Statistieken KuPS 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Veikkausliiga 2019, 27 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht KuPS

KuPS speelde 27 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 53 punten op, oftewel 1,96 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,86 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,08.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 27 15 8 4 46 24 22 53 1,96
Thuis 14 7 5 2 23 10 13 26 1,86
Uit 13 8 3 2 23 14 9 27 2,08
Punten per wedstrijd 1,96
Gescoord per wedstrijd 1,70
Tegen per wedstrijd 0,89
De nul gehouden 41%

Basisstatistieken KuPS

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 56% 50% 62%
Gelijk 30% 36% 23%
Verloren 15% 14% 15%
Gescoord per wedstrijd 1,70 1,64 1,77
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,89 0,71 1,08
De nul gehouden 41% 50% 31%
Niet gescoord 19% 29% 8%
Als eerste gescoord 52% 50% 54%

Doelpuntenstatistieken KuPS

KuPS scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 48% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 19% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,70 1,64 1,77
Minstens 1 keer gescoord 81% 71% 92%
Minstens 2 keer gescoord 48% 43% 54%
Minstens 3 keer gescoord 22% 21% 23%
Minstens 4 keer gescoord 11% 14% 8%
In beide helften gescoord 11% 14% 8%
Niet gescoord 19% 29% 8%

Tegendoelpunten KuPS

Aan de andere kant incasseerde KuPS 24 doelpunten, gemiddeld 0,89 per wedstrijd. In 41% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,89 0,71 1,08
Minstens 1 tegendoelpunt 59% 50% 69%
Minstens 2 tegendoelpunten 19% 14% 23%
Minstens 3 tegendoelpunten 11% 7% 15%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 41% 50% 31%

Over/under statistieken KuPS

In een wedstrijd van KuPS vallen er gemiddeld 2,59 doelpunten. In 41% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,59 2,36 2,85
Over 0.5 93% 86% 100%
Over 1.5 70% 64% 77%
Over 2.5 41% 36% 46%
Over 3.5 26% 29% 23%
Over 4.5 15% 14% 15%
Over 5.5 11% 7% 15%

Beide ploegen scoren bij KuPS

In 48% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 36%, op verplaatsing tot 62%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 48% 36% 62%
Beide ploegen scoren + winst 22% 14% 31%
Beide ploegen scoren + gelijk 22% 21% 23%
Beide ploegen scoren + verlies 4% 0% 8%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 21% 46%
Geen btts + over 2.5 7% 14% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 4% 0% 8%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 14% 31%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

KuPS scoorde 13 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 14 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 29% 23%
Eerste helft gelijk 48% 36% 62%
Eerste helft verloren 26% 36% 15%
Gescoord in de eerste helft 0,48 0,43 0,54
Tegen in de eerste helft 0,37 0,36 0,38
De nul gehouden in de eerste helft 70% 64% 77%
Niet gescoord in de eerste helft 70% 71% 69%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 52% 57% 46%
Tweede helft gelijk 30% 29% 31%
Tweede helft verloren 19% 14% 23%
Gescoord in de tweede helft 1,22 1,21 1,23
Tegen in de tweede helft 0,52 0,36 0,69
De nul gehouden in de tweede helft 63% 71% 54%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 43% 31%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 21% 23%
Meeste doelpunten in de tweede helft 59% 50% 69%
Evenveel in beide helften 19% 29% 8%

Wanneer scoort KuPS?

De meeste doelpunten van KuPS vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
0%
9%
13%
9%
20%
22%
9%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
8%
8%
13%
0%
29%
8%
0%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken KuPS

KuPS trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,81 6,25 3,38
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,56 5,25 5,88
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 100% 63%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 56% 75% 38%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 56% 75% 38%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 50% 25%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 69% 75% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 63% 38%

Gebaseerd op 16 van de 27 wedstrijden.

Kaartenstatistieken KuPS

KuPS kreeg gemiddeld 1,70 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,85 bij de tegenstander. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,70 1,57 1,85
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,07 0,08
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,85 1,79 1,92
Zelf over 1.5 kaarten 52% 50% 54%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 21% 31%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 56% 43% 69%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 37% 29% 46%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 15% 14% 15%

Schoten en xG van KuPS

De ploeg loste gemiddeld 7,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 61%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 7,44 7,88 7,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,56 5,00 4,13
Schoten naast per wedstrijd 2,88 2,88 2,88
Schoten tegen per wedstrijd 6,38 6,13 6,63
Balbezit 52,1 53,9 50,3

Gebaseerd op 16 van de 27 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen KuPS

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 4 van de 27 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 4 15%
1 - 0 4 15%
1 - 1 4 15%
3 - 1 2 7%
2 - 1 2 7%
0 - 0 2 7%
0 - 1 2 7%
5 - 0 1 4%
5 - 1 1 4%
4 - 3 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van KuPS.

KuPS · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook