Statistieken Almere City FC 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2017, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Almere City FC

Almere City FC speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 52 punten op, oftewel 1,37 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,95 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,79.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 15 7 16 70 76 -6 52 1,37
Thuis 19 11 4 4 41 30 11 37 1,95
Uit 19 4 3 12 29 46 -17 15 0,79
Punten per wedstrijd 1,37
Gescoord per wedstrijd 1,84
Tegen per wedstrijd 2,00
De nul gehouden 8%

Basisstatistieken Almere City FC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 58% 21%
Gelijk 18% 21% 16%
Verloren 42% 21% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,84 2,16 1,53
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,58 2,42
De nul gehouden 8% 11% 5%
Niet gescoord 8% 0% 16%
Als eerste gescoord 45% 68% 21%

Doelpuntenstatistieken Almere City FC

Almere City FC scoorde 70 doelpunten, gemiddeld 1,84 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 49 minuten een doelpunt. In 58% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,84 2,16 1,53
Minstens 1 keer gescoord 92% 100% 84%
Minstens 2 keer gescoord 58% 74% 42%
Minstens 3 keer gescoord 24% 32% 16%
Minstens 4 keer gescoord 8% 5% 11%
In beide helften gescoord 32% 37% 26%
Niet gescoord 8% 0% 16%

Tegendoelpunten Almere City FC

Aan de andere kant incasseerde Almere City FC 76 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 8% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,58 2,42
Minstens 1 tegendoelpunt 92% 89% 95%
Minstens 2 tegendoelpunten 63% 53% 74%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 11% 47%
Minstens 4 tegendoelpunten 13% 5% 21%
De nul gehouden 8% 11% 5%

Over/under statistieken Almere City FC

In een wedstrijd van Almere City FC vallen er gemiddeld 3,84 doelpunten. In 84% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 55% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,84 3,74 3,95
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 100% 100%
Over 2.5 84% 79% 89%
Over 3.5 55% 53% 58%
Over 4.5 34% 37% 32%
Over 5.5 11% 5% 16%

Beide ploegen scoren bij Almere City FC

In 84% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 89%, op verplaatsing tot 79%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 84% 89% 79%
Beide ploegen scoren + winst 32% 47% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 34% 21% 47%
Beide ploegen scoren + over 2.5 74% 79% 68%
Geen btts + over 2.5 11% 0% 21%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 42% 42% 42%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 42% 42% 42%
Beide ploegen scoren in beide helften 11% 5% 16%

Statistieken per helft

Almere City FC scoorde 27 doelpunten voor rust en 43 erna, en kreeg er 42 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 32% 5%
Eerste helft gelijk 39% 47% 32%
Eerste helft verloren 42% 21% 63%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,89 0,53
Tegen in de eerste helft 1,11 0,89 1,32
De nul gehouden in de eerste helft 26% 37% 16%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 42% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 47% 58% 37%
Tweede helft gelijk 18% 21% 16%
Tweede helft verloren 34% 21% 47%
Gescoord in de tweede helft 1,13 1,26 1,00
Tegen in de tweede helft 0,89 0,68 1,11
De nul gehouden in de tweede helft 37% 47% 26%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 21% 37%
Meeste doelpunten in de eerste helft 37% 42% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 47% 42%
Evenveel in beide helften 18% 11% 26%

Wanneer scoort Almere City FC?

De meeste doelpunten van Almere City FC vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
4%
11%
9%
16%
13%
9%
13%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
11%
12%
11%
17%
8%
8%
12%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Almere City FC

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Almere City FC

Almere City FC kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Almere City FC

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Almere City FC

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 5 13%
3 - 2 4 11%
2 - 1 4 11%
1 - 1 4 11%
2 - 2 3 8%
2 - 3 3 8%
3 - 1 2 5%
2 - 0 2 5%
1 - 4 2 5%
0 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Almere City FC.

Almere City FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook