Statistieken Almere City FC 2021
Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2021, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Almere City FC
Almere City FC speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,08 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,16.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 11 | 8 | 19 | 57 | 69 | -12 | 41 | 1,08 |
| Thuis | 19 | 5 | 4 | 10 | 26 | 32 | -6 | 19 | 1,00 |
| Uit | 19 | 6 | 4 | 9 | 31 | 37 | -6 | 22 | 1,16 |
Basisstatistieken Almere City FC
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 29% | 26% | 32% |
| Gelijk | 21% | 21% | 21% |
| Verloren | 50% | 53% | 47% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,37 | 1,63 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,82 | 1,68 | 1,95 |
| De nul gehouden | 21% | 37% | 5% |
| Niet gescoord | 26% | 32% | 21% |
| Als eerste gescoord | 59% | 56% | 63% |
Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (Als eerste gescoord).
Doelpuntenstatistieken Almere City FC
Almere City FC scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,37 | 1,63 |
| Minstens 1 keer gescoord | 74% | 68% | 79% |
| Minstens 2 keer gescoord | 47% | 47% | 47% |
| Minstens 3 keer gescoord | 24% | 21% | 26% |
| Minstens 4 keer gescoord | 5% | 0% | 11% |
| In beide helften gescoord | 35% | 33% | 37% |
| Niet gescoord | 26% | 32% | 21% |
Tegendoelpunten Almere City FC
Aan de andere kant incasseerde Almere City FC 69 doelpunten, gemiddeld 1,82 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,82 | 1,68 | 1,95 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 79% | 63% | 95% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 53% | 53% | 53% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 32% | 32% | 32% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 13% | 16% | 11% |
| De nul gehouden | 21% | 37% | 5% |
Over/under statistieken Almere City FC
In een wedstrijd van Almere City FC vallen er gemiddeld 3,32 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,32 | 3,05 | 3,58 |
| Over 0.5 | 95% | 89% | 100% |
| Over 1.5 | 84% | 84% | 84% |
| Over 2.5 | 68% | 63% | 74% |
| Over 3.5 | 37% | 32% | 42% |
| Over 4.5 | 21% | 16% | 26% |
| Over 5.5 | 13% | 11% | 16% |
Beide ploegen scoren bij Almere City FC
In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 74%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 58% | 42% | 74% |
| Beide ploegen scoren + winst | 13% | 0% | 26% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 16% | 11% | 21% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 29% | 32% | 26% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 37% | 63% |
| Geen btts + over 2.5 | 18% | 26% | 11% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 30% | 22% | 37% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 30% | 22% | 37% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 14% | 11% | 16% |
Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (helften).
Statistieken per helft
Almere City FC scoorde 30 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 42 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 38% | 28% | 47% |
| Eerste helft gelijk | 38% | 50% | 26% |
| Eerste helft verloren | 24% | 22% | 26% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,81 | 0,61 | 1,00 |
| Tegen in de eerste helft | 0,68 | 0,61 | 0,74 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 59% | 67% | 53% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 41% | 50% | 32% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 22% | 28% | 16% |
| Tweede helft gelijk | 27% | 22% | 32% |
| Tweede helft verloren | 51% | 50% | 53% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,70 | 0,78 | 0,63 |
| Tegen in de tweede helft | 1,14 | 1,06 | 1,21 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 35% | 50% | 21% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 51% | 50% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 32% | 28% | 37% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 51% | 44% | 58% |
| Evenveel in beide helften | 16% | 28% | 5% |
Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.
Wanneer scoort Almere City FC?
De meeste doelpunten van Almere City FC vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 14% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Almere City FC
Almere City FC trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,22 | 5,22 | 5,22 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,58 | 4,94 | 4,22 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 78% | 78% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 67% | 67% | 67% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 39% | 50% | 28% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 17% | 28% | 6% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 72% | 72% | 72% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 58% | 61% | 56% |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Almere City FC
Almere City FC kreeg gemiddeld 1,11 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,73 bij de tegenstander. In 38% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,11 | 0,94 | 1,26 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,73 | 2,11 | 1,37 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 27% | 22% | 32% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 14% | 11% | 16% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 38% | 39% | 37% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 11% | 11% | 11% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 5% | 0% | 11% |
Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.
Schoten en xG van Almere City FC
De ploeg loste gemiddeld 12,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 35%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,53 | 12,11 | 12,94 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,33 | 4,22 | 4,44 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,17 | 4,83 | 5,50 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,78 | 9,78 | 11,78 |
| Balbezit | 50,5 | 52,8 | 48,2 |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Almere City FC
De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 4 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 4 | 11% |
| 1 - 2 | 4 | 11% |
| 0 - 1 | 4 | 11% |
| 1 - 1 | 3 | 8% |
| 2 - 0 | 2 | 5% |
| 2 - 1 | 2 | 5% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 2 - 3 | 2 | 5% |
| 1 - 3 | 2 | 5% |
| 0 - 0 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Almere City FC.
Almere City FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers