Statistieken Almere City FC 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2016, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Almere City FC

Almere City FC speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 59 punten op, oftewel 1,55 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,11.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 17 8 13 74 66 8 59 1,55
Thuis 19 12 2 5 38 22 16 38 2,00
Uit 19 5 6 8 36 44 -8 21 1,11
Punten per wedstrijd 1,55
Gescoord per wedstrijd 1,95
Tegen per wedstrijd 1,74
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Almere City FC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 45% 63% 26%
Gelijk 21% 11% 32%
Verloren 34% 26% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,95 2,00 1,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,16 2,32
De nul gehouden 21% 37% 5%
Niet gescoord 11% 16% 5%
Als eerste gescoord 63% 68% 58%

Doelpuntenstatistieken Almere City FC

Almere City FC scoorde 74 doelpunten, gemiddeld 1,95 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 46 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,95 2,00 1,89
Minstens 1 keer gescoord 89% 84% 95%
Minstens 2 keer gescoord 50% 58% 42%
Minstens 3 keer gescoord 32% 32% 32%
Minstens 4 keer gescoord 13% 16% 11%
In beide helften gescoord 21% 21% 21%
Niet gescoord 11% 16% 5%

Tegendoelpunten Almere City FC

Aan de andere kant incasseerde Almere City FC 66 doelpunten, gemiddeld 1,74 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,16 2,32
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 63% 95%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 37% 63%
Minstens 3 tegendoelpunten 26% 11% 42%
Minstens 4 tegendoelpunten 13% 5% 21%
De nul gehouden 21% 37% 5%

Over/under statistieken Almere City FC

In een wedstrijd van Almere City FC vallen er gemiddeld 3,68 doelpunten. In 63% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,68 3,16 4,21
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 87% 79% 95%
Over 2.5 63% 58% 68%
Over 3.5 50% 37% 63%
Over 4.5 34% 21% 47%
Over 5.5 13% 11% 16%

Beide ploegen scoren bij Almere City FC

In 68% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 89%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 68% 47% 89%
Beide ploegen scoren + winst 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 11% 32%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 11% 37%
Beide ploegen scoren + over 2.5 58% 47% 68%
Geen btts + over 2.5 5% 11% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 5% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 42% 32% 53%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Almere City FC scoorde 20 doelpunten voor rust en 54 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 41 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 21% 21%
Eerste helft gelijk 50% 47% 53%
Eerste helft verloren 29% 32% 26%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,47 0,58
Tegen in de eerste helft 0,66 0,53 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 58% 68% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 74% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 68% 32%
Tweede helft gelijk 16% 5% 26%
Tweede helft verloren 34% 26% 42%
Gescoord in de tweede helft 1,42 1,53 1,32
Tegen in de tweede helft 1,08 0,63 1,53
De nul gehouden in de tweede helft 37% 53% 21%
Niet gescoord in de tweede helft 24% 21% 26%
Meeste doelpunten in de eerste helft 18% 21% 16%
Meeste doelpunten in de tweede helft 68% 68% 68%
Evenveel in beide helften 13% 11% 16%

Wanneer scoort Almere City FC?

De meeste doelpunten van Almere City FC vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
4%
4%
4%
12%
18%
14%
15%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
11%
8%
11%
9%
6%
14%
15%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Almere City FC

Almere City FC trapte gemiddeld 2,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 2,00 2,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,00 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 0% 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 0% 0%

Gebaseerd op 1 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Almere City FC

Almere City FC kreeg gemiddeld 0,39 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,63 bij de tegenstander. In 13% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,39 0,32 0,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,00 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,63 0,68 0,58
Zelf over 1.5 kaarten 5% 0% 11%
Zelf over 2.5 kaarten 5% 0% 11%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 13% 11% 16%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 8% 0% 16%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 8% 0% 16%

Schoten en xG van Almere City FC

De ploeg loste gemiddeld 13,0 schoten per wedstrijd, waarvan 6,0 op doel. Dat is een precisie van 46%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,00 13,00
Schoten op doel per wedstrijd 6,00 6,00
Schoten naast per wedstrijd 4,00 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 9,00 9,00
Balbezit 54,0 54,0

Gebaseerd op 1 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Almere City FC

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 4 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 4 11%
1 - 1 4 11%
1 - 4 4 11%
0 - 2 3 8%
4 - 1 2 5%
3 - 1 2 5%
3 - 3 2 5%
2 - 0 2 5%
2 - 1 2 5%
2 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Almere City FC.

Spelersstatistieken Almere City FC

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Kaj Ramsteijn 1

Kaj Ramsteijn speelde de meeste wedstrijden voor Almere City FC (1).

Wedstrijden Almere City FC

Almere City FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook