Statistieken Zaglebie Lubin 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Ekstraklasa 2025, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 48 punten op, oftewel 1,41 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,59 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,24.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 13 9 12 45 38 7 48 1,41
Thuis 17 7 6 4 26 15 11 27 1,59
Uit 17 6 3 8 19 23 -4 21 1,24
Punten per wedstrijd 1,41
Gescoord per wedstrijd 1,32
Tegen per wedstrijd 1,12
De nul gehouden 32%

Basisstatistieken Zaglebie Lubin

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 38% 41% 35%
Gelijk 26% 35% 18%
Verloren 35% 24% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,32 1,53 1,12
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,12 0,88 1,35
De nul gehouden 32% 41% 24%
Niet gescoord 32% 35% 29%
Als eerste gescoord 44% 47% 41%

Doelpuntenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 68 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,32 1,53 1,12
Minstens 1 keer gescoord 68% 65% 71%
Minstens 2 keer gescoord 41% 47% 35%
Minstens 3 keer gescoord 12% 18% 6%
Minstens 4 keer gescoord 6% 12% 0%
In beide helften gescoord 24% 35% 12%
Niet gescoord 32% 35% 29%

Tegendoelpunten Zaglebie Lubin

Aan de andere kant incasseerde Zaglebie Lubin 38 doelpunten, gemiddeld 1,12 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,12 0,88 1,35
Minstens 1 tegendoelpunt 68% 59% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 29% 29% 29%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 0% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 32% 41% 24%

Over/under statistieken Zaglebie Lubin

In een wedstrijd van Zaglebie Lubin vallen er gemiddeld 2,44 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,44 2,41 2,47
Over 0.5 88% 82% 94%
Over 1.5 65% 65% 65%
Over 2.5 44% 41% 47%
Over 3.5 29% 29% 29%
Over 4.5 6% 6% 6%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Zaglebie Lubin

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 41% 53%
Beide ploegen scoren + winst 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 18% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 15% 6% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 35% 47%
Geen btts + over 2.5 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 29% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 12% 0%

Statistieken per helft

Zaglebie Lubin scoorde 21 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 32% 47% 18%
Eerste helft gelijk 38% 35% 41%
Eerste helft verloren 29% 18% 41%
Gescoord in de eerste helft 0,62 0,82 0,41
Tegen in de eerste helft 0,53 0,29 0,76
De nul gehouden in de eerste helft 59% 71% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 59% 47% 71%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 24% 29%
Tweede helft gelijk 50% 53% 47%
Tweede helft verloren 24% 24% 24%
Gescoord in de tweede helft 0,71 0,71 0,71
Tegen in de tweede helft 0,59 0,59 0,59
De nul gehouden in de tweede helft 56% 53% 59%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 53% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 18% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 35% 35% 35%
Evenveel in beide helften 41% 47% 35%

Wanneer scoort Zaglebie Lubin?

De meeste doelpunten van Zaglebie Lubin vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
16%
13%
4%
7%
13%
2%
13%
7%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
13%
8%
13%
5%
32%
3%
8%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin trapte gemiddeld 3,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,2 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,68 3,25 4,08
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,20 6,00 6,38
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 75% 77%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 56% 50% 62%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 33% 46%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 28% 25% 31%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 52% 33% 69%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 40% 33% 46%

Gebaseerd op 25 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,03 bij de tegenstander. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,94 2,06
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,12 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,03 2,65 1,41
Zelf over 1.5 kaarten 59% 59% 59%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 35% 59%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 65% 76% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 44% 53% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 35% 35% 35%

Schoten en xG van Zaglebie Lubin

De ploeg loste gemiddeld 12,5 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 29%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,48 12,67 12,31
Schoten op doel per wedstrijd 3,56 3,50 3,62
Schoten naast per wedstrijd 5,40 5,83 5,00
Schoten tegen per wedstrijd 15,16 14,83 15,46
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,24 1,36 1,14
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,40 1,20 1,56
Balbezit 39,7 35,3 43,8

Gebaseerd op 25 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Zaglebie Lubin

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 18%
2 - 0 4 12%
0 - 0 4 12%
2 - 1 3 9%
2 - 2 3 9%
3 - 1 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Zaglebie Lubin.

Spelersstatistieken Zaglebie Lubin

Topschutters
Speler Doelpunten
Leonardo Miramar Rocha 7
Michalis Kosidis 6
Marcel Wojciech Reguła 5
Adam Radwański 4
Levente Szabo 3

Leonardo Miramar Rocha is dit seizoen de topschutter van Zaglebie Lubin (7). Daarachter volgen Michalis Kosidis (6) en Marcel Wojciech Reguła (5).

Topschutters Zaglebie Lubin

Meeste assists
Speler Assists
Adam Radwański 6
Damian Dąbrowski 3
Kajetan Szmyt 3
Jakub Sypek 3
Marcel Wojciech Reguła 3

Adam Radwański gaf de meeste assists bij Zaglebie Lubin (6). Daarachter volgen Damian Dąbrowski (3) en Kajetan Szmyt (3).

Assists Zaglebie Lubin

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Damian Michalski 34
Arkadiusz Woźniak 34
Michalis Kosidis 34
Mateusz Dziewiatowski 34
Jakub Sypek 33

Damian Michalski speelde de meeste wedstrijden voor Zaglebie Lubin (34). Daarachter volgen Arkadiusz Woźniak (34) en Michalis Kosidis (34).

Wedstrijden Zaglebie Lubin

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Michał Nalepa 9
Marcel Wojciech Reguła 8
Adam Radwański 6
Luka Lučić 6
Jakub Sypek 5

Michał Nalepa pakte de meeste kaarten bij Zaglebie Lubin (9). Daarachter volgen Marcel Wojciech Reguła (8) en Adam Radwański (6).

Kaarten Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook