America Mineiro - Sao Paulo

Brazilië Serie A Seizoen 2023 - Ronde 21
2 - 1
Afgelopen

Uitslag

Balbezit

26%
74%

Tijdlijn

46'
Juan Santos da Silva (uit)
Lucas Rodrigues Moura da Silva (in)
Rodrigo Henrique Santos de Souza (uit)
Breno Cascardo Lemos (in)
63'
Lucas Kal Schenfeld Prigioli (uit)
Daniel Fortunato Borges (in)
63'
64'
Wellington Soares da Silva (uit)
Luciano da Rocha Neves (in)
64'
Luan Vinicius da Silva Santos (uit)
Jonathan Calleri (in)
Felipe Azevedo dos Santos (uit)
Rodrigo Santos Varanda (in)
70'
71'
James David Rodríguez Rubio (uit)
Alexandre Rodrigues da Silva (in)
71'
João Moreira Souza (uit)
Welington Damascena Santos (in)
Marlon Matheus Lopes do Nascimento (uit)
Eder Ferreira Graminho (in)
76'

Kansen

1X2 188Bet 1xBet 888Sport Bet365 Betcris Betsson Betway Bwin ComeOn Dafabet Marathonbet NordicBet Pinnacle SBO Sportingbet Tipico Unibet William Hill
1 America Mineiro 2.82 2.88 3.00 3.00 2.89 2.90 2.88 2.87 2.80 2.87 2.88 2.90 3.04 2.80 2.87 2.95 3.00 2.75
X Gelijk 3.20 3.24 3.15 3.20 3.22 3.25 3.10 3.20 3.20 3.15 3.24 3.25 3.23 3.02 3.20 3.10 3.15 3.20
2 Sao Paulo 2.42 2.49 2.50 2.45 2.47 2.45 2.50 2.50 2.50 2.41 2.49 2.45 2.57 2.37 2.50 2.35 2.50 2.45

Vorige confrontaties (H2H)

2 America Mineiro
3 Gelijk
6 Sao Paulo
45% Meer dan 2,5 goals
36% Beide teams scoorden
2.2 Goals per wedstrijd
Logo America Mineiro 3 | Logo Sao Paulo 5 Clean sheets
🔥 Sao Paulo won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: Sao Paulo 3-0 America Mineiro (2023)
Meeste goals: America Mineiro 2-2 Sao Paulo (2022)
Goals in alle wedstrijden
Logo America Mineiro
0.73
Logo Sao Paulo
1.45
Goals in thuiswedstrijden
Logo America Mineiro
1.40
Logo Sao Paulo
1.50
Goals in uitwedstrijden
Logo America Mineiro
0.17
Logo Sao Paulo
1.40
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

America Mineiro
Sao Paulo
4
Schoten op doel
5
3
Schoten naast doel
4
9
Totaal schoten
13
2
Geblokkeerde schoten
4
8
Schoten binnen strafschopgebied
3
1
Schoten buiten Strafschopgebied
10
21
Vrije trappen
9
4
Hoekschoppen
6
5
Gele kaarten
1
1
Rode kaarten
1
4
Reddingen door keeper
2
218
Passen totaal
629
148
Geslaagde passes
552
68%
Passen %
88%
1.32
Verwachte doelpunten (xG)
1.31

Stadion

Stadionnaam

Estádio Raimundo Sampaio

Capaciteit

23018

Adres

Avenida Ismênia Tunes, Bairro Horto
Belo Horizonte, Minas Gerais

stand 2023

Opstellingen

Wisselspelers

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
1 Logo America Mineiro Matheus Fernando Cavichioli 7.5 90 Doelman - - - - 17 - 9 - - - 1 1 - - - - 0 0 - 4 1 0 0 1
75 Logo America Mineiro Rodrigo Henrique Santos de Souza 7.3 63 Middenvelder - 1 1 - 18 1 12 1 - - 9 4 3 2 3 1 0 0 - - 0 0 0 -
6 Logo America Mineiro Marlon Matheus Lopes do Nascimento 7.3 76 Middenvelder - - - - 14 1 9 2 1 1 9 6 1 1 - 2 0 0 - - 0 0 0 -
5 Logo America Mineiro Leandro Emmanuel Martínez 7.2 90 Middenvelder - - 1 1 22 3 19 6 - 2 21 9 6 2 3 1 1 0 - - 0 0 0 -
7 Logo Sao Paulo Lucas Rodrigues Moura da Silva (wissel) 7.2 45 Aanvaller - - 3 1 13 1 9 - - - 13 9 5 5 - 4 0 0 - - 0 0 0 -
12 Logo Sao Paulo Alexandre Rodrigues da Silva (wissel) 7.2 19 Aanvaller 1 - 2 2 11 1 7 - - - 1 1 - - - 1 0 0 - - 0 0 1 -
22 Logo America Mineiro Danilo Fernando Avelar 7.0 90 Verdediger - - 1 1 22 - 13 1 1 1 9 6 - - 1 1 0 0 - - 0 0 0 -
65 Logo America Mineiro Rodrigo Santos Varanda (wissel) 7.0 20 Aanvaller 1 - 1 1 5 - 4 - - - 7 2 1 - - 1 0 0 1 - 0 0 0 -
30 Logo Sao Paulo João Moreira Souza 7.0 71 Verdediger - - 1 1 46 - 44 1 - 1 8 6 2 2 1 3 0 0 - - 0 0 0 -
29 Logo Sao Paulo Pablo Gonçalves Maia Fortunato 7.0 90 Middenvelder - - - - 67 2 60 3 - - 8 4 - - 2 1 0 0 - - 0 0 0 -
21 Logo America Mineiro Lucas Kal Schenfeld Prigioli 6.9 63 Middenvelder - - - - 16 - 13 2 1 3 8 3 - - 4 - 0 0 - - 0 0 0 -
17 Logo America Mineiro Gonzalo Mathías Mastriani Borges 6.9 73 Aanvaller 1 - 1 1 15 - 5 2 - - 10 6 1 1 1 1 0 1 - - 0 0 0 -
28 Logo Sao Paulo Alan Javier Franco 6.9 90 Verdediger - - - - 88 - 85 1 - - 9 6 2 2 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
8 Logo Sao Paulo Luan Vinicius da Silva Santos 6.9 64 Middenvelder - - 1 - 40 - 37 3 - 2 8 5 1 - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
19 Logo Sao Paulo James David Rodríguez Rubio 6.9 71 Middenvelder - - - - 61 1 52 2 - - 9 5 2 1 - 2 0 0 - - 0 0 0 -
9 Logo Sao Paulo Jonathan Calleri (wissel) 6.9 26 Aanvaller - - - - 5 1 4 - - - 2 1 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
6 Logo Sao Paulo Welington Damascena Santos (wissel) 6.9 19 Verdediger - - - - 12 - 9 - - - 5 5 3 3 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
3 Logo America Mineiro Iago Justen Maidana Martins 6.7 90 Verdediger - - 1 - 19 - 13 1 - 1 7 5 - - 2 - 1 0 - - 0 0 0 -
8 Logo America Mineiro Adilson dos Anjos Oliveira ©️ 6.7 90 Middenvelder - 1 1 - 23 1 18 1 - - 10 4 2 2 3 1 1 0 - - 0 0 0 -
11 Logo America Mineiro Felipe Azevedo dos Santos 6.7 70 Aanvaller - - - - 17 2 13 - - - 11 4 5 2 2 1 1 0 - - 0 0 0 -
45 Logo America Mineiro Ricardo César Dantas da Silva 6.6 90 Verdediger - - - - 15 - 12 - - 1 5 3 - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
27 Logo Sao Paulo Wellington Soares da Silva ©️ 6.6 64 Middenvelder - - - - 40 - 36 - - - 6 3 3 2 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo Sao Paulo Luciano da Rocha Neves (wissel) 6.6 26 Aanvaller - - 2 1 13 2 13 - - - 3 1 1 - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
33 Logo America Mineiro Eder Ferreira Graminho (wissel) 6.3 14 Verdediger - - - - - - - 1 - - 2 2 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
44 Logo Sao Paulo Matheus José Belém de Souza 6.3 90 Verdediger - - - - 57 - 53 - 1 - 5 - - - 1 - 1 0 - - 0 0 0 -
31 Logo Sao Paulo Juan Santos da Silva 6.3 45 Aanvaller - - - - 6 - 5 - - - 5 1 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
20 Logo America Mineiro Daniel Fortunato Borges (wissel) 6.2 27 Verdediger - - - - 8 1 4 - - - 3 1 2 1 - - 0 0 - - 0 0 0 -
28 Logo America Mineiro Breno Cascardo Lemos (wissel) 6.2 27 Middenvelder - - - - 7 - 4 1 - - 5 1 - - 1 - 1 0 1 - 0 0 0 -
23 Logo Sao Paulo Rafael Pires Monteiro 6.2 90 Doelman - - - - 32 - 24 - - - - - - - - - 0 0 - 2 2 0 0 0
45 Logo Sao Paulo Nathan Gabriel de Souza Mendes 6.2 90 Verdediger - - - - 89 - 75 2 - 3 12 3 4 - 2 - 0 0 - - 0 0 0 -
15 Logo Sao Paulo Michel Daryl Araújo Villar 6.2 90 Middenvelder - - - - 49 - 39 1 - 1 23 10 4 3 3 3 0 0 - - 0 0 0 -
14 Logo America Mineiro Mateus Pasinato (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
26 Logo America Mineiro Esteban Rodrigo Burgos (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
23 Logo America Mineiro Óscar Javier Méndez Albornoz (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
16 Logo America Mineiro Alexandre Egea (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
80 Logo America Mineiro Juan Ramón Cazares Sevillano (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
47 Logo America Mineiro Paulo Henrique Pereira da Silva (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
79 Logo America Mineiro Renato Kayzer de Souza (wissel) - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
9 Logo America Mineiro Wellington Pereira Nascimento (wissel) - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
93 Logo Sao Paulo Jandrei Chitolina Carniel (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
5 Logo Sao Paulo Robert Abel Arboleda Escobar (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 1 - - 0 0 0 -
13 Logo Sao Paulo Márcio Rafael Ferreira de Souza (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
11 Logo Sao Paulo Rodrigo Nestor Bertalia (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
20 Logo Sao Paulo Gabriel Neves Perdomo (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
21 Logo Sao Paulo Jhegson Sebastián Méndez Carabalí (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
25 Logo Sao Paulo Alisson Euler de Freitas Castro (wissel) - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook