La Liga 2
Klassement 2026 / 2027
Segunda
La Liga 2 Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Almeria aan de top en Albacete aan de onderkant is 20 punten.
- • Het onderste team (Albacete) heeft 8 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Almeria op de 1e en Eibar op de 2e plaats is 0 punten.
La Liga 2 Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Almeria (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Eibar (4/5 overwinningen, 80%)
- • Grootste thuisvoordeel: Valladolid (+1.7 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Las Palmas (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 58% gescoord thuis, 42% uit (150 thuis, 110 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de La Liga 2 op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken La Liga 2 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 99 gespeelde wedstrijden in La Liga 2 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,65
262 doelpunten
Beide ploegen scoren
49%
49 van de 99
Over 2.5 doelpunten
49%
49 van de 99
Wedstrijden met een clean sheet
51%
50 van de 99
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 45 (45%) |
| Gelijkspel | 21 (21%) |
| Uitploeg wint | 33 (33%) |
| Doelpunten thuisploegen | 151 (1,53 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 111 (1,12 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90 | 91% | 9% |
| Over 1.5 | 71 | 72% | 28% |
| Over 2.5 | 49 | 49% | 51% |
| Over 3.5 | 32 | 32% | 68% |
| Over 4.5 | 16 | 16% | 84% |
| Over 5.5 | 3 | 3% | 97% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 122 (47%) |
| Doelpunten tweede helft | 140 (53%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 16 (16%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 24 (24%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6 (6%) |
| Minuten per doelpunt | 34,0 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 11 | 11.1% |
| 1 - 1 | 9 | 9.1% |
| 0 - 0 | 9 | 9.1% |
| 2 - 0 | 8 | 8.1% |
| 1 - 0 | 8 | 8.1% |
| 1 - 2 | 8 | 8.1% |
| 3 - 2 | 7 | 7.1% |
| 3 - 1 | 6 | 6.1% |
| 1 - 3 | 5 | 5.1% |
| 0 - 2 | 5 | 5.1% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (99 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 22 | 22.2% |
| 1 | 19 | 19.2% |
| 3 | 17 | 17.2% |
| 4 | 16 | 16.2% |
| 5 | 13 | 13.1% |
| 0 | 9 | 9.1% |
| 6 | 2 | 2% |
| 7 | 1 | 1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 8,99 |
| Thuisploeg | 4,84 |
| Uitploeg | 4,15 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 78% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 68% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 53% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 40% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 28% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 19% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 13% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,46 |
| Gele kaarten | 521 |
| Rode kaarten | 20 |
| Over 2.5 kaarten | 89% |
| Over 3.5 kaarten | 83% |
| Over 4.5 kaarten | 65% |
| Over 5.5 kaarten | 44% |
| Over 6.5 kaarten | 30% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 25,87 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,41 |
| Balbezit thuisploeg | 53% |
| Balbezit uitploeg | 47% |
| Fouten per wedstrijd | 27,25 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,74 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,55 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,21 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
13%
9%
10%
7%
13%
11%
10%
9%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Eibar
|
19 |
Almeria
|
16 |
Castellón
|
15 |
Girona
|
15 |
Granada CF
|
14 |
Cordoba
|
14 |
Celta de Vigo II
|
14 |
Valladolid
|
13 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Cordoba
|
20 |
Albacete
|
20 |
AD Ceuta FC
|
20 |
Real Sociedad II
|
17 |
Las Palmas
|
16 |
FC Andorra
|
15 |
Celta de Vigo II
|
15 |
Leganes
|
14 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Mallorca
|
6 |
Castellón
|
5 |
Almeria
|
5 |
Oviedo
|
5 |
Eibar
|
4 |
Sporting Gijon
|
4 |
Sabadell
|
4 |
Granada CF
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Eibar
|
2,33 |
Almeria
|
2,33 |
Castellón
|
2,22 |
Mallorca
|
1,89 |
Sporting Gijon
|
1,78 |
Sabadell
|
1,78 |
Girona
|
1,67 |
Granada CF
|
1,56 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Cordoba
|
89% |
Real Sociedad II
|
78% |
Las Palmas
|
67% |
Girona
|
67% |
AD Ceuta FC
|
67% |
Granada CF
|
56% |
Eibar
|
56% |
FC Andorra
|
56% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Cordoba
|
89% |
Eibar
|
78% |
Las Palmas
|
67% |
Real Sociedad II
|
67% |
Granada CF
|
56% |
FC Andorra
|
56% |
Burgos
|
56% |
Albacete
|
56% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Valladolid
|
3,44 |
Cordoba
|
3,44 |
FC Andorra
|
3,44 |
Cadiz
|
3,22 |
Oviedo
|
3,11 |
Sabadell
|
3,11 |
Sporting Gijon
|
3,00 |
Girona
|
3,00 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Eldense
|
6,44 |
Oviedo
|
5,89 |
Sabadell
|
5,56 |
Castellón
|
5,33 |
Albacete
|
5,22 |
AD Ceuta FC
|
5,22 |
Granada CF
|
5,11 |
Cordoba
|
4,89 |
Spelers in cijfers La Liga 2 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 6 |
| 2 | Adrián Fuentes González Mallorca | 5 |
| 2 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 5 |
| 2 | Yaser Esneider Asprilla Martínez Girona | 5 |
| 5 | Carlos Hernández Alarcón AD Ceuta FC | 4 |
| 5 | Jordi Cano Jiménez FC Andorra | 4 |
| 5 | Jordi Escobar Fernández AD Ceuta FC | 4 |
| 5 | Ousmane Camara Castellón | 4 |
| 9 | Adrián Arnuncio Baquerín Valladolid | 3 |
| 9 | Antonio José Cordero Campillo Cadiz | 3 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 4 |
| 1 | Víctor Fernández Durán Valladolid | 4 |
| 3 | Daniel Díaz Gándara Real Sociedad II | 3 |
| 3 | Ignacio Gil de Pareja Vicent Tenerife | 3 |
| 3 | Julien Ponceau Valladolid | 3 |
| 3 | Kialy Abdoul Kone AD Ceuta FC | 3 |
| 3 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 3 |
| 3 | Quadri Liameed Sabadell | 3 |
| 3 | Ton Ripoll i Molera Sabadell | 3 |
| 10 | Alejandro Moreno Lopera Girona | 2 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrián Fuentes González Mallorca | 6 |
| 1 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 6 |
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 6 |
| 1 | Jordi Cano Jiménez FC Andorra | 6 |
| 1 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 6 |
| 6 | Israel Suero Fernández Castellón | 5 |
| 6 | Jon Guruzeta Rodríguez Eibar | 5 |
| 6 | Jordi Escobar Fernández AD Ceuta FC | 5 |
| 6 | Julien Ponceau Valladolid | 5 |
| 6 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrián Fuentes González Mallorca | 5 |
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 5 |
| 1 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 5 |
| 1 | Yaser Esneider Asprilla Martínez Girona | 5 |
| 5 | Carlos Hernández Alarcón AD Ceuta FC | 4 |
| 5 | Jordi Cano Jiménez FC Andorra | 4 |
| 5 | Jordi Escobar Fernández AD Ceuta FC | 4 |
| 5 | Ousmane Camara Castellón | 4 |
| 9 | Adrián Arnuncio Baquerín Valladolid | 3 |
| 9 | Antonio José Cordero Campillo Cadiz | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Albert Orriols Cerarols Sabadell | 1 |
| 1 | Cristian Carracedo García Cordoba | 1 |
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 1 |
| 1 | Fidel Chaves de la Torre Eldense | 1 |
| 1 | Francisco José Sánchez Rodríguez Burgos | 1 |
| 1 | Higinio Marín Escavy Albacete | 1 |
| 1 | José Manuel Arnáiz Díaz Granada CF | 1 |
| 1 | Roberto López Alcaide Eldense | 1 |
| 1 | Urko Iruretagoiena Lertxundi Cadiz | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejandro Orellana Gómez Cadiz | 1 |
| 1 | Diego Vicente Bri Carrazoni Cordoba | 1 |
| 1 | Edgar González Estrada Sabadell | 1 |
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 1 |
| 1 | Juan Larios López Eldense | 1 |
| 1 | Lorenzo Aguado Herrera Albacete | 1 |
| 1 | Manuel Morlanes Ariño Mallorca | 1 |
| 1 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Bautista Orgilles Eibar | 24 |
| 2 | Diego Pertejo Canseco Cordoba | 22 |
| 3 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 21 |
| 3 | Lander Astiazarán Escabias Real Sociedad II | 21 |
| 5 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 20 |
| 5 | Ousmane Camara Castellón | 20 |
| 5 | Álex Sala Herrero Mallorca | 20 |
| 8 | Álex Forés Mendoza Burgos | 19 |
| 9 | Jordi Escobar Fernández AD Ceuta FC | 18 |
| 9 | José Corpas Serna Albacete | 18 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ousmane Camara Castellón | 13 |
| 2 | José Corpas Serna Albacete | 11 |
| 2 | José Manuel Arnáiz Díaz Granada CF | 11 |
| 2 | Álex Sala Herrero Mallorca | 11 |
| 5 | Adrián Fuentes González Mallorca | 10 |
| 6 | Jordi Escobar Fernández AD Ceuta FC | 9 |
| 7 | Diego Pertejo Canseco Cordoba | 8 |
| 7 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 8 |
| 7 | Jon Bautista Orgilles Eibar | 8 |
| 7 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 8 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Iván Gil Calero Eibar | 75,0% |
| 2 | José Manuel Arnáiz Díaz Granada CF | 73,3% |
| 3 | Vladyslav Kopotun Cadiz | 72,7% |
| 4 | Jon Guruzeta Rodríguez Eibar | 70,0% |
| 4 | Luis Rodríguez Chacón Valladolid | 70,0% |
| 6 | Gorka Gorosabel Añorga Real Sociedad II | 66,7% |
| 6 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 66,7% |
| 6 | Yaser Esneider Asprilla Martínez Girona | 66,7% |
| 9 | Ousmane Camara Castellón | 65,0% |
| 10 | Guillermo Macho Muñoz Eldense | 62,5% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Carlos Hernández Alarcón AD Ceuta FC | 50,0% |
| 2 | Yaser Esneider Asprilla Martínez Girona | 41,7% |
| 3 | Iván Gil Calero Eibar | 37,5% |
| 4 | Gorka Gorosabel Añorga Real Sociedad II | 33,3% |
| 4 | Israel Suero Fernández Castellón | 33,3% |
| 4 | Ángel Baena Pérez Sabadell | 33,3% |
| 7 | David Gonzalez Ballesteros Burgos | 30,0% |
| 7 | Jon Guruzeta Rodríguez Eibar | 30,0% |
| 9 | Adrián Fuentes González Mallorca | 29,4% |
| 10 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 28,6% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Carracedo García Cordoba | 29 |
| 2 | Álex Sala Herrero Mallorca | 22 |
| 3 | Fidel Chaves de la Torre Eldense | 21 |
| 4 | Daniel Díaz Gándara Real Sociedad II | 18 |
| 4 | Gerard Gumbau Garriga Granada CF | 18 |
| 4 | Javier Llabrés Exposito Burgos | 18 |
| 4 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 18 |
| 8 | Alexandre Corredera Alardi Sporting Gijon | 17 |
| 8 | Francisco Gámez López Albacete | 17 |
| 8 | Ton Ripoll i Molera Sabadell | 17 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 633 |
| 2 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 628 |
| 3 | Federico Bonini Almeria | 589 |
| 4 | Javier Castro Urdín Cadiz | 567 |
| 5 | Jérémy Mellot Castellón | 518 |
| 6 | Kirian Rodríguez Concepción Las Palmas | 509 |
| 7 | Anaitz Arbilla Zabala Eibar | 484 |
| 8 | Agustín Sienra Castellón | 474 |
| 9 | Martin Valjent Mallorca | 452 |
| 10 | Alejandro Francés Torrijo Girona | 447 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Juan Brandariz Movilla Almeria | 94,4% |
| 2 | Efe Akman FC Andorra | 94,0% |
| 3 | Martin Valjent Mallorca | 93,8% |
| 4 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 93,3% |
| 5 | Juan Herzog Las Palmas | 93,3% |
| 6 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 93,0% |
| 7 | Federico Bonini Almeria | 92,9% |
| 8 | Manuel Fernández Arroyo Cadiz | 92,8% |
| 9 | Juan Bernat Velasco Eibar | 92,7% |
| 10 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 92,5% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 37 |
| 2 | Guillermo Rosas Alonso Sporting Gijon | 30 |
| 3 | Valentín Alejandro Pezzolesi Las Palmas | 29 |
| 4 | Alejandro Francés Torrijo Girona | 28 |
| 5 | Alberto Dadie Izagirre Burgos | 26 |
| 5 | Alejandro Camacho AD Ceuta FC | 26 |
| 5 | David Rodríguez Ramos Tenerife | 26 |
| 8 | Alexandre Corredera Alardi Sporting Gijon | 24 |
| 8 | Iván Garriel Muñoz Valladolid | 24 |
| 10 | Manuel Lama Maroto Granada CF | 23 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Óscar Sanz Naval Sabadell | 22 |
| 2 | Valentín Alejandro Pezzolesi Las Palmas | 18 |
| 3 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 16 |
| 3 | Ismael Ruiz Sánchez Cordoba | 16 |
| 5 | Edgar González Estrada Sabadell | 15 |
| 5 | Guillermo Rosas Alonso Sporting Gijon | 15 |
| 5 | Rubén González Alves Cordoba | 15 |
| 8 | Floris Smand Eldense | 14 |
| 9 | Alexandre Corredera Alardi Sporting Gijon | 13 |
| 9 | Anaitz Arbilla Zabala Eibar | 13 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 10 |
| 1 | Unai Elgezabal Udondo Eibar | 10 |
| 3 | Gonzalo Aguilar López Leganes | 9 |
| 4 | Anaitz Arbilla Zabala Eibar | 8 |
| 4 | Floris Smand Eldense | 8 |
| 4 | Juan Fernando Arango Tortolero Girona | 8 |
| 7 | Marvelous Antolín Garzón Leganes | 7 |
| 8 | Federico Bonini Almeria | 6 |
| 8 | Jon Balda Zubiri Real Sociedad II | 6 |
| 8 | Miguel Ángel Atienza Villa Leganes | 6 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentín Alejandro Pezzolesi Las Palmas | 76 |
| 2 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 72 |
| 3 | Manuel Lama Maroto Granada CF | 62 |
| 4 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 60 |
| 5 | Juan Ferney Otero Tovar Sporting Gijon | 56 |
| 6 | Justin Smith Eldense | 52 |
| 7 | Aimar Duñabeitia Madariaga Sporting Gijon | 51 |
| 7 | Alejandro Camacho AD Ceuta FC | 51 |
| 7 | Quadri Liameed Sabadell | 51 |
| 7 | Óscar Sanz Naval Sabadell | 51 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Arribas Prieto Cadiz | 79,5% |
| 2 | Carlos Neva Tey Albacete | 70,8% |
| 3 | Valentín Alejandro Pezzolesi Las Palmas | 70,4% |
| 4 | Jesus Clemente Corcho Eldense | 69,8% |
| 5 | Gonzalo Aguilar López Leganes | 68,6% |
| 6 | Oier Luengo Redondo Burgos | 67,5% |
| 7 | David Torres Ortiz Valladolid | 67,2% |
| 8 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 66,7% |
| 9 | Aimar Duñabeitia Madariaga Sporting Gijon | 65,4% |
| 10 | Antonio Latorre Grueso Mallorca | 65,1% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alberto Dadie Izagirre Burgos | 16 |
| 2 | Naim García García Leganes | 12 |
| 3 | Aleix Garrido Cañizares Eibar | 11 |
| 3 | Fabricio Assis de Souza Barbosa Tenerife | 11 |
| 5 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 10 |
| 5 | Cristian Carracedo García Cordoba | 10 |
| 5 | David Gonzalez Ballesteros Burgos | 10 |
| 5 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 10 |
| 5 | José Corpas Serna Albacete | 10 |
| 5 | Juan José Sánchez Romero Tenerife | 10 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 27 |
| 2 | Cristian Carracedo García Cordoba | 21 |
| 3 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 20 |
| 4 | Alejandro Camacho AD Ceuta FC | 16 |
| 4 | Víctor Moreno Alcalá Tenerife | 16 |
| 4 | Ángel Arcos Cadilla Celta de Vigo II | 16 |
| 7 | Iván Jaime Pajuelo Las Palmas | 14 |
| 8 | Bryan Gil Salvatierra Girona | 12 |
| 8 | Kevin Villodres Medina Cordoba | 12 |
| 8 | Mikel Goti López Oviedo | 12 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marc Doménech Costa FC Andorra | 73,3% |
| 2 | Cristian Carracedo García Cordoba | 72,4% |
| 3 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 71,1% |
| 4 | Ousmane Camara Castellón | 62,5% |
| 5 | Víctor Moreno Alcalá Tenerife | 61,5% |
| 6 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 61,1% |
| 7 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 60,0% |
| 7 | Diego Pertejo Canseco Cordoba | 60,0% |
| 9 | Moró Sidibe FC Andorra | 57,9% |
| 10 | Mikel Goti López Oviedo | 57,1% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arnau Tenas Ureña Mallorca | 7 |
| 1 | Romain Matthys Castellón | 7 |
| 3 | Aarón Escandell Banacloche Oviedo | 6 |
| 3 | Orlando Rubén Yáñez Alabart Sporting Gijon | 6 |
| 5 | Andrés Eduardo Fernández Moreno Almeria | 5 |
| 5 | Diego Licinio Lázaro Fuoli Sabadell | 5 |
| 5 | Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar | 5 |
| 5 | José Antonio Caro Díaz Las Palmas | 5 |
| 5 | Luca Zinedine Zidane Leganes | 5 |
| 5 | Álvaro Aceves Catalina Valladolid | 5 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar | 40 |
| 2 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 31 |
| 2 | Jorge Carrillo Balea Celta de Vigo II | 31 |
| 2 | Luca Zinedine Zidane Leganes | 31 |
| 2 | Paulo Dino Gazzaniga Girona | 31 |
| 6 | Aitor Fraga Torres Real Sociedad II | 28 |
| 6 | Jokin Ezkieta Mendiburu Cadiz | 28 |
| 8 | Raúl Lizoáin Cruz Granada CF | 27 |
| 9 | José Antonio Caro Díaz Las Palmas | 26 |
| 9 | Ramón Vila Rovira Eldense | 26 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Romain Matthys Castellón | 92,0% |
| 2 | Arnau Tenas Ureña Mallorca | 88,9% |
| 3 | Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar | 85,1% |
| 4 | Orlando Rubén Yáñez Alabart Sporting Gijon | 84,6% |
| 5 | Aarón Escandell Banacloche Oviedo | 84,0% |
| 6 | Andrés Eduardo Fernández Moreno Almeria | 80,8% |
| 7 | Luca Zinedine Zidane Leganes | 79,5% |
| 7 | Paulo Dino Gazzaniga Girona | 79,5% |
| 9 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 77,5% |
| 10 | Jokin Ezkieta Mendiburu Cadiz | 75,7% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marvelous Antolín Garzón Leganes | 5 |
| 2 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 4 |
| 2 | Carlos Domínguez Cáceres Oviedo | 4 |
| 2 | David Rodríguez Ramos Tenerife | 4 |
| 2 | Diego Alende López FC Andorra | 4 |
| 2 | Edgar González Estrada Sabadell | 4 |
| 2 | Efe Akman FC Andorra | 4 |
| 2 | Jon Balda Zubiri Real Sociedad II | 4 |
| 2 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 4 |
| 2 | Marc Doménech Costa FC Andorra | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abel Ruiz Ortega Girona | 1 |
| 1 | Albert Caparrós Guzmán AD Ceuta FC | 1 |
| 1 | Alejandro Balboa Bandeira Valladolid | 1 |
| 1 | Aritz Aldasoro Sarriegi Oviedo | 1 |
| 1 | Arkaitz Mariezkurrena Etxezarreta Real Sociedad II | 1 |
| 1 | César Gelabert Pina Sporting Gijon | 1 |
| 1 | Edgar González Estrada Sabadell | 1 |
| 1 | Iñaki González Zambrano Las Palmas | 1 |
| 1 | Jair Amador Silos Eibar | 1 |
| 1 | Jesé Rodríguez Ruiz Las Palmas | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Edgar González Estrada Sabadell | 5 |
| 1 | Marvelous Antolín Garzón Leganes | 5 |
| 3 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 4 |
| 3 | Carlos Domínguez Cáceres Oviedo | 4 |
| 3 | David Rodríguez Ramos Tenerife | 4 |
| 3 | Diego Alende López FC Andorra | 4 |
| 3 | Efe Akman FC Andorra | 4 |
| 3 | Iñaki González Zambrano Las Palmas | 4 |
| 3 | Jon Balda Zubiri Real Sociedad II | 4 |
| 3 | Malcom Abdulai Ares Djalo Eibar | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 27 |
| 2 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 24 |
| 3 | Albert Orriols Cerarols Sabadell | 22 |
| 4 | Alberto Dadie Izagirre Burgos | 21 |
| 4 | Efe Akman FC Andorra | 21 |
| 4 | Gorka Gorosabel Añorga Real Sociedad II | 21 |
| 7 | Marc Doménech Costa FC Andorra | 18 |
| 7 | Yassine Kechta Leganes | 18 |
| 9 | Adrián Fuentes González Mallorca | 17 |
| 9 | Álvaro Borja Morata Martín Leganes | 17 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Luis Zalazar Martínez AD Ceuta FC | 36 |
| 2 | Iván Alejo Peralta Valladolid | 24 |
| 3 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 23 |
| 4 | Ignacio Gil de Pareja Vicent Tenerife | 22 |
| 5 | Manuel Lama Maroto Granada CF | 19 |
| 6 | Enzo Loiodice Las Palmas | 18 |
| 7 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 17 |
| 8 | Ismaël Gharbi Leganes | 16 |
| 9 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 15 |
| 9 | Gorka Carrera Zarranz Real Sociedad II | 15 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Álvaro Borja Morata Martín Leganes | 9 |
| 2 | Gorka Carrera Zarranz Real Sociedad II | 8 |
| 3 | Adrián Fuentes González Mallorca | 7 |
| 3 | Christian Pierre Louis Gomis Tenerife | 7 |
| 3 | José Manuel Arnáiz Díaz Granada CF | 7 |
| 6 | Alexandru Mihai Ișfan Oviedo | 6 |
| 6 | Bernard Sarppong Somuah Celta de Vigo II | 6 |
| 6 | Enric Gallego Puigsech Tenerife | 6 |
| 6 | Jordi Cano Jiménez FC Andorra | 6 |
| 6 | Lander Astiazarán Escabias Real Sociedad II | 6 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aitor Fraga Torres Real Sociedad II | 810 |
| 1 | Albert Orriols Cerarols Sabadell | 810 |
| 1 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 810 |
| 1 | Anaitz Arbilla Zabala Eibar | 810 |
| 1 | Ander Cantero Armendáriz Burgos | 810 |
| 1 | Andrés Eduardo Fernández Moreno Almeria | 810 |
| 1 | Arnau Tenas Ureña Mallorca | 810 |
| 1 | Daniel Martín Fernández Tenerife | 810 |
| 1 | David Gonzalez Ballesteros Burgos | 810 |
| 1 | David Torres Ortiz Valladolid | 810 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Liso Lahoz Mallorca | 9 |
| 1 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 9 |
| 1 | Adrián Fuentes González Mallorca | 9 |
| 1 | Aitor Fraga Torres Real Sociedad II | 9 |
| 1 | Albert Orriols Cerarols Sabadell | 9 |
| 1 | Alberto Dadie Izagirre Burgos | 9 |
| 1 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 9 |
| 1 | Aleix Garrido Cañizares Eibar | 9 |
| 1 | Alejandro Camacho AD Ceuta FC | 9 |
| 1 | Alejandro Francés Torrijo Girona | 9 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrià Capdevila Puigmal Celta de Vigo II | 9 |
| 1 | Adrián Fuentes González Mallorca | 9 |
| 1 | Aitor Fraga Torres Real Sociedad II | 9 |
| 1 | Albert Orriols Cerarols Sabadell | 9 |
| 1 | Alberto Dadie Izagirre Burgos | 9 |
| 1 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 9 |
| 1 | Alejandro Camacho AD Ceuta FC | 9 |
| 1 | Alejandro Moreno Lopera Girona | 9 |
| 1 | Alexandre Corredera Alardi Sporting Gijon | 9 |
| 1 | Anaitz Arbilla Zabala Eibar | 9 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yaser Esneider Asprilla Martínez Girona | 7,58 |
| 2 | Brian Kibambe Cipenga Almeria | 7,53 |
| 3 | Antonio José Raillo Arenas Mallorca | 7,49 |
| 4 | Israel Suero Fernández Castellón | 7,40 |
| 5 | Mikel Goti López Oviedo | 7,40 |
| 6 | Juan Brandariz Movilla Almeria | 7,33 |
| 7 | Alberto Jiménez Benítez Castellón | 7,32 |
| 8 | Paulo Dino Gazzaniga Girona | 7,32 |
| 9 | Jordi Cano Jiménez FC Andorra | 7,31 |
| 10 | Miguel De la Fuente Escudero Almeria | 7,30 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de La Liga 2. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Eibar
|
| 6 |
Almeria
|
| 2 |
Sporting Gijon
|
| 2 |
Eldense
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in La Liga 2. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Real Sociedad II
|
| 3 |
Leganes
|
| 3 |
Albacete
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de La Liga 2. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Eibar
|
| 6 |
Almeria
|
| 4 |
Sabadell
|
| 3 |
Girona
|
| 3 |
Valladolid
|
| 3 |
FC Andorra
|
| 2 |
Eldense
|
| 2 |
Sporting Gijon
|
| 2 |
Mallorca
|





















