 5 | Taneli Hämäläinen | 3 |
| 8 | Arttu Heinonen | 2 |
| 8 | Arttu Lötjönen | 2 |
| 8 | Kasim Adams Nuhu | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bob Nii Armah | 29 |
| 2 | Clinton Antwi | 14 |
| 3 | Gustav Engvall | 12 |
| 3 | Petteri Pennanen | 12 |
| 5 | Hope Calvin Ddamulira Kabuye | 10 |
| 6 | Saku Heiskanen | 8 |
| 7 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 7 |
| 8 | Ayman Aiki | 6 |
| 8 | Jaime José Moreno Ciorciari | 6 |
| 8 | Otto Ruoppi | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bob Nii Armah | 56,9% |
| 2 | Gustav Engvall | 44,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Johannes Kreidl | 10 |
| 2 | Hemmo Riihimäki | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Johannes Kreidl | 39 |
| 2 | Hemmo Riihimäki | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Johannes Kreidl | 81,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Johannes Kreidl | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentín Román Gasc | 6 |
| 2 | Arttu Lötjönen | 3 |
| 3 | Akseli Puukko | 2 |
| 3 | Clinton Antwi | 2 |
| 3 | Julius Eskesen | 2 |
| 3 | Petteri Pennanen | 2 |
| 7 | Ayman Aiki | 1 |
| 7 | Bob Nii Armah | 1 |
| 7 | Hemmo Riihimäki | 1 |
| 7 | Jaime José Moreno Ciorciari | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brahima Magassa | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentín Román Gasc | 35 |
| 2 | Jaime José Moreno Ciorciari | 22 |
| 3 | Bob Nii Armah | 20 |
| 4 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 13 |
| 5 | Brahima Magassa | 11 |
| 5 | Petteri Pennanen | 11 |
| 7 | Otto Ruoppi | 9 |
| 8 | Clinton Antwi | 8 |
| 8 | Saku Savolainen | 8 |
| 10 | Arttu Lötjönen | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentín Román Gasc | 27 |
| 2 | Jaime José Moreno Ciorciari | 21 |
| 3 | Bob Nii Armah | 16 |
| 3 | Petteri Pennanen | 16 |
| 5 | Brahima Magassa | 14 |
| 6 | Gustav Engvall | 11 |
| 6 | Saku Heiskanen | 11 |
| 8 | Clinton Antwi | 10 |
| 8 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 10 |
| 8 | Saku Savolainen | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jaime José Moreno Ciorciari | 8 |
| 2 | Bob Nii Armah | 3 |
| 2 | Otto Ruoppi | 3 |
| 4 | Gustav Engvall | 2 |
| 4 | Saku Savolainen | 2 |
| 6 | Clinton Antwi | 1 |
| 6 | Hope Calvin Ddamulira Kabuye | 1 |
| 6 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 1 |
| 6 | Piotr Parzyszek | 1 |
| 6 | Valentín Román Gasc | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Clinton Antwi | 1.463 |
| 2 | Johannes Kreidl | 1.440 |
| 3 | Valentín Román Gasc | 1.369 |
| 4 | Petteri Pennanen | 1.228 |
| 5 | Taneli Hämäläinen | 1.184 |
| 6 | Jaime José Moreno Ciorciari | 999 |
| 7 | Bob Nii Armah | 970 |
| 8 | Saku Savolainen | 893 |
| 9 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 834 |
| 10 | Arttu Lötjönen | 830 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Clinton Antwi | 18 |
| 2 | Valentín Román Gasc | 17 |
| 3 | Johannes Kreidl | 16 |
| 4 | Petteri Pennanen | 15 |
| 4 | Taneli Hämäläinen | 15 |
| 6 | Bob Nii Armah | 13 |
| 6 | Gustav Engvall | 13 |
| 6 | Jaime José Moreno Ciorciari | 13 |
| 9 | Saku Savolainen | 11 |
| 10 | Arttu Lötjönen | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Petteri Pennanen | 7,34 |
| 2 | Otto Ruoppi | 7,13 |
| 3 | Jaime José Moreno Ciorciari | 7,10 |
| 4 | Bob Nii Armah | 7,04 |
| 5 | Kasim Adams Nuhu | 6,91 |
| 6 | Johannes Kreidl | 6,91 |
| 7 | Taneli Hämäläinen | 6,86 |
| 8 | Joslyn Luyeye-Lutumba | 6,85 |
| 9 | Valentín Román Gasc | 6,79 |
| 10 | Clinton Antwi | 6,78 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers