Statistieken Almere City FC 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2023, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Almere City FC

Almere City FC speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 34 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,06.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 7 13 14 33 59 -26 34 1,00
Thuis 17 3 7 7 18 30 -12 16 0,94
Uit 17 4 6 7 15 29 -14 18 1,06
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 0,97
Tegen per wedstrijd 1,74
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Almere City FC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 21% 18% 24%
Gelijk 38% 41% 35%
Verloren 41% 41% 41%
Gescoord per wedstrijd 0,97 1,06 0,88
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,76 1,71
De nul gehouden 29% 29% 29%
Niet gescoord 32% 35% 29%
Als eerste gescoord 44% 47% 41%

Doelpuntenstatistieken Almere City FC

Almere City FC scoorde 33 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 93 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,97 1,06 0,88
Minstens 1 keer gescoord 68% 65% 71%
Minstens 2 keer gescoord 21% 24% 18%
Minstens 3 keer gescoord 3% 6% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 12% 18% 6%
Niet gescoord 32% 35% 29%

Tegendoelpunten Almere City FC

Aan de andere kant incasseerde Almere City FC 59 doelpunten, gemiddeld 1,74 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,76 1,71
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 71% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 47% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 29% 29%
Minstens 4 tegendoelpunten 18% 24% 12%
De nul gehouden 29% 29% 29%

Over/under statistieken Almere City FC

In een wedstrijd van Almere City FC vallen er gemiddeld 2,71 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,71 2,82 2,59
Over 0.5 85% 82% 88%
Over 1.5 76% 76% 76%
Over 2.5 50% 53% 47%
Over 3.5 32% 41% 24%
Over 4.5 21% 29% 12%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Almere City FC

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 53% 53%
Beide ploegen scoren + winst 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 35% 35%
Geen btts + over 2.5 15% 18% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 35% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Almere City FC scoorde 15 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 12% 29%
Eerste helft gelijk 44% 59% 29%
Eerste helft verloren 35% 29% 41%
Gescoord in de eerste helft 0,44 0,41 0,47
Tegen in de eerste helft 0,71 0,59 0,82
De nul gehouden in de eerste helft 56% 59% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 62% 65% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 12% 12% 12%
Tweede helft gelijk 50% 59% 41%
Tweede helft verloren 38% 29% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,53 0,65 0,41
Tegen in de tweede helft 1,03 1,18 0,88
De nul gehouden in de tweede helft 44% 41% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 59% 53% 65%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 29% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 47% 35%
Evenveel in beide helften 29% 24% 35%

Wanneer scoort Almere City FC?

De meeste doelpunten van Almere City FC vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
15%
6%
12%
9%
3%
9%
15%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
8%
8%
7%
8%
3%
19%
10%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Almere City FC

Almere City FC trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,7 toe. In 80% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,37 4,85 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,67 5,69 5,65
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 92% 76%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 80% 85% 76%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 62% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 23% 12%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 67% 77% 59%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 54% 47%

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Almere City FC

Almere City FC kreeg gemiddeld 2,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,50 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,03 1,88 2,18
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,12 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,50 1,29 1,71
Zelf over 1.5 kaarten 59% 53% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 35% 35% 35%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 35% 59%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 35% 24% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 18% 12% 24%

Schoten en xG van Almere City FC

De ploeg loste gemiddeld 11,1 schoten per wedstrijd, waarvan 3,2 op doel. Dat is een precisie van 28%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,13 12,23 10,29
Schoten op doel per wedstrijd 3,17 3,23 3,12
Schoten naast per wedstrijd 4,77 5,38 4,29
Schoten tegen per wedstrijd 15,37 14,62 15,94
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,03 1,12 0,97
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,60 1,55 1,64
Balbezit 43,8 45,8 42,4

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Almere City FC

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 18%
0 - 0 5 15%
1 - 0 3 9%
1 - 4 3 9%
2 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%
5 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Almere City FC.

Spelersstatistieken Almere City FC

Topschutters
Speler Doelpunten
Thomas Robinet 11
Yoann Cathline 4
Kornelius Normann Hansen 4
Yann Kitala 2
Rajiv van La Parra 2

Thomas Robinet is dit seizoen de topschutter van Almere City FC (11). Daarachter volgen Yoann Cathline (4) en Kornelius Normann Hansen (4).

Topschutters Almere City FC

Meeste assists
Speler Assists
Peer Koopmeiners 9
Thomas Robinet 3
Hamdi Akujobi 2
Yoann Cathline 2
Lance Duijvestijn 2

Peer Koopmeiners gaf de meeste assists bij Almere City FC (9). Daarachter volgen Thomas Robinet (3) en Hamdi Akujobi (2).

Assists Almere City FC

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Rajiv van La Parra 34
Thomas Robinet 33
Stije Resink 33
Joey Jacobs 33
Jochem Ritmeester van de Kamp 33

Rajiv van La Parra speelde de meeste wedstrijden voor Almere City FC (34). Daarachter volgen Thomas Robinet (33) en Stije Resink (33).

Wedstrijden Almere City FC

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Damian van Bruggen 9
Peer Koopmeiners 8
Stije Resink 8
Sherel Floranus 7
Joey Jacobs 7

Damian van Bruggen pakte de meeste kaarten bij Almere City FC (9). Daarachter volgen Peer Koopmeiners (8) en Stije Resink (8).

Kaarten Almere City FC

Almere City FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook