Statistieken Almere City FC
Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2026, 13 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Almere City FC
Almere City FC speelde 13 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 25 punten op, oftewel 1,92 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,86.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | 14 | 25 | 1,92 |
| Thuis | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 5 | 5 | 12 | 2,00 |
| Uit | 7 | 4 | 1 | 2 | 17 | 8 | 9 | 13 | 1,86 |
Basisstatistieken Almere City FC
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 62% | 67% | 57% |
| Gelijk | 8% | 0% | 14% |
| Verloren | 31% | 33% | 29% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,08 | 1,67 | 2,43 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,00 | 0,83 | 1,14 |
| De nul gehouden | 38% | 50% | 29% |
| Niet gescoord | 8% | 17% | 0% |
| Als eerste gescoord | 77% | 83% | 71% |
Doelpuntenstatistieken Almere City FC
Almere City FC scoorde 27 doelpunten, gemiddeld 2,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 62% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,08 | 1,67 | 2,43 |
| Minstens 1 keer gescoord | 92% | 83% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 62% | 50% | 71% |
| Minstens 3 keer gescoord | 38% | 33% | 43% |
| Minstens 4 keer gescoord | 15% | 0% | 29% |
| In beide helften gescoord | 46% | 50% | 43% |
| Niet gescoord | 8% | 17% | 0% |
Tegendoelpunten Almere City FC
Aan de andere kant incasseerde Almere City FC 13 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 38% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,00 | 0,83 | 1,14 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 62% | 50% | 71% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 23% | 17% | 29% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 15% | 17% | 14% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 38% | 50% | 29% |
Over/under statistieken Almere City FC
In een wedstrijd van Almere City FC vallen er gemiddeld 3,08 doelpunten. In 69% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,08 | 2,50 | 3,57 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 77% | 50% | 100% |
| Over 2.5 | 69% | 50% | 86% |
| Over 3.5 | 38% | 33% | 43% |
| Over 4.5 | 23% | 17% | 29% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Almere City FC
In 54% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 71%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 54% | 33% | 71% |
| Beide ploegen scoren + winst | 23% | 17% | 29% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 8% | 0% | 14% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 23% | 17% | 29% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 46% | 33% | 57% |
| Geen btts + over 2.5 | 23% | 17% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 23% | 17% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 31% | 17% | 43% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8% | 0% | 14% |
Statistieken per helft
Almere City FC scoorde 8 doelpunten voor rust en 19 erna, en kreeg er 5 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 31% | 50% | 14% |
| Eerste helft gelijk | 62% | 50% | 71% |
| Eerste helft verloren | 8% | 0% | 14% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,62 | 0,83 | 0,43 |
| Tegen in de eerste helft | 0,38 | 0,17 | 0,57 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 69% | 83% | 57% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 46% | 33% | 57% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 54% | 50% | 57% |
| Tweede helft gelijk | 23% | 17% | 29% |
| Tweede helft verloren | 23% | 33% | 14% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,46 | 0,83 | 2,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,62 | 0,67 | 0,57 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 62% | 67% | 57% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 15% | 33% | 0% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 23% | 33% | 14% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 69% | 50% | 86% |
| Evenveel in beide helften | 8% | 17% | 0% |
Wanneer scoort Almere City FC?
De meeste doelpunten van Almere City FC vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.
Hoekschopstatistieken Almere City FC
Almere City FC trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,5 toe. In 92% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,54 | 5,17 | 4,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,54 | 6,67 | 6,43 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 92% | 100% | 86% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 46% | 50% | 43% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 23% | 33% | 14% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 62% | 50% | 71% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 38% | 50% | 29% |
Kaartenstatistieken Almere City FC
Almere City FC kreeg gemiddeld 1,23 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,15 bij de tegenstander. In 23% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,23 | 0,67 | 1,71 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,15 | 1,50 | 0,86 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 31% | 17% | 43% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 15% | 0% | 29% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 23% | 17% | 29% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 15% | 17% | 14% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
Schoten en xG van Almere City FC
De ploeg loste gemiddeld 15,5 schoten per wedstrijd, waarvan 6,1 op doel. Dat is een precisie van 39%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15,46 | 14,67 | 16,14 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,08 | 5,33 | 6,71 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,23 | 6,83 | 5,71 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 17,23 | 16,67 | 17,71 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,96 | 1,81 | 2,09 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,58 | 1,64 | 1,52 |
| Balbezit | 44,7 | 43,0 | 46,1 |
Meest voorkomende uitslagen Almere City FC
De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 2 van de 13 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 2 | 15% |
| 2 - 3 | 2 | 15% |
| 1 - 0 | 2 | 15% |
| 4 - 0 | 1 | 8% |
| 4 - 1 | 1 | 8% |
| 3 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 1 | 1 | 8% |
| 1 - 1 | 1 | 8% |
| 1 - 2 | 1 | 8% |
| 0 - 1 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Almere City FC.
Spelersstatistieken Almere City FC
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Ferdy Druijf | 8 |
| Emanuel Poku | 4 |
| Olivier de Nijs | 3 |
| Enzo Cornelisse | 2 |
| Hamza El Dahri | 2 |
Ferdy Druijf is dit seizoen de topschutter van Almere City FC (8). Daarachter volgen Emanuel Poku (4) en Olivier de Nijs (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Emanuel Poku | 3 |
| Ferdy Druijf | 3 |
| Marley Dors | 3 |
| Byron Burgering | 2 |
| Enzo Cornelisse | 2 |
Emanuel Poku gaf de meeste assists bij Almere City FC (3). Daarachter volgen Ferdy Druijf (3) en Marley Dors (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Emanuel Poku | 13 |
| Enzo Cornelisse | 13 |
| Joey Jacobs | 13 |
| Marley Dors | 13 |
| Teun Bijleveld | 13 |
Emanuel Poku speelde de meeste wedstrijden voor Almere City FC (13). Daarachter volgen Enzo Cornelisse (13) en Joey Jacobs (13).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Mees Hoedemakers | 3 |
| Emanuel Poku | 2 |
| James Lawrence | 2 |
| Joey Jacobs | 2 |
| Emmanuel van de Blaak | 1 |
Mees Hoedemakers pakte de meeste kaarten bij Almere City FC (3). Daarachter volgen Emanuel Poku (2) en James Lawrence (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ferdy Druijf | 11 |
| 2 | Emanuel Poku | 7 |
| 3 | Marley Dors | 5 |
| 4 | Enzo Cornelisse | 4 |
| 4 | Hamza El Dahri | 4 |
| 4 | Olivier de Nijs | 4 |
| 7 | Byron Burgering | 3 |
| 7 | Jamie Jacobs | 3 |
| 7 | Milan de Haan | 3 |
| 10 | James Lawrence | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ferdy Druijf | 8 |
| 2 | Emanuel Poku | 4 |
| 3 | Olivier de Nijs | 3 |
| 4 | Enzo Cornelisse | 2 |
| 4 | Marley Dors | 2 |
| 6 | Byron Burgering | 1 |
| 6 | Hamza El Dahri | 1 |
| 6 | James Lawrence | 1 |
| 6 | Jamie Jacobs | 1 |
| 6 | Joey Jacobs | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hamza El Dahri | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emanuel Poku | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ferdy Druijf | 41 |
| 2 | Emanuel Poku | 22 |
| 3 | Marley Dors | 15 |
| 4 | Enzo Cornelisse | 14 |
| 5 | Byron Burgering | 11 |
| 6 | Milan de Haan | 10 |
| 7 | Bas Huisman | 8 |
| 7 | Jamie Jacobs | 8 |
| 9 | Joey Jacobs | 7 |
| 10 | Jochem Ritmeester van de Kamp | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ferdy Druijf | 22 |
| 2 | Emanuel Poku | 9 |
| 3 | Marley Dors | 8 |
| 4 | Byron Burgering | 5 |
| 4 | Enzo Cornelisse | 5 |
| 6 | Martin Wasinski | 4 |
| 7 | Jochem Ritmeester van de Kamp | 3 |
| 7 | Joey Jacobs | 3 |
| 7 | Mees Hoedemakers | 3 |
| 7 | Olivier de Nijs | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ferdy Druijf | 53,7% |
| 2 | Marley Dors | 53,3% |
| 3 | Emanuel Poku | 40,9% |
| 4 | Enzo Cornelisse | 35,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ferdy Druijf | 19,5% |
| 2 | Emanuel Poku | 18,2% |
| 3 | Enzo Cornelisse | 14,3% |
| 4 | Marley Dors | 13,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marley Dors | 22 |
| 2 | Emanuel Poku | 14 |
| 3 | Hamza El Dahri | 13 |
| 4 | Ferdy Druijf | 12 |
| 5 | Byron Burgering | 11 |
| 5 | Jamie Jacobs | 11 |
| 7 | Martin Wasinski | 10 |
| 8 | Enzo Cornelisse | 9 |
| 8 | Milan de Haan | 9 |
| 10 | Mees Hoedemakers | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joey Jacobs | 444 |
| 2 | James Lawrence | 422 |
| 3 | Teun Bijleveld | 332 |
| 4 | Enzo Cornelisse | 286 |
| 5 | Wessel Speel | 254 |
| 6 | Marley Dors | 250 |
| 7 | Martin Wasinski | 243 |
| 8 | Mees Hoedemakers | 221 |
| 9 | Hamza El Dahri | 163 |
| 10 | Ferdy Druijf | 159 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | James Lawrence | 84,7% |
| 2 | Joey Jacobs | 82,1% |
| 3 | Mees Hoedemakers | 80,4% |
| 4 | Enzo Cornelisse | 77,1% |
| 5 | Martin Wasinski | 76,9% |
| 6 | Hamza El Dahri | 76,2% |
| 7 | Teun Bijleveld | 76,0% |
| 8 | Marley Dors | 74,4% |
| 9 | Ferdy Druijf | 71,6% |
| 10 | Wessel Speel | 58,9% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Teun Bijleveld | 29 |
| 2 | James Lawrence | 21 |
| 3 | Enzo Cornelisse | 15 |
| 4 | Joey Jacobs | 14 |
| 4 | Mees Hoedemakers | 14 |
| 6 | Jereno van Gom | 11 |
| 6 | Martin Wasinski | 11 |
| 8 | Damian van Bruggen | 9 |
| 9 | Ferdy Druijf | 7 |
| 9 | Job Kalisvaart | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | James Lawrence | 22 |
| 2 | Teun Bijleveld | 16 |
| 3 | Enzo Cornelisse | 13 |
| 4 | Mees Hoedemakers | 12 |
| 5 | Damian van Bruggen | 11 |
| 6 | Joey Jacobs | 9 |
| 7 | Emanuel Poku | 6 |
| 7 | Martin Wasinski | 6 |
| 9 | Milan de Haan | 5 |
| 10 | Hamza El Dahri | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joey Jacobs | 8 |
| 2 | Mees Hoedemakers | 7 |
| 3 | James Lawrence | 6 |
| 4 | Emmanuel van de Blaak | 5 |
| 4 | Teun Bijleveld | 5 |
| 6 | Damian van Bruggen | 4 |
| 6 | Ferdy Druijf | 4 |
| 6 | Jamie Jacobs | 4 |
| 9 | Jereno van Gom | 3 |
| 10 | Job Kalisvaart | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ferdy Druijf | 59 |
| 2 | Joey Jacobs | 58 |
| 3 | James Lawrence | 57 |
| 4 | Teun Bijleveld | 46 |
| 5 | Enzo Cornelisse | 44 |
| 6 | Emanuel Poku | 35 |
| 6 | Martin Wasinski | 35 |
| 8 | Mees Hoedemakers | 32 |
| 9 | Damian van Bruggen | 31 |
| 10 | Marley Dors | 30 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Wasinski | 64,8% |
| 2 | Teun Bijleveld | 63,0% |
| 3 | James Lawrence | 56,4% |
| 4 | Ferdy Druijf | 53,6% |
| 5 | Enzo Cornelisse | 49,4% |
| 6 | Joey Jacobs | 48,7% |
| 7 | Mees Hoedemakers | 46,4% |
| 8 | Emanuel Poku | 35,0% |
| 9 | Marley Dors | 32,3% |
| 10 | Hamza El Dahri | 28,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Byron Burgering | 12 |
| 2 | Teun Bijleveld | 10 |
| 3 | Enzo Cornelisse | 8 |
| 4 | Emanuel Poku | 7 |
| 4 | Marley Dors | 7 |
| 4 | Mees Hoedemakers | 7 |
| 4 | Milan de Haan | 7 |
| 8 | Hamza El Dahri | 5 |
| 9 | Jereno van Gom | 4 |
| 9 | Joey Jacobs | 4 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emanuel Poku | 27 |
| 2 | Marley Dors | 15 |
| 3 | Byron Burgering | 9 |
| 4 | Martin Wasinski | 6 |
| 5 | Enzo Cornelisse | 4 |
| 5 | Hamza El Dahri | 4 |
| 5 | James Lawrence | 4 |
| 5 | Mees Hoedemakers | 4 |
| 9 | Ferdy Druijf | 3 |
| 10 | Jamie Jacobs | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emanuel Poku | 46,6% |
| 2 | Marley Dors | 39,5% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Wessel Speel | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Wessel Speel | 46 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Wessel Speel | 86,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mees Hoedemakers | 3 |
| 2 | Emanuel Poku | 2 |
| 2 | James Lawrence | 2 |
| 2 | Joey Jacobs | 2 |
| 5 | Emmanuel van de Blaak | 1 |
| 5 | Enzo Cornelisse | 1 |
| 5 | Ferdy Druijf | 1 |
| 5 | Hamza El Dahri | 1 |
| 5 | Marley Dors | 1 |
| 5 | Milan de Haan | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joey Jacobs | 20 |
| 2 | Mees Hoedemakers | 16 |
| 3 | James Lawrence | 15 |
| 4 | Martin Wasinski | 11 |
| 5 | Damian van Bruggen | 10 |
| 5 | Hamza El Dahri | 10 |
| 7 | Enzo Cornelisse | 9 |
| 8 | Emanuel Poku | 8 |
| 9 | Ferdy Druijf | 7 |
| 9 | Jamie Jacobs | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bas Huisman | 11 |
| 2 | James Lawrence | 10 |
| 3 | Ferdy Druijf | 9 |
| 4 | Mees Hoedemakers | 8 |
| 4 | Teun Bijleveld | 8 |
| 6 | Marley Dors | 7 |
| 7 | Hamza El Dahri | 6 |
| 7 | Jamie Jacobs | 6 |
| 7 | Jereno van Gom | 6 |
| 7 | Joey Jacobs | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emanuel Poku | 8 |
| 2 | Byron Burgering | 3 |
| 2 | Ferdy Druijf | 3 |
| 4 | Hamza El Dahri | 2 |
| 4 | Jochem Ritmeester van de Kamp | 2 |
| 4 | Marley Dors | 2 |
| 7 | Bas Huisman | 1 |
| 7 | Jamie Jacobs | 1 |
| 7 | Martin Wasinski | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Wessel Speel | 1.170 |
| 2 | Joey Jacobs | 1.125 |
| 3 | Enzo Cornelisse | 1.041 |
| 4 | Teun Bijleveld | 960 |
| 5 | Marley Dors | 936 |
| 6 | Emanuel Poku | 920 |
| 7 | Ferdy Druijf | 864 |
| 8 | James Lawrence | 830 |
| 9 | Hamza El Dahri | 698 |
| 10 | Martin Wasinski | 671 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joey Jacobs | 13 |
| 1 | Teun Bijleveld | 13 |
| 1 | Wessel Speel | 13 |
| 4 | Enzo Cornelisse | 12 |
| 4 | Marley Dors | 12 |
| 6 | Emanuel Poku | 11 |
| 7 | Ferdy Druijf | 10 |
| 7 | Hamza El Dahri | 10 |
| 7 | James Lawrence | 10 |
| 10 | Mees Hoedemakers | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ferdy Druijf | 7,48 |
| 2 | Emanuel Poku | 7,12 |
| 3 | Wessel Speel | 7,10 |
| 4 | James Lawrence | 7,10 |
| 5 | Martin Wasinski | 6,96 |
| 6 | Teun Bijleveld | 6,92 |
| 7 | Joey Jacobs | 6,88 |
| 8 | Enzo Cornelisse | 6,81 |
| 9 | Hamza El Dahri | 6,77 |
| 10 | Marley Dors | 6,75 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Almere City FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers