Statistieken Almere City FC 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Almere City FC

Almere City FC speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 20 keer verloren. Dat levert 22 punten op, oftewel 0,65 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,65 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,65.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 4 10 20 23 64 -41 22 0,65
Thuis 17 2 5 10 13 36 -23 11 0,65
Uit 17 2 5 10 10 28 -18 11 0,65
Punten per wedstrijd 0,65
Gescoord per wedstrijd 0,68
Tegen per wedstrijd 1,88
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Almere City FC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 12% 12% 12%
Gelijk 29% 29% 29%
Verloren 59% 59% 59%
Gescoord per wedstrijd 0,68 0,76 0,59
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,88 2,12 1,65
De nul gehouden 21% 18% 24%
Niet gescoord 50% 41% 59%
Als eerste gescoord 32% 29% 35%

Doelpuntenstatistieken Almere City FC

Almere City FC scoorde 23 doelpunten, gemiddeld 0,68 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 133 minuten een doelpunt. In 15% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,68 0,76 0,59
Minstens 1 keer gescoord 50% 59% 41%
Minstens 2 keer gescoord 15% 12% 18%
Minstens 3 keer gescoord 3% 6% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 6% 0% 12%
Niet gescoord 50% 41% 59%

Tegendoelpunten Almere City FC

Aan de andere kant incasseerde Almere City FC 64 doelpunten, gemiddeld 1,88 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,88 2,12 1,65
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 82% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 47% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 35% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 15% 24% 6%
De nul gehouden 21% 18% 24%

Over/under statistieken Almere City FC

In een wedstrijd van Almere City FC vallen er gemiddeld 2,56 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,56 2,88 2,24
Over 0.5 91% 94% 88%
Over 1.5 68% 71% 65%
Over 2.5 47% 47% 47%
Over 3.5 26% 35% 18%
Over 4.5 15% 24% 6%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Almere City FC

In 38% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 29%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 38% 47% 29%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 26% 29% 24%
Geen btts + over 2.5 21% 18% 24%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Almere City FC scoorde 13 doelpunten voor rust en 10 erna, en kreeg er 30 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 18% 24%
Eerste helft gelijk 32% 35% 29%
Eerste helft verloren 47% 47% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,38 0,29 0,47
Tegen in de eerste helft 0,88 0,82 0,94
De nul gehouden in de eerste helft 44% 47% 41%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 71% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 12% 18% 6%
Tweede helft gelijk 35% 29% 41%
Tweede helft verloren 53% 53% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,29 0,47 0,12
Tegen in de tweede helft 1,00 1,29 0,71
De nul gehouden in de tweede helft 41% 41% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 79% 71% 88%
Meeste doelpunten in de eerste helft 35% 24% 47%
Meeste doelpunten in de tweede helft 26% 41% 12%
Evenveel in beide helften 38% 35% 41%

Wanneer scoort Almere City FC?

De meeste doelpunten van Almere City FC vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
26%
17%
9%
0%
9%
13%
4%
13%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
11%
8%
9%
9%
9%
11%
17%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Almere City FC

Almere City FC trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,1 toe. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,38 5,06 3,69
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,09 5,63 6,56
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 75% 88% 63%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 44% 44%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 13% 25%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 63% 75% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 44% 63% 25%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Almere City FC

Almere City FC kreeg gemiddeld 1,59 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,12 bij de tegenstander. In 32% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,59 1,24 1,94
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,18 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,12 1,35 0,88
Zelf over 1.5 kaarten 47% 35% 59%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 12% 29%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 32% 29% 35%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 21% 12% 29%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 12% 6% 18%

Schoten en xG van Almere City FC

De ploeg loste gemiddeld 12,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 29%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,34 14,19 10,50
Schoten op doel per wedstrijd 3,56 4,25 2,88
Schoten naast per wedstrijd 5,19 6,13 4,25
Schoten tegen per wedstrijd 14,06 12,69 15,44
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,05 1,35 0,74
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,46 1,38 1,55
Balbezit 42,7 42,7 42,6

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Almere City FC

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 18%
1 - 1 4 12%
0 - 3 4 12%
2 - 2 3 9%
0 - 0 3 9%
1 - 0 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 4 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 5 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Almere City FC.

Spelersstatistieken Almere City FC

Topschutters
Speler Doelpunten
Junior Morau Kadile 5
Charles-Andreas Brym 3
Thomas Robinet 2
Kornelius Normann Hansen 2
Hamdi Akujobi 1

Junior Morau Kadile is dit seizoen de topschutter van Almere City FC (5). Daarachter volgen Charles-Andreas Brym (3) en Thomas Robinet (2).

Topschutters Almere City FC

Meeste assists
Speler Assists
Thom Haye 2
Charles-Andreas Brym 2
Vasilios Zagaritis 2
Thomas Robinet 2
Ruben Providence 2

Thom Haye gaf de meeste assists bij Almere City FC (2). Daarachter volgen Charles-Andreas Brym (2) en Vasilios Zagaritis (2).

Assists Almere City FC

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jonas Wendlinger 34
Nordin Bakker 34
Kornelius Normann Hansen 34
Vasilios Zagaritis 33
Adi Nalic 33

Jonas Wendlinger speelde de meeste wedstrijden voor Almere City FC (34). Daarachter volgen Nordin Bakker (34) en Kornelius Normann Hansen (34).

Wedstrijden Almere City FC

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Thom Haye 7
Ricardo Visus Contreras 6
Junior Morau Kadile 6
Hamdi Akujobi 5
Jochem Ritmeester van de Kamp 5

Thom Haye pakte de meeste kaarten bij Almere City FC (7). Daarachter volgen Ricardo Visus Contreras (6) en Junior Morau Kadile (6).

Kaarten Almere City FC

Almere City FC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook