Statistieken KuPS 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2018, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KuPS

KuPS speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 58 punten op, oftewel 1,76 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,71 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,81.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 17 7 9 56 37 19 58 1,76
Thuis 17 8 5 4 31 21 10 29 1,71
Uit 16 9 2 5 25 16 9 29 1,81
Punten per wedstrijd 1,76
Gescoord per wedstrijd 1,70
Tegen per wedstrijd 1,12
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken KuPS

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 52% 47% 56%
Gelijk 21% 29% 13%
Verloren 27% 24% 31%
Gescoord per wedstrijd 1,70 1,82 1,56
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,12 1,24 1,00
De nul gehouden 18% 6% 31%
Niet gescoord 15% 12% 19%
Als eerste gescoord 34% 29% 40%

Gebaseerd op 32 van de 33 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken KuPS

KuPS scoorde 56 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 55% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,70 1,82 1,56
Minstens 1 keer gescoord 85% 88% 81%
Minstens 2 keer gescoord 55% 59% 50%
Minstens 3 keer gescoord 21% 24% 19%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 34% 35% 33%
Niet gescoord 15% 12% 19%

Tegendoelpunten KuPS

Aan de andere kant incasseerde KuPS 37 doelpunten, gemiddeld 1,12 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,12 1,24 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 94% 69%
Minstens 2 tegendoelpunten 24% 24% 25%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 18% 6% 31%

Over/under statistieken KuPS

In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 2,82 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 27% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,82 3,06 2,56
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 82% 88% 75%
Over 2.5 58% 59% 56%
Over 3.5 27% 35% 19%
Over 4.5 15% 18% 13%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij KuPS

In 70% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 82%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 70% 82% 56%
Beide ploegen scoren + winst 36% 41% 31%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 29% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 15% 12% 19%
Beide ploegen scoren + over 2.5 55% 59% 50%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 34% 35% 33%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 35% 7%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Gebaseerd op 32 van de 33 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

KuPS scoorde 23 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 12 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 29% 20%
Eerste helft gelijk 47% 41% 53%
Eerste helft verloren 28% 29% 27%
Gescoord in de eerste helft 0,72 0,82 0,60
Tegen in de eerste helft 0,75 0,76 0,73
De nul gehouden in de eerste helft 44% 41% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 47% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 53% 53% 53%
Tweede helft gelijk 31% 35% 27%
Tweede helft verloren 16% 12% 20%
Gescoord in de tweede helft 0,97 1,00 0,93
Tegen in de tweede helft 0,38 0,47 0,27
De nul gehouden in de tweede helft 63% 53% 73%
Niet gescoord in de tweede helft 34% 29% 40%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 29% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 41% 40%
Evenveel in beide helften 28% 29% 27%

Gebaseerd op 32 van de 33 wedstrijden.

Wanneer scoort KuPS?

De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
11%
9%
6%
13%
11%
19%
9%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
17%
11%
19%
6%
6%
6%
6%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KuPS

KuPS trapte gemiddeld 6,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,5 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,72 7,31 6,08
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,52 3,23 3,83
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 96% 92% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 77% 58%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 48% 54% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 16% 15% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 96% 100% 92%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 80% 77% 83%

Gebaseerd op 25 van de 33 wedstrijden.

Kaartenstatistieken KuPS

KuPS kreeg gemiddeld 1,27 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,45 bij de tegenstander. In 30% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,27 0,94 1,63
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,45 1,47 1,44
Zelf over 1.5 kaarten 30% 29% 31%
Zelf over 2.5 kaarten 12% 6% 19%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 30% 29% 31%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 21% 18% 25%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 18% 12% 25%

Schoten en xG van KuPS

De ploeg loste gemiddeld 9,6 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 53%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,60 10,85 8,25
Schoten op doel per wedstrijd 5,12 5,77 4,42
Schoten naast per wedstrijd 4,48 5,08 3,83
Schoten tegen per wedstrijd 6,28 6,54 6,00
Balbezit 52,1 52,5 51,8

Gebaseerd op 25 van de 33 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen KuPS

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 18%
1 - 1 5 15%
3 - 1 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 1 3 9%
2 - 0 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 0 2 6%
5 - 1 1 3%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.

KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook