Statistieken Zaglebie Lubin 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Ekstraklasa 2020, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,37 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,73 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 11 8 11 38 40 -2 41 1,37
Thuis 15 7 5 3 24 19 5 26 1,73
Uit 15 4 3 8 14 21 -7 15 1,00
Punten per wedstrijd 1,37
Gescoord per wedstrijd 1,27
Tegen per wedstrijd 1,33
De nul gehouden 23%

Basisstatistieken Zaglebie Lubin

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 37% 47% 27%
Gelijk 27% 33% 20%
Verloren 37% 20% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,27 1,60 0,93
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,27 1,40
De nul gehouden 23% 20% 27%
Niet gescoord 27% 13% 40%
Als eerste gescoord 31% 38% 23%

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin scoorde 38 doelpunten, gemiddeld 1,27 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 71 minuten een doelpunt. In 37% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,27 1,60 0,93
Minstens 1 keer gescoord 73% 87% 60%
Minstens 2 keer gescoord 37% 53% 20%
Minstens 3 keer gescoord 10% 13% 7%
Minstens 4 keer gescoord 7% 7% 7%
In beide helften gescoord 12% 8% 15%
Niet gescoord 27% 13% 40%

Tegendoelpunten Zaglebie Lubin

Aan de andere kant incasseerde Zaglebie Lubin 40 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. In 23% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,27 1,40
Minstens 1 tegendoelpunt 77% 80% 73%
Minstens 2 tegendoelpunten 40% 33% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 10% 7% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 7% 7%
De nul gehouden 23% 20% 27%

Over/under statistieken Zaglebie Lubin

In een wedstrijd van Zaglebie Lubin vallen er gemiddeld 2,60 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 23% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,60 2,87 2,33
Over 0.5 93% 100% 87%
Over 1.5 80% 93% 67%
Over 2.5 53% 60% 47%
Over 3.5 23% 27% 20%
Over 4.5 7% 7% 7%
Over 5.5 3% 0% 7%

Beide ploegen scoren bij Zaglebie Lubin

In 57% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 57% 67% 47%
Beide ploegen scoren + winst 20% 27% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 33% 7%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 7% 27%
Beide ploegen scoren + over 2.5 43% 47% 40%
Geen btts + over 2.5 10% 13% 7%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 23% 23% 23%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 23% 15% 31%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 0% 8%

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Zaglebie Lubin scoorde 14 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 27% 31% 23%
Eerste helft gelijk 42% 38% 46%
Eerste helft verloren 31% 31% 31%
Gescoord in de eerste helft 0,54 0,62 0,46
Tegen in de eerste helft 0,62 0,62 0,62
De nul gehouden in de eerste helft 46% 46% 46%
Niet gescoord in de eerste helft 62% 62% 62%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 54% 23%
Tweede helft gelijk 31% 23% 38%
Tweede helft verloren 31% 23% 38%
Gescoord in de tweede helft 0,85 1,15 0,54
Tegen in de tweede helft 0,58 0,38 0,77
De nul gehouden in de tweede helft 46% 62% 31%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 38% 62%
Meeste doelpunten in de eerste helft 27% 31% 23%
Meeste doelpunten in de tweede helft 46% 54% 38%
Evenveel in beide helften 27% 15% 38%

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden.

Wanneer scoort Zaglebie Lubin?

De meeste doelpunten van Zaglebie Lubin vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
6%
0%
19%
6%
3%
17%
14%
28%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
16%
3%
29%
3%
13%
10%
3%
13%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,77 4,87 4,67
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,00 4,73 5,27
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 80% 87%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 80% 60%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 37% 33% 40%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 13% 7% 20%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 67% 67% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 53% 60% 47%

Kaartenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin kreeg gemiddeld 2,31 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,92 bij de tegenstander. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,31 2,54 2,08
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,08 0,08
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,92 1,85 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 69% 77% 62%
Zelf over 2.5 kaarten 46% 38% 54%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 58% 62% 54%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 54% 46%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 31% 31% 31%

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden.

Schoten en xG van Zaglebie Lubin

De ploeg loste gemiddeld 8,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 46%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,27 9,13 7,40
Schoten op doel per wedstrijd 3,83 4,00 3,67
Schoten naast per wedstrijd 4,43 5,13 3,73
Schoten tegen per wedstrijd 8,97 8,87 9,07
Balbezit 48,4 51,0 45,7

Meest voorkomende uitslagen Zaglebie Lubin

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 13%
1 - 1 4 13%
1 - 2 4 13%
2 - 0 2 7%
2 - 2 2 7%
1 - 0 2 7%
0 - 0 2 7%
0 - 1 2 7%
0 - 2 2 7%
0 - 4 2 7%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Zaglebie Lubin.

Zaglebie Lubin · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook