Statistieken Almere City FC 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2018, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Almere City FC

Almere City FC speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 62 punten op, oftewel 1,63 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,84 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,42.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 19 5 14 60 63 -3 62 1,63
Thuis 19 11 2 6 33 22 11 35 1,84
Uit 19 8 3 8 27 41 -14 27 1,42
Punten per wedstrijd 1,63
Gescoord per wedstrijd 1,58
Tegen per wedstrijd 1,66
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Almere City FC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 58% 42%
Gelijk 13% 11% 16%
Verloren 37% 32% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,74 1,42
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,66 1,16 2,16
De nul gehouden 26% 32% 21%
Niet gescoord 16% 11% 21%
Als eerste gescoord 53% 63% 42%

Doelpuntenstatistieken Almere City FC

Almere City FC scoorde 60 doelpunten, gemiddeld 1,58 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 55% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 16% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,74 1,42
Minstens 1 keer gescoord 84% 89% 79%
Minstens 2 keer gescoord 55% 63% 47%
Minstens 3 keer gescoord 16% 21% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 5%
In beide helften gescoord 37% 63% 11%
Niet gescoord 16% 11% 21%

Tegendoelpunten Almere City FC

Aan de andere kant incasseerde Almere City FC 63 doelpunten, gemiddeld 1,66 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,66 1,16 2,16
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 68% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 32% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 16% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 0% 21%
De nul gehouden 26% 32% 21%

Over/under statistieken Almere City FC

In een wedstrijd van Almere City FC vallen er gemiddeld 3,24 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,24 2,89 3,58
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 87% 89% 84%
Over 2.5 61% 63% 58%
Over 3.5 37% 32% 42%
Over 4.5 21% 5% 37%
Over 5.5 8% 0% 16%

Beide ploegen scoren bij Almere City FC

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 58%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 58% 58%
Beide ploegen scoren + winst 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 53% 47%
Geen btts + over 2.5 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 42% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 11% 0%

Statistieken per helft

Almere City FC scoorde 27 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 37 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 37% 58% 16%
Eerste helft gelijk 39% 26% 53%
Eerste helft verloren 24% 16% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,89 0,53
Tegen in de eerste helft 0,68 0,42 0,95
De nul gehouden in de eerste helft 58% 68% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 21% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 32% 26%
Tweede helft gelijk 45% 47% 42%
Tweede helft verloren 26% 21% 32%
Gescoord in de tweede helft 0,87 0,84 0,89
Tegen in de tweede helft 0,97 0,74 1,21
De nul gehouden in de tweede helft 42% 42% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 26% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 21% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 32% 58%
Evenveel in beide helften 26% 47% 5%

Wanneer scoort Almere City FC?

De meeste doelpunten van Almere City FC vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
12%
15%
12%
7%
7%
8%
13%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
8%
6%
16%
14%
13%
8%
14%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Almere City FC

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Almere City FC

Almere City FC kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Almere City FC

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Almere City FC

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 5 13%
2 - 1 5 13%
1 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
3 - 0 2 5%
3 - 1 2 5%
2 - 2 2 5%
2 - 3 2 5%
1 - 2 2 5%
1 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Almere City FC.

Almere City FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook