Statistieken Almere City FC 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2019, 2 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Almere City FC

Almere City FC speelde 2 wedstrijden dit seizoen: 0 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 1 punten op, oftewel 0,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 2 0 1 1 3 4 -1 1 0,50
Thuis 1 0 0 1 1 2 -1 0 0,00
Uit 1 0 1 0 2 2 0 1 1,00
Punten per wedstrijd 0,50
Gescoord per wedstrijd 1,50
Tegen per wedstrijd 2,00
De nul gehouden 0%

Basisstatistieken Almere City FC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 0% 0% 0%
Gelijk 50% 0% 100%
Verloren 50% 100% 0%
Gescoord per wedstrijd 1,50 1,00 2,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 2,00 2,00
De nul gehouden 0% 0% 0%
Niet gescoord 0% 0% 0%
Als eerste gescoord 50% 0% 100%

Doelpuntenstatistieken Almere City FC

Almere City FC scoorde 3 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,50 1,00 2,00
Minstens 1 keer gescoord 100% 100% 100%
Minstens 2 keer gescoord 50% 0% 100%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 50% 0% 100%
Niet gescoord 0% 0% 0%

Tegendoelpunten Almere City FC

Aan de andere kant incasseerde Almere City FC 4 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 0% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 2,00 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 100% 100% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 100% 100% 100%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 0% 0% 0%

Over/under statistieken Almere City FC

In een wedstrijd van Almere City FC vallen er gemiddeld 3,50 doelpunten. In 100% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,50 3,00 4,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 100% 100%
Over 2.5 100% 100% 100%
Over 3.5 50% 0% 100%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Almere City FC

In 100% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 100%, op verplaatsing tot 100%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 100% 100% 100%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 50% 0% 100%
Beide ploegen scoren + verlies 50% 100% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 100% 100% 100%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 50% 0% 100%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 50% 0% 100%
Beide ploegen scoren in beide helften 50% 0% 100%

Statistieken per helft

Almere City FC scoorde 1 doelpunten voor rust en 2 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 1 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 0% 0% 0%
Eerste helft gelijk 50% 0% 100%
Eerste helft verloren 50% 100% 0%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,00 1,00
Tegen in de eerste helft 1,50 2,00 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 0% 0% 0%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 100% 0%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 100% 0%
Tweede helft gelijk 50% 0% 100%
Tweede helft verloren 0% 0% 0%
Gescoord in de tweede helft 1,00 1,00 1,00
Tegen in de tweede helft 0,50 0,00 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 50% 100% 0%
Niet gescoord in de tweede helft 0% 0% 0%
Meeste doelpunten in de eerste helft 50% 100% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 0% 0% 0%
Evenveel in beide helften 50% 0% 100%

Wanneer scoort Almere City FC?

De meeste doelpunten van Almere City FC vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 33% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
33%
0%
0%
33%
0%
33%
0%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
50%
0%
25%
0%
0%
25%
0%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Almere City FC

Almere City FC trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,00 4,00 8,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,50 2,00 7,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 0% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 0% 100%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 0% 100%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 0% 100%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 100% 100% 100%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 0% 100%

Kaartenstatistieken Almere City FC

Almere City FC kreeg gemiddeld 0,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,50 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,50 1,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,50 2,00 1,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Almere City FC

De ploeg loste gemiddeld 12,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 29%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,00 15,00 9,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,50 3,00 4,00
Schoten naast per wedstrijd 5,00 7,00 3,00
Schoten tegen per wedstrijd 13,00 13,00 13,00
Balbezit 50,0 59,0 41,0

Meest voorkomende uitslagen Almere City FC

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 1 van de 2 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 1 50%
1 - 2 1 50%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Almere City FC.

Almere City FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook