Statistieken Almere City FC 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2022, 6 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Almere City FC

Almere City FC speelde 6 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 11 punten op, oftewel 1,83 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,33.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 6 3 2 1 9 5 4 11 1,83
Thuis 3 2 1 0 6 2 4 7 2,33
Uit 3 1 1 1 3 3 0 4 1,33
Punten per wedstrijd 1,83
Gescoord per wedstrijd 1,50
Tegen per wedstrijd 0,83
De nul gehouden 17%

Basisstatistieken Almere City FC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 67% 33%
Gelijk 33% 33% 33%
Verloren 17% 0% 33%
Gescoord per wedstrijd 1,50 2,00 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,83 0,67 1,00
De nul gehouden 17% 33% 0%
Niet gescoord 17% 0% 33%
Als eerste gescoord 60% 100% 33%

Gebaseerd op 5 van de 6 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Almere City FC

Almere City FC scoorde 9 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,50 2,00 1,00
Minstens 1 keer gescoord 83% 100% 67%
Minstens 2 keer gescoord 50% 67% 33%
Minstens 3 keer gescoord 17% 33% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 0% 0% 0%
Niet gescoord 17% 0% 33%

Tegendoelpunten Almere City FC

Aan de andere kant incasseerde Almere City FC 5 doelpunten, gemiddeld 0,83 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,83 0,67 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 67% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 17% 33% 0%

Over/under statistieken Almere City FC

In een wedstrijd van Almere City FC vallen er gemiddeld 2,33 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 17% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,33 2,67 2,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 83% 100% 67%
Over 2.5 33% 33% 33%
Over 3.5 17% 33% 0%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Almere City FC

In 67% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 67%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 67% 67% 67%
Beide ploegen scoren + winst 33% 33% 33%
Beide ploegen scoren + gelijk 33% 33% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 33% 33%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 0% 33%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 40% 50% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 5 van de 6 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Almere City FC scoorde 1 doelpunten voor rust en 7 erna, en kreeg er 1 tegen in de eerste helft en 3 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 0% 0% 0%
Eerste helft gelijk 100% 100% 100%
Eerste helft verloren 0% 0% 0%
Gescoord in de eerste helft 0,20 0,00 0,33
Tegen in de eerste helft 0,20 0,00 0,33
De nul gehouden in de eerste helft 80% 100% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 80% 100% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 60% 100% 33%
Tweede helft gelijk 20% 0% 33%
Tweede helft verloren 20% 0% 33%
Gescoord in de tweede helft 1,40 2,50 0,67
Tegen in de tweede helft 0,60 0,50 0,67
De nul gehouden in de tweede helft 40% 50% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 40% 0% 67%
Meeste doelpunten in de eerste helft 20% 0% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 80% 100% 67%
Evenveel in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 5 van de 6 wedstrijden.

Wanneer scoort Almere City FC?

De meeste doelpunten van Almere City FC vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
0%
13%
0%
13%
13%
13%
25%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
25%
0%
0%
0%
0%
25%
0%
25%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Almere City FC

Almere City FC trapte gemiddeld 8,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 83% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 8,83 12,67 5,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,33 3,67 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 100% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 67% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 83% 100% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 67% 33%

Kaartenstatistieken Almere City FC

Almere City FC kreeg gemiddeld 2,33 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,33 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,33 3,00 1,67
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,00 0,33
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,33 2,00 2,67
Zelf over 1.5 kaarten 83% 100% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 67% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 33% 33%

Schoten en xG van Almere City FC

De ploeg loste gemiddeld 18,8 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 25%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 18,83 29,33 8,33
Schoten op doel per wedstrijd 4,67 6,67 2,67
Schoten naast per wedstrijd 8,00 12,33 3,67
Schoten tegen per wedstrijd 10,33 9,00 11,67
Balbezit 53,8 60,7 47,0

Meest voorkomende uitslagen Almere City FC

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 2 van de 6 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 2 33%
3 - 1 1 17%
2 - 0 1 17%
2 - 1 1 17%
0 - 1 1 17%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Almere City FC.

Spelersstatistieken Almere City FC

Topschutters
Speler Doelpunten
Lance Duijvestijn 3
Anthony Limbombe Ekango 2
Rajiv van La Parra 2
Jeredy Hilterman 1
Jorrit Smeets 1

Lance Duijvestijn is dit seizoen de topschutter van Almere City FC (3). Daarachter volgen Anthony Limbombe Ekango (2) en Rajiv van La Parra (2).

Topschutters Almere City FC

Meeste assists
Speler Assists
Ilias Alhaft 2
Anthony Limbombe Ekango 1
Danny Post 1
Manel Royo Castell 1

Ilias Alhaft gaf de meeste assists bij Almere City FC (2). Daarachter volgen Anthony Limbombe Ekango (1) en Danny Post (1).

Assists Almere City FC

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Anthony Limbombe Ekango 6
Damian van Bruggen 6
Jochem Ritmeester van de Kamp 6
Jorrit Smeets 6
José Pascual Alba Seva 6

Anthony Limbombe Ekango speelde de meeste wedstrijden voor Almere City FC (6). Daarachter volgen Damian van Bruggen (6) en Jochem Ritmeester van de Kamp (6).

Wedstrijden Almere City FC

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Hamdi Akujobi 2
Marcelencio Esajas 2
Théo Barbet 2
Álvaro Peña Herrero 2
Damian van Bruggen 1

Hamdi Akujobi pakte de meeste kaarten bij Almere City FC (2). Daarachter volgen Marcelencio Esajas (2) en Théo Barbet (2).

Kaarten Almere City FC

Aanvallend

Doelpunten + assists
Speler Totaal
1 Anthony Limbombe Ekango 3
1 Lance Duijvestijn 3
3 Ilias Alhaft 2
3 Rajiv van La Parra 2
5 Danny Post 1
5 Jeredy Hilterman 1
5 Jorrit Smeets 1
5 Manel Royo Castell 1
Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Anthony Limbombe Ekango 2
1 Lance Duijvestijn 2
1 Rajiv van La Parra 2
4 Jeredy Hilterman 1
4 Jorrit Smeets 1
Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 Lance Duijvestijn 1
Penalty's versierd
Speler Totaal
1 Rajiv van La Parra 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Rajiv van La Parra 83,3%
2 José Pascual Alba Seva 55,6%
3 Anthony Limbombe Ekango 42,9%
4 Lance Duijvestijn 40,0%
5 Jeredy Hilterman 21,4%

Vanaf 240 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Rajiv van La Parra 33,3%
2 Lance Duijvestijn 30,0%
3 Anthony Limbombe Ekango 28,6%
4 Jeredy Hilterman 7,1%

Vanaf 240 gespeelde minuten

Passing

Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Jorrit Smeets 307
2 Théo Barbet 277
3 Álvaro Peña Herrero 256
4 Lance Duijvestijn 233
5 Damian van Bruggen 223
6 Hamdi Akujobi 189
7 Anthony Limbombe Ekango 130
8 Joey Jacobs 109
9 Manel Royo Castell 83
10 José Pascual Alba Seva 75
Passprecisie
Speler Totaal
1 Anthony Limbombe Ekango 87,2%
2 Lance Duijvestijn 86,9%
3 Jorrit Smeets 84,8%
4 Hamdi Akujobi 81,8%
5 Théo Barbet 80,3%
6 Damian van Bruggen 79,4%
7 Álvaro Peña Herrero 77,6%
8 Joey Jacobs 68,1%
9 José Pascual Alba Seva 63,6%
10 Nordin Bakker 41,3%

Vanaf 240 gespeelde minuten

Verdedigend

Geblokte schoten
Speler Totaal
1 Théo Barbet 3
2 Damian van Bruggen 2
2 Hamdi Akujobi 2
2 Álvaro Peña Herrero 2
5 Danny Post 1
5 Jorrit Smeets 1
5 Stije Resink 1
Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Hamdi Akujobi 71,0%
2 Damian van Bruggen 63,2%
3 Joey Jacobs 58,5%
4 Théo Barbet 56,4%
5 Jorrit Smeets 52,6%
6 Álvaro Peña Herrero 47,8%
7 Anthony Limbombe Ekango 42,9%
7 Lance Duijvestijn 42,9%
9 Jeredy Hilterman 38,9%
10 Rajiv van La Parra 33,3%

Vanaf 240 gespeelde minuten

Dribbels

Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Hamdi Akujobi 66,7%
2 Álvaro Peña Herrero 54,5%
3 Lance Duijvestijn 50,0%
3 Rajiv van La Parra 50,0%
5 Anthony Limbombe Ekango 47,1%
6 José Pascual Alba Seva 33,3%

Vanaf 240 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Nordin Bakker 1
Reddingen
Speler Totaal
1 Nordin Bakker 23
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Nordin Bakker 82,1%

Vanaf 240 gespeelde minuten

Discipline

Rode kaarten
Speler Totaal
1 Danny Post 1

Speeltijd

Almere City FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook